Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 cze 2010, 21:44

Hej laski po mojej długiej nieobecności.
Cały czas Was podczytuję, ale brak siły i czaqsu na odpis z mojej strony.

Zacznę od złych wiadomości. Gracjan wypadł mi z wózka jak byliśmy w solarium. Właśnie wtedy obudził się, więc go podniosłam do pozycji siedzącej, no i wtedy nie zapięłam wyjątkowo pasówm, a musiałam na chwilę odwrócić wzrok. Skończyło się na pogotowiu, ale bez żadnych obrażeń a nawet bez guza. Wyglądało strasznie ale nie było tak aż strasznie.
Co tam jeszcze, przyjechała moja siostra na sałe do pomocy przy solarium, a My poprosiliśmy teściową na opiekunkę z wynagrodzeniem, jest w fazie "zastanawiam się" Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Gracuś samodzielnie siedzi i podnosi się do siedzenia. I to wszystko. Nie ma ząbków, nie chodzi i nie lata hehe O pełza się :D

Doatałam potwornej alergii. Kaszlę do momentu "uduszenia" i mam lejący katar. Myślałam ze jestem chora, więc kupiłam coldrexy i inne dziwne rzeczy i się trułąm nimi myśląc że mnie przeziębienie męczy a tu się okazuje, że to alergia :ico_zly: :ico_zly:

Poszłam do apteki dziś po jakieś leki odczulające bez recety, podałam soebie jedną tabletkę, owszem pomogło, bo nie "płaczę" i nie kicham ale zasnęłam już o 18....



Matikasia Ta Twoja Milenka to śliczna lalunia jest, ma czarujący uśmiech i sądzę, że przez długi okres nbie pozbędziesz się chłopaków spod balkonu heheh

Kasia TwojA DJ`a jest urocza, zakochać się idzie :-) A jak ładnie stoi!


Witam koleżankę ze wspólnej sali porodowej i poporodowej hihi Asiunia :ico_brawa_01:

Mikusia nie masz się czym przejmować kochana, moje dziecko też nie wszystko jeszcze umie, ma na to sporo czasu.
Po za tym ile razy jestem na plaży to zawsze patrzę, czy gdzieś tam nie stoisz, ale jest trudno upatrzeć skoro tam zawsze tysiące ludzi jest.

Ewka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Twojego Pawełka za dzielność po operacji. Nasze dzieci dzielniejsze od nas są :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 cze 2010, 21:52

matikasia, moze nie tyle mi sie znudziłyście co komputer (kto by pomyslał - taki komputerowy maniak ze mnie a nie chce mi sie) ale ostatnio nic mi sie nie chce, nawet obiadu sobie zrobic...
lece na hause'a i spac

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 cze 2010, 22:17

zaczarowana, jeju to dobrze ze tylko na strachu sie obylo

Ja tak czytam co wasze pociechy robia to normalnie Wam zazdroszcze bo Nika to diabelek wcielony - ona w lozeczku tylko spi i nic wiecej ..... to jest niemozliwe jak ona szybko wstaje ja ja tylko poloze nie zdaze sie obrucic a ona juz stoi w lozeczku i ciagnie mnie za koszulke ...... caly dzien chodzi, nawet jak sie poloze kolo niej to sie wspina po mnie i stoi mi nabrzuchu i nic tylko by stala i stala ...


Ale co dzisiaj mi zrobila heheheh wyciagnela mi cycusia i myslalam ze nic nie zrobi a ona zaczela ssac i na koniec mnie ugryzla ..... :ico_olaboga: oj nie powiem zeby to bylo przyjemne .....

isiawarszawa, ja tez od dluzszego czasu mam wstreta do kompa i wchodze w ostatecznosci takze wiem o czym piszesz

zmykam do wyrka papa

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 cze 2010, 23:06

ale choroba Cię bierze? co Ci jest?
Tzn jestem podziębiona. Ze względu na wczorajszą jazdę na rowerze. Trochę zmarzłam.

Zaczarowana zdrówka życzę! A do tych leków idzie się przyzwyczaić i ja i Kamil mamy alergie także spoko. :)
TwojA DJ`a jest urocza, zakochać się idzie :-) A jak ładnie stoi!
Dziękujemy bardzo. :))) :ico_wstydzioch:
i na koniec mnie ugryzla
Kinga odkąd ma te swoje dwa zęby to mnie gryzie i podgryza. Dlatego właśnie powoli ją oduczam. Staramy się jeść tylko wieczór, w nocy i rano. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 cze 2010, 09:57

Kasia90 oduczasz całkiem od piersi?

Ale mnie dziś mała w nocy ugryzła w cyca. Myślałam że padnę :ico_sorki:

Zaczarowana
nie obwiniaj się za ten upadek. Czasem wystarczy sekunda. Tym bardziej, że miałaś małego w pracy. Na szczęście nic się nie stało.

Sabcia
Nikola to jak tsunami :ico_haha_01:

Też wczoraj z Matim pojeździliśmy godzinkę na rowerku.

Teraz Mati pojechał z tatą po wodę, tyn z dziadkiem:) Milenka przykimała wcześniej niz zwykle. Deszcza pada. Czekamy aż wrócą i jedziemy na małe szoping.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 cze 2010, 13:53

Witam !!!!
Ale ja mam dzis ochote na jakos imprezke normalnie szok .... wysprzatalam juz, obiadek zrobilam, Nika spi a ja w ogrodku kawcie pije

Wlasnie maz dzwonil ze moze przyjda dzis do nas znajomiiiiii wiec bedzie okazja napic sie piwka :-D
Nikola to jak tsunami :ico_haha_01:
dobre porownanie :ico_haha_01:

Buziaczki i milego weekendu

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

19 cze 2010, 16:36

Witajcie

chcialam, sie pochwalic dwoma rzeczami;
1-Zuzia sama siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :526: :526: :523: :525: :528: :529: :509:

a druga sprawa
Wiki nauczyla sie jezdzic na rowerze na 2 kołkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :509: :509: :509: :521: :520: :526: :528:

jestem taka dumna i szczesliwa z obu :-D :-D

no i dzis moja sis ma urodzinki i idziemy na imrezke
maz zostanie z Zulka a ja ide na pare piwek :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

juz dawno nigdzie niechodzilam :ico_wstydzioch: take obym sie tylko nieupila hehe

dziekuje za mile komentarze na n-k :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Po za tym ile razy jestem na plaży to zawsze patrzę, czy gdzieś tam nie stoisz, ale jest trudno upatrzeć skoro tam zawsze tysiące ludzi jest.
to masz racje zawsze jest pelno ludzi :ico_olaboga: az trzeba uwazac zeby sie dziecko niezagubilo
teraz chodze czesciej na bulwar,albo na skwerek kolo fontanny bo Wiki niema jest u babci dlatego niechodze na plac zabaw :ico_oczko:

zaczarowana, cale szczescie nic sie niestalo Gracjankowi :ico_sorki:
a niepowinnas sie obwiniac kazdemu moze sie zdazyc :ico_oczko: tymbardziej ze nasze dzieci coraz bardziej sa ruchliwe :ico_olaboga:

matikasia, jak tam po shopingu??udane zakupki??"

isiawarszawa, ja tez mam ostatnio lenia jakos nic sie niechce :ico_noniewiem:

Kasia90, zdrowka zycze oby to sie nic mocniej nierozwinelo :ico_nienie:
a zdjecia Kini boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka ona silna :ico_szoking:

juz niemowiac o Nikoli Sabci tak jak matikasia napisala tsunami doslownie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
Wlasnie maz dzwonil ze moze przyjda dzis do nas znajomiiiiii wiec bedzie okazja napic sie piwka
widze ze i ty massz ochotke na piwko :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Kinga odkąd ma te swoje dwa zęby to mnie gryzie i podgryza.
chyba niegratulowalam :ico_wstydzioch:
takze dla KIni za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uciekam sie szykowac na imprezke
tylko w co tu sie ubrac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 cze 2010, 21:05

oduczasz całkiem od piersi?
No coś Ty. Za wcześnie. Oduczam w środku dnia. Będę się starała podawać rano, wieczór i w nocy, a w dzień jakieś zupki, kaszki, danonki...
Zuzia sama siedzi
Widziałam na nk! Ślicznie! :ico_brawa_01:
Wiki nauczyla sie jezdzic na rowerze na 2 kołkach
:ico_brawa_01: dla Wiki. :)
zdrowka zycze oby to sie nic mocniej nierozwinelo
Już jest w porządku. :)
a zdjecia Kini boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka ona silna :ico_szoking:
Dziękujemy. :-D :-D :ico_sorki:
takze dla KIni za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki:
uciekam sie szykowac na imprezke
Zazdroszczę i życzę udanej imprezy!! :)

[ Dodano: 2010-06-19, 21:08 ]
My byliśmy cały dzień w Krakowie. Najpierw Kamil pisał egzamin, potem poszliśmy na obiadek do knajpki i w sumie tak zszedł cały dzień. Kupiłam sobie trampeczki. :-D :ico_brawa_01: a Kamil buty eleganckie do pracy. Także super. Kinga zaczęła dziś jeść swoje stopki, a teraz już smacznie sobie chrapie. :)

Mikusia A jak Ty nie karmisz to co Zulka w nockę je? Z butelki mleko modyfikowane? Czy może przesypia całe noce?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 cze 2010, 23:51

witanko nocne

widzę że nie jestem osamotniona ze wstretem do kompa :ico_noniewiem:
mialam dzi się wczesniej położyć , bo jestem z deka padnięta po całym dniu w salonie , ale mój tata miał dzis spotkanie z kolegami z klasy z liceum w w-wie i musze po niego wyjechać 20 km , bo pociągu już nie ma do nas :ico_noniewiem:

wczoraj byliśmy na szczepieniu i Loluś nawet dobrze zniósl , a waży 8300 :ico_haha_02:
zaczarowana, cale szczescie nic sie niestalo Gracjankowi
oj dobrze że gracuś cały

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 cze 2010, 09:49

Witajcie niedzielnie :-D

jestem troche niewyspana po wczorajszych szalenstwach hehe
bylo super juz dawno sie tak niewybawilam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90 Zuzia dostaje ostatnie mleko modyfikowane o 20 i potem dopiero rano sie budzi na mleczko :-D
maz sie bardzo dobrze zajal Zulka jestem zniego dumna,nawet troszke plakala bo ma katarek :ico_placzek: ale niezadzwonil do mnie zebym przyszla i dal żonie sie wybawic hehe kochany mezus :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tylko Zulka ma niestety spory ten katarek i potem jak wrocilam okolo 2 to juz do rana tak spalismy ze co chwilka sie budzila i aj niewyspana ale trudno damy rade hehe
wczoraj byliśmy na szczepieniu i Loluś nawet dobrze zniósl , a waży 8300
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnego Lolka i waga super :ico_oczko:

tylko moja chyba taka kruszynka z waga 7500 :ico_noniewiem:

ide zrobic jajecznice buziolki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość