Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 14:19

dobra ja spadam :-D bo mi tyłek przyrośnie do kanapy :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 14:20

wstawalam pare razy do niego w nocy, zeby sprawdzic czy na pewno wszystko ok, czy oddycha, bo ja to mam manie na tym punkcie :ico_olaboga:
Ooo to witaj w klubie.Bo ja mam to samo.
No na swoim nie wiem czy tak będzie ale pewno tak ale jak opiekowałam się Olcia to ciągle do niej chodziłam i sprawdzałam czy oddycha , czy się rusza. I nie tylko wtedy gdy była maluszkiem .
Fajnie że nie tylko ja tak mam hehe

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 wrz 2011, 14:22

ja jednak dziś posprzątałam i nawet płytki w łazience wypucowałam i drzwi wszystkie pomyłam może przez to mnie coś ruszy :ico_noniewiem: chociaż z 2 strony to urodzinki chciałabym spędzić jeszcze z A i Julką :ico_sorki:
obiadek się gotuje i chyba teściowa pójdzie z Julką do cyrku bo my mamy mszę na 19 za kolegę co zginął w maju....
jedziemy do znajomych na grilla.
ale fajnie :ico_brawa_01:

karina22 nie wiedziałam że Ty teraz w tak ważnym okresie zostałaś sama :ico_noniewiem: bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
a Ty na dietce cukrzycowej tylko jesteś czy na insulinie już?
ja tylko na dietce jestem na szczęście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 14:27

ale fajnie
zamierzam sobie jeszcze dogodzic przed porodem, chyba że mnie rozłozy na łopatki wczesniej poród :-D

Pati jest tak jak mówisz jest jedna listopadowka, pisze na watku zimowym :-D
my mamy mszę na 19 za kolegę co zginął w maju....
przykre [*]

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 14:28

Fajnie że nie tylko ja tak mam hehe
kochana jak bym malutki to czesciej wstawalam, bo maly jak mial 3 miesiace to spal juz w swoim pokoiku, a teraz jak maly nie marudzi w nocy, nie placze, bo z regoly juz sie przyzwyczailam, ze teraz cos mu zawsze jest, a wczoraj cisza i musialam sprawdzic czy wszystko ok :-D juz tak mam

[ Dodano: 20-09-2011, 14:31 ]
karina22 , walsnie poczytalam o Tobie, bardzo mi przykro, ze wlasnie teraz zostalas sama, ale nie zalamuj sie, widac, ze nie byl Was wart skoro teraz raptem mu sie odwidzilo :ico_puknij: :ico_puknij: widac, ze byl niedojrzaly. ZObaczysz, ze wszystko bedzie ok, fajnie, ze mozesz liczyc na bylego meza i ze dzieci maja z nim taki dobry kontakt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-09-2011, 14:32 ]
Jejku jak mi sie spac chce, oczy mi sie zamykaja same.
Gdyby moj synek poszedl spac to i ja bym sie walnela

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 15:42

nie było mnie chwile a wy tutaj tyle naskrobałyście :ico_szoking: :-D


Pati85, sto lat dla synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
W zasadzie do końca sama to nie jestem,bo mam dwoje wspaniałych dzieciaczków,no prawie już troje :ico_brawa_01: ,ale czasem brak mi tego męskiego oparcia :ico_noniewiem:

A czy on sie opamięta to nie wiem,niektórzy faceci myślą,że ich rola ojca kończy sie na spłodzeniu dziecka :ico_sorki:


dziewczyny co wy przygotowujecie na wyjscie maluchów ze szpitala??ja to patrząc na tą pogode to boje sie ze jeszcze kombinezonu nie mam,przygotowałam,body pajacyk dres,skarpetki i czapeczke,noi kocyk i rożek,a co jeszcze wziąść to nie wiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 15:50

Ja dla mojego M. zrobiłam 2 zestawy

Jakby jakimś cudem było cieplej.

śpioszki, niedrapki, cienka czapeczka, skarpetki, kombinezon polarkowy z kapturkiem, kocyk.

Oraz na chłodniejszy dzień

Body z długim rekawkiem, spodnie grubsze, skarpetki, niedrapki, kombinzon ocieplony z misia z kapturkiem, gruba czapka, koc.

Oba kombinezony mam z wywijanymi łapkami :-D więc powinno być dziecku cieplo. Mam nadziję że mrozu nie będzie :ico_szoking:

Przywiezie oba zestwy do szpitala i zobaczę na miejscu który wybrac.
dziecko odbieram w nosidełki przyczepiłam juz daszek do niego i zapiełam pokrowiec na nózki. My do domku mamy 5 minut autem więc myśle ze takie zestawy będą ok.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 16:01

Jejku jak mi zimno, brrrrrrrrr normalnie kosta w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Maly nie spi, oglada bajke wiec i ja polozyc sie nie moge,buuuuuu

karina, wiem wiem, ze masz dzieciaczki i tak do konca sama nie jestes, ale chodzilo mi wlasnie o te meskie ramie :ico_oczko:

Co do ubioru to ja tak patrze, ze u nas coraz zimniej sie robi wiec trzeba bedzie cieplej ubrac, ja mam przygotowane spioszki, rajsopki, body z dlugim rekawkiem, sweterek pod spioszki i mam taki welurkowy kkombinezonik ocieplany noi kocyk jeszcze i to wszysto. A te spioszki i ten sweterek to maja takie dziurki to taki jakby dziany, mama kupila dla pierwszego synka na wychodne ze szpitala i drugiego synka tez chce w to ubrac.

Dzis musze poprasowac, mam nadzieje, ze dam rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 16:06

a mnie znów skurcze męczą nie wiem czym to jest spowodowane, cały czas ból jak na okres i jeszcze krzyż mi pęka, idę leżeć do łóżka może przejdzie samo :ico_chory:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 16:06

jak zdążę to jeszcze sie zaopatrzę w kombinezonik,,bo to naprawde pogoda pod psem :ico_noniewiem: ,w razie by co i tak moja mama cos ta do torby dzieciowej dorzuci jak po nas przyjedzie :-D

[ Dodano: 20-09-2011, 16:07 ]
izabelllla123, może sie zaczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość