Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 cze 2010, 11:02

Witam!!!!
Ja tylko na chwile bo zaraz uciekam do szkoly synka - dzis maja dzien sportu i zawody takze idziemy z corcia kibicowac :)

Nikola od dwoch dni nie raczkuje juz na kolanach ale na stopach z pupa w gorze dalam zdjecie na nk to mozecie sobie zobaczyc ......

do tego od tygodnia jak sie budzi i stoi w lozeczku to idzie do rogu tam jest szafka z niania elektroniczna ktora pika - pik pik pik itd mala ja wylacza i lladzie sie jeszcze na 10 min :ico_brawa_01: :-D

Dzis robie ogorkowa dla chlopakow a wy co macie na obiadki ?????

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2010, 13:57

Sabcia ja ugotowałam tylko szpecle, a mama wyciągnęła jakiś swój gulasz z zamrażalki i nie kazała mi się przemęczać :ico_haha_01:
Dawno nie jadłam ogórkowej. Mniam:)
Ale udana ta Twoja Nikola :ico_szoking: :ico_haha_01:

Ewcia super przystojniak z Twojego Pawełka. Pasowałby do mojej Milenki :ico_haha_01:
Komp jak nałóg jak się usiądzie to koniec.
Brawa dla babci za zakupki i za odkrycie nowego lupmka :ico_haha_01:

Wiolaw
u nas pewnie szybko by zniknęły zabawki w przychodni. W ogóle ten kraj mnie zadziwia.
Wszystko na zewnątrz leży w sklepach i nikt tego nie kradnie, a babeczka nie pilnuje. Masakra.

Mila też nie raczkuje tylko kręci się wkoło i zapiera się ręką i posuwa do przodu jak sobie coś upatrzy. A siedzi jak się ja posadzi.

Moja malutka już wraca do zdrówka. Wysypka zniknęła. Jeszcze czasem marudzi, ale bawi się ładnie i coraz częściej się uśmiecha. :ico_brawa_01: :-D

My już po spacerku. Mała pospała z 40 minut. Gorąco się zrobiło. Jutro nareszcie weekend i coś razem z rodzicami zrobimy. Może wesołe miasteczko lub basen :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 cze 2010, 14:21

matikasia, Nikola nie umiala siedziec nawet jak ja posadzilam odkad sama zaczela na dupcie siadac tak siedzi bez problemu .....
co do ogorkowej no to wlasnie u mnie tez dawno nie bylo dlatego zrobilam a dla chlopakow to niespodzianka takze beda happy

Wrocilam z zawodow i druzyna Adika wygrala :ico_brawa_01: a do samego konca byli przekonani ze drugie miejsce beda mieli a tu taka niespodzianka ...... ale wymeczyly mnie dzieciaki jak sie do Nikoli dorwali to myslalam ze oszaleje heheheh

Wracajac do zjedzonego homeworka z maty to Adi troche pobuczal ale szybko mu przeszlo hihihihi

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2010, 15:47

Sabcia gratulacje dla synka :ico_brawa_01:

Milenka ma drugą drzemkę. Jest już ok. Posprzątałam nawet i poprasowałam. Teraz inka i relaksik przy kompie :ico_haha_01: mama będzie za godzinę i jedziemy z Matim na rowery.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 cze 2010, 16:25

Ewka no niespodzianka ładna. :) I super zdjęcie w podpisie. :)
to mozecie sobie zobaczyc
Właśnie widziałam, świetna. :) :ico_brawa_01:
Moja malutka już wraca do zdrówka

:ico_brawa_01:
druzyna Adika wygrala
:ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 cze 2010, 16:38

dziekujemy :-D :-D :-D

my wlasnie rozrabiamy na macie, a A sie zbiera do pracy

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 cze 2010, 16:41

A ja się dziś okropnie czuje, taka jakaś osłabiona. Straszne, nie mam siły żeby cokolwiek robić.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 cze 2010, 16:56

A my sie byczymy, spacerek zaliczony, udalo nam sie wrocic przed wielgachnym deszczem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zaraz zjemy deserek :-) dzis banan z biszkopcikiem i owocami ze sloiczka bo danonek byl rano :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 cze 2010, 17:55

witam i ja, powiem szczerze że ostatnio nie chce mi sie kompa a jak juz przyjde to nie chce mi sie czytac... leń, wiec dla wszystkich gratulacje nowych zębów i umiejętności a dla chorowitków powrotu do zdrowia !
u nas spokojnie, oliwka trenuje obracanie sie na około w łózeczku :D przynajmniej mam spokój, i próbuje jakby do raczkowania sie podnosić, ale to jeszcze potrwa po tłuw jest w górze nogi pod pupą ręce prawie proste ale cały ciężar trzyma na głowie... śmiesznie to wygląda - jak by chciała fikołka zrobić, nom nic lece bo zaraz musze jechać na pkp po pana męża :D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2010, 21:01

Isia znudziłyśmy Ci się. Ty łobuzie :ico_haha_01:

Kasia ale choroba Cię bierze? co Ci jest?

A my zerkamy na mecz. Mati ma dzień dziecka i śpi z dziadkami, ja już ziewam więc też idę spać.
Miłego wieczorku.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość