Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 cze 2012, 22:54

kurcze ja tez musze sobie koszuke kupic...

Przyszly mi dzis te tanie staniki do karmienia do szpitala i powiem Wam,ze pomijając fakt,ze kupilam za małą miseczke to są bardzo fajne,wygodne,mily material a za 2 szt zaplacilam na all 19 zł.
No,ale musze kupic wieksze bo glupia oderwalam metki zanim przymeirzylam :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 cze 2012, 22:59

Madleine, cudowny brzusio! Taki zgrabniusi! :ico_brawa_01:

Gosia, fajna ta koszulka na ramiączka :-) 3 moim zdaniem to żadna przesada - ja miałam nawet chyba 5 i ledwo starczyło, bo zabrudzały mi się bardzo w pierwsze dni połogu w szpitalu, więc trzeba było zmieniać. A to że krótka - moim zdaniem zaleta - mniej się zabrudzi, mniej się plącze pod kołdrą, lepiej oddycha to, co ma oddychać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 cze 2012, 23:21

zabrudzały mi się bardzo w pierwsze dni połogu w szpitalu, więc trzeba było zmieniać.
Dlatego ja początkowo korzystałam ze szpitalnych :-D Jak już opanowałam sytuacje to ubrałam swoje:)
Właśnie kończę pić Lecha Free i idę do łóżeczka :-) Mąż dzwonił że są w połowie drogi więc pewnie jakoś nad ranem dojedzie :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 cze 2012, 08:54

Qanchita, u nas w szpitalach niestety nie dają koszul - trzeba mieć wyłacznie swoje dlatego uważam że te 5 to w moim przypadku taki minimum :ico_oczko: Ja też Lecha free piłam wczoraj :-D
Jak Mężuś? Już dotarł? :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 cze 2012, 08:55

tylko zastanawiam się czy nie za płytkie to rozcięcie.
no ja kupiłam bez rozcięcia bo tylko taka była :ico_zly: o coś w tym stylu

Obrazek

dlatego myślę że może nie być za bardzo wygodna do karmienia więc chyba kupię te dwie co wkleiłam bo są u tego samego sprzedawcy więc przesyłka jedna.

Ciekawe jak tam nasze letnie dziewczynki. Czy dały mamusiom pospać i kiedy wychodzą do domu.

Madleine, a właśnie co to za firma? I jaki rozmiar wzięłaś? Bo ja właśnie się boję o rozmiar że nie trafię więc chciałabym na zywo poprzymierzać.

[ Dodano: 13-06-2012, 08:56 ]
Qanchita, u nas w szpitalach niestety nie dają koszul
u nas dawali też więc w szpitalu nie potrzebna mi tez była. znaczy dawali 7 lat temu. Tak samo z ubrankami dla dziecka ja wyjęłam swoje a pielęgniarka bym schowała bo się tylko pomieszają jak dziecko będą kąpać. Żebym w domu sobie założyła.

[ Dodano: 13-06-2012, 09:03 ]
A w ogóle dzisiaj Aniuli urodziny są :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: córeczkę już masz a więc szybkiego wyjścia ze szpitala i wszystkiego co sobie wymarzysz :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 09:36

Madleine, a właśnie co to za firma? I jaki rozmiar wzięłaś? Bo ja właśnie się boję o rozmiar że nie trafię więc chciałabym na zywo poprzymierzać.
jakas azjatycka pewnie ;-) sprawdzalam na aukcji nei ma nazwy firmy ,ale sa takie Obrazek
A w ogóle dzisiaj Aniuli urodziny są
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 cze 2012, 10:03

Madleine, brzuszki oba super -łącznie z tym od męża hehehe ;-)
A Twój taki fajny książkowy :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 10:05

łącznie z tym od męża hehehe
haha nie zauwazylam,ze mi się wciął do zdjecia :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 cze 2012, 11:36

Witam kochane :)

Madleine śliczny brzusio :ico_brawa_01: taki spiczasty i rzeczywiście jak Qanchita pisze ze Marcinek chyba cały na zewnątrz :-) u mnie bardziej brzuchol na boki się rozlewa :-D

Ciekawe kiedy nasze królewny powychodza ze szpitala :-D już nie mogę się doczekać zdjęć kruszynek :-D

ja wczoraj wypiłam dwa Lechy free w sumie przez cała ciąże wypiłam ich 5 :-D wiece jak się wystraszyłam wczoraj na meczu :ico_szoking: taki mnie jeden skurcz złapał po golu polaków że aż zdębiałam a M się wystraszył se myśle no nie Kaja to za wcześnie nie dzisiaj :-D :-D :-D grzecznie posłuchała mamy i tylko się kokosiła... a w nocy śniło mi się że brzuch mi opadł na kolana że musiałam go rękami trzymać haha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i mówię do siostry ze chyba za niedługo urodzę :-D

Aniulka Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego macierzyństwa Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 cze 2012, 12:20

sprawdzalam na aukcji nei ma nazwy firmy ,ale sa takie
a jaki rozmiar wzięłaś?
łącznie z tym od męża hehehe
nawet nie zauważyłam i musiałam cofnąć stronę haha :-D
taki mnie jeden skurcz złapał po golu polaków
Kaja też chciała obejrzeć takie wydarzenie :-)

Ja się wyspałam i od razu lepiej :ico_sorki: teraz lecę po Tomka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość