Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2012, 14:33

Agnieś81, to już niedługo znowu szpital was czeka :ico_olaboga: a chłopaki na nerki mają jakąś dietę specjalną?nie grozi im kiedyś przeszczep?

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

11 sty 2012, 21:55

:-) Ania trzymam kciuki za zabieg Hani

hm moja Ola do uszu spokojnie sobie da zaglądać, płukać nosa tez tylko pierwszy raz narobiła rabanu ,ale to przez to ze maszyna dościgania kataru zbyt głosna a ona od malusieńkiego jakaś nadwrażliwa na odgłosy pralka odkurzacz suszarka to wrogowie.Mysle ze pobierania krewki też by się bała

Agnieś tak choroby u dzieci przebiegają podstępnie. Czasem rzeczywiście trudno je zobaczyć u nas niby w Bilansie dwulatka i czterolatka było usg ,zeby takie podstępne choroby wykryć

Hm ja sie rota ciut bojem odkąd opowiedziała mi moja koleżanka o doświadczeniach ze swoim synkiem

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2012, 22:04

hm moja Ola do uszu spokojnie sobie da zaglądać
Hania też daje bez problemu,ale w szpitalu chcieli zajrzeć po pobraniu krwi to już wiadomo,że taka spanikowana była,że nie dała :ico_sorki: anestezjolog ją po południu oglądał i dała się już zbadać :ico_oczko:
Hm ja sie rota ciut bojem odkąd opowiedziała mi moja koleżanka o doświadczeniach ze swoim synkiem
co się stało?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sty 2012, 00:37

cześć dziewczynki. Troszkę mnie nie było.

Evik w szoku jestem w tym zabkiem. Byliście u drugiego dentysty?

aniawlkp jak Hania?

Agnies strasznie wpólczuje tych problemów z nerkami Jasia

A u nas:
Kuba ma podejrzenie cukrzycy. wyniki mu wyszły takie ie bardzo w piątek pójdziemy na konsultację.
Ja mam podejrzenie zatrucia ciążowego. Zakazali mi pić! :ico_puknij: tzn niby moge 2 litry wypić na dobe ale jak co zjem to musze od tych 2 litrów odliczyc. paranoja. Jutro mam wizyte u drugiego gina, zobaczymy co powie, bo usycham z pragnienia.
Zapeszyłam z ą wagą, pisząc ostatnio,z ę nie przytyłam, bo nagle w 4 tygodnie doszło 8 kilo :ico_szoking: jak tak dalej pójdzie to jeszcze ze 40 zdążę przytyć :ico_noniewiem:

Kuba miał dzisiaj bal w przedszkolu. Poszedł przebrany za spidermena. Wrócił zachwycony :ico_haha_02: strasnzie jeste ciekawa zdjęć

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

12 sty 2012, 13:17

kilolek, trzymaj się. A jakie Kuba miał badania? Czasami jest tak, że to co się jadło i o jakiej porze też am wpływ na wyniki badań.
u nas niby w Bilansie dwulatka i czterolatka było usg ,zeby takie podstępne choroby wykryć
to super, u nas tylko ważą, mierzą, oczka sprawdzają, wywiad ogólny. Pewnie gdyby były jakieś nieprawidłowości, to na pewno jakieś badania by zlecił, ale jak nic się nie dzieje, to po co :ico_noniewiem: Do tej pory pamiętam zdziwienie lekarza, gdy przyszliśmy z pierwszym USG Jasia :ico_puknij:
aniawlkp86, chłopaki nie mają diety, a ta choroba może powodować niewydolność nerek. Przeszczep to już ostateczność.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sty 2012, 13:33

hej

Hania już po zabiegu,przed 9 miała,wczoraj wieczorem do 23 latała i chciała do domu wracać :-D o 7 już A pobudkę zrobiła :ico_haha_01: głupi jaś chyba nie podziałał na nią :ico_noniewiem: jak ją chcieli zabrać to się darła,że ona nie chce :ico_olaboga: po zabiegu to A przy niej siedział i głaskał po włoskach-takie życzenie Hani :-D teraz z nią gadałam bo chciała,to relację zdała,że miała zastrzyk co zabolał a potem jak się obudziła to już migdałka nie miała :-D :-D i że troszkę ją gardełko boli :ico_oczko: już cała w skowronkach i nawet buziaczka przez telefon dostałam od niej :-D :ico_brawa_01: a najlepsze to padło pytanie- a siedzisz przy komputerze na forum? :-D :-D rozwaliła mnie :ico_haha_01:
Kuba ma podejrzenie cukrzycy. wyniki mu wyszły takie ie bardzo w piątek pójdziemy na konsultację.
daj znać co się dowiesz :ico_sorki: podejrzenie to jeszcze nic pewnego :ico_sorki:

kilolek, o której masz gina dzisiaj? oby to nie było zatrucie ciążowe :ico_sorki: no i czekamy na fotki Kubusia :ico_brawa_01:
aniawlkp86, chłopaki nie mają diety, a ta choroba może powodować niewydolność nerek. Przeszczep to już ostateczność.
____________
rozumiem

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sty 2012, 16:12

hej
agnieś Kubie mierzyłam najpierw przez tydzień glukometrem w domu poziom cukru (oczywiście tragedia, darł się jak opetany za każdym razem) a teraz miał z żyły glukoze i hemglobinę na 3 jakies sposoby. Glukoza wyszła dobrze ale hemoglobina jest poniżej normy. Jutro A. pójdzie z tym do lekarza.

aniawlkp
mam wizytę na 16,30

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

12 sty 2012, 17:32

kilolek, no to faktycznie coś nie tak :ico_olaboga: a co było powodem takich badań? Daj znać co i jak po wizytach.
aniawlkp86, to super, że Hania tak dzielnie zniosła zabieg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja już mam dość siedzenia w domu. Dziś myślałam, że i mnie dopadnie choróbsko :ico_olaboga: Ale na razie jest dobrze. Jaś już prawie zdrowy, ale Adaś odmawia stałych posiłków. Tylko wodę, herbatkę i kisielek toleruje. Czasem na sucharka czy biszkopta go namówię. Najważniejsze, że już nie wymiotuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sty 2012, 17:55

kilolek, to czekamy na wieści od ginka :ico_sorki:

Agnieś81, Adasiowi nie ma co się dziwić,że nie chce jeść,ważne,że już nie wymiotuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 sty 2012, 12:31

Hej hej

kilolek dawaj znac co i jak z Kubusiem no i co z Tobą. Jesli faktycznie będziesz miała zatrucie to moze to jest przyczyna tycia. A Twoje wyniki cukru są dobre?? bo może ty też masz cukrzycę ciażową a wtedy się podobno tyje.

Brawa dla Hani, dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: całe szczęście że dzieci dobrze znosza takie zabiegi, ze starszym już gorzej :ico_oczko:

My po wizycie u pani rehabilitantki, Plecki Tymka się poprawiają ale nadal musi ćwiczyć. Poza tym poleciła abyśmy zrobili rezonans tego ząbka, dziś idziemy do pediatry, zobaczymy co powie. Na poniedziałek idziemy na kontrolę tego zabka

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość