Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

26 paź 2007, 20:28

hejka!!
jak mnie dawno tu nie było...musze nadrobić to czytańsko....
dziewczyny mam pytanko :ico_wstydzioch: czy po ciąży macie jakies dłuzsze przerwy miedzy okresami??czy to moze byc jakos teraz nieregularnie...??

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

26 paź 2007, 20:40

Hejka :562: ,

Qunick
Ujawniasz nam tutaj swoją szaloną naturę - najpierw udział w teledysku a teraz jazda z kozą :064: :064: :064: Coś niesamowitego hihi :ico_haha_01:

Olala
Mój luby też chrapie jak smok, na szczęście mała się nie budzi ale ja wręcz przeciwnie, robię wtedy taki specyficzny "dźwięk" buzią że uspokaja się :ico_haha_02:
Cudne butki - szczególnie kozaczki :ico_haha_02:

myszka_f
Czekamy na fotki małej.

Hekkate
Córcia moja teraz na dwór nosi te buciki co wcześniej zdjęcia wklejałam (rozmiar 19) ale nie zdają egzaminu właśnie przez to że mają sznurówki - raz że też się męczę z wkładaniem, dwa - mała mi je sprytnie rozwiązuje, wpadłam na pomysł że zanim zawiążę pętelkę to robię supełek i ułatwia choć troszkę sprawę. Ostatnio kupiłam kozaczki z serii "gufo" (Lasocki) za 49,- i one są już na zameczek, rozmiar 20 i są jeszcze za duże. Mimo że Milusia mi jeszcze nie chodzi to do wózeczka te sznurowane nakładam ale jak pisałam to trochę uciążliwe :ico_haha_02:

Horoskop - to nasze dzidzi wg tego hińskiego to w końcu świnki czy pieski???

Pielęgnacja włosków - z tego względu że u nas cieniutkie i rzadziutkie to czeszę ciągle szczoteczką z miękkiego włosia.

[ Dodano: 2007-10-26, 20:43 ]
anilewe77 pisze:dziewczyny mam pytanko czy po ciąży macie jakies dłuzsze przerwy miedzy okresami??czy to moze byc jakos teraz nieregularnie...??

U mnie pierwszy okres po porodzie spóźnił się 2 tygodnie, następny - tydzień, a jeszcze następny już tylko dzień, więc na szczęście wszystko się uregulowało choć wcześniej się martwiłam tymi spóźnieniami bo zawsze miałam co 28 dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 paź 2007, 20:59

myszka_f, fajnie ze juz znowu z nami jestes

anilewe77, ja mialam regularnie po porodzie, bo nie karmilam piersią, a ostatnio az miesiac nie mialam i musialam brac tabletki na wywolanie, teraz czekam czy kolejny bedzie w porzadku, jezeli nie to jakies leczenie mnie czeka :ico_noniewiem: A co masz nie regularnie? i jak?

Katelajdka a Fillipek 17.go sie urodzil, to znaczy wkoncu swinka czy piesek :ico_puknij: bo nie moge tam wyczytac

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 paź 2007, 21:01

Eva - dziękujemy za wpis na blogu!
Kajunia25 pisze:anilewe77 napisał/a:
dziewczyny mam pytanko czy po ciąży macie jakies dłuzsze przerwy miedzy okresami??czy to moze byc jakos teraz nieregularnie...??
a ja wciąż nie mam...
Kajunia25 pisze:Qunick
Ujawniasz nam tutaj swoją szaloną naturę - najpierw udział w teledysku a teraz jazda z kozą :064: :064: :064:
coś Ty! Ja to teraz jestem powazna matrona hihi!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 paź 2007, 21:16

anilewe77, u mnie jest zadziwniająca co do dnia!! Aż sama jestem zdziwiona bo dokładnie juz 3 okres mam który pojawił sie po cyklu 28 dniowym.
kelly, Bartek tez tak robi ze jak się już u mnie obudzi a ja jeszcze bardzo chce pospać, czyli prawie codzie4nnie:) to on bawi sie sam , śpiewa sobie albo cośtam jeszcze a ja mogę sobie choćby jeszcze poleżeć!
hekkate ja oglądałam program gdzie fizjoterapeuta mówił że jak dzieci zaczynają chodzić czy stawać to powinno się je jak najczesciej puszczac boso, bo wtedy stopa potrzebuje swobody. Dopóki nie bedzie dreptać samo po polu to do wózka też można ubierać tylko takie paputkowate buty, a nie usztywniane.
Kajunia25, lulu, nie wiem według jakiego horoskopu są te świnki ale sprawdzalam chiński i tam do 17.02.2007 jest rok psa (29.01.2006 - 17.02.2007), a teraz jest dzik, czyli dzieci urodzone od 18.02. są dzikami.
----->>>NACIŚNIJ TU <<------ jak się wejdzie to w LATA PSA są wpisane daty. Wejdzcie sobie w charakter psa. Tam jest fajnie opisane.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 paź 2007, 22:16

katelajdka jak czytalam opis charakteru psa, to myslalam: "kurde o mnie pisza:)" a jak sprawdzilam jaki mam znak okazalo sie ze wlasnie pies:)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

26 paź 2007, 22:22

Hekkate pisze:dzięki za odpowiedź w sprawie butków. A czy w domu Milenka też w butkach jest czy bez?

Jak ją daję do chodaczka to ma buciki ale nie te co na dwór tylko takie na gumowej podeszwie żeby w nóżki jej zimno nie było :ico_haha_01: Choć tak manewruje nóżkami w chodaczku że często te buciczki gubi i czasem już nie nadążam z ponownym zakładaniem to biega w samych skarpetkach. Jak ją kładę na kocyk czy do łóżeczka czy na rączki to już bez bucików żeby nóżka się nie zapociła :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-26, 22:24 ]
Katelajdko
Dzięki za link :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 paź 2007, 22:49

Hekkate, podobno usztywniane na kostkę to stosuje się na wyjścia z domku wtedy kiedy dziecko o własnych nóżkach sobie spaceruje, nawet jeśli tylko na chwile wychodzi z wózka. Ale jak cały czas siedzi w wózu to nie ma potrzeby. W domku jak bedzie dziecko też już sprawnie chodziło to juz muszą być butki ale jak sie dziecko uczy to raczej na boso powinno śmigać.
dzieki za wyjaśnienie o co chodzi z tą świnią, hii:)
kelly, ale super ze jesteś piesiem jak nasze dzieci! Powiem Ci ze ja bardzo chciałam zeby właśnie moje dziecko było chińskim psem, dlatego sie załamywałam jak termin mi minął i jakoś bartuś się nie pchał na świat, a kilka dni do końca zostalo.
Nie wspomnę ze zależało mi też żeby był wodnikiem, hihi:)
Kajunia25, nie ma za co!!

A ja też sobie dziś butki kupiłam!!
Przymierzałąm oficerki ale powiem Wam szczerze ze nie czułam się w nich dobrze. Chciałam wygodne i oryginalne. I znalazłam!! Wprawdzie wahałam się bo było tylko 37 rozmiar a ja mam 36 ale jak babka mi włożyła wkładkę to już było ok. Zresztą to małe 37. Wklejam zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 paź 2007, 23:03

Ja tylko mówię dobranoc :-)
Właśnie wróciłam z fitnessu i jestem wykończona
Buziaczki i miłych snów

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 paź 2007, 23:18

Katelajdka ladne butki :ico_brawa_01: a jaka masz nozke mala
ja mialam do ciazy 38, i po porodzie cos mi sie powiekszyla, hihi, mam 39

aga0406, ale Ci fajnie, na fitness chodzisz, tez bym chciala

Dziewczyny poniedzialek sie zbliza :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość