dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 sty 2012, 16:19

sylwia gratki 21 t5ygodnia...a ten sinupret to 3 razy dziennie po dwie tabletki??? Dobrze zrozumiałam..też musze sobie kupic...bo ja już wszystkiego próbuje i nic...non stop zapchany nos mam

rybka
ty to bedziesz miała porównanie..wszystkie porody przerobisz hihi;)

myszka gratuluje 6-tego misiąca

jagoda
no my wiemy ze nie jest regułą ze jak jedno duże to drugie też takie bedzie;)...ja podświadomie chce tego aby zrobili mi cesarke hehe...nono pokaźny brzuszek:) a oxy to za rzaqdne skarby...ja lezałam od 8-lutego w szpitalu a wyszłam 17-tego...Teraz jestem ciut mądrzejsza i nie dam sie położyć do szpitala...no chyba ze byłoby zagrożenie dla dziecka

martalka
...figurka super...brzusio zgrabniusi

binius
już trzydziestka skoczyła...super:)

kingoza
cudo brzus...

asiab jaka różowa sexy piękność

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

02 sty 2012, 16:51



evvelka, ale w podpisie widać bardzo ładnie brzusio. :)
ja w pierwszej ciąży mogłam spokojnie zamaskować się do 22tc. albo i lepiej. I do końca ciązy miałam mały brzuch. 2 tyg przed 1szym porodem poszłam obejrzeć sobie odsział szpitalny, to połozna spytała czy to 7 my miesiąc :-D Także tak bywa. :D Liczy się rozmiar macicy, a nie to jak wypchnie się ona przez mięśnie. jak masz silne mięśnie, albo jeszcze nie 'rozjechane" przez poprzednie ciaze, to mały brzuszek możesz miec dłuuugo :D

Tylko ostatnio znów sie zmiejszył :P





[ Dodano: 02-01-2012, 11:43 ]
evvelka, polecam z całego serca pokrzywę na słabe żelazo!! Ona podnosi jak wariatka i Fe i hematokryt, no wsio. Tylko zaparzasz raz, dwa razy dziennie ziołko, pijesz sobie z cytrynką, albo łykasz coś z wit C. Smakuje fajnie, ziołowo, pdobnie jak melisa na przykład.
No i odstaw czarną hebatę zupełnie, kawę zupełnie (o ile się da :D bo czasami trudno, wiadomo), bo one wypłukują żelazo i wit C z organizmu.
oo tego o herbacie nie wiedziałam.. to kupie te pokrzywe i bede piła ;) dziekuje Kochana :*

[ Dodano: 02-01-2012, 15:53 ]
kingoza, zakochałam sie w Twoim brzucholku :))))) słodki :)

[ Dodano: 02-01-2012, 15:55 ]
teraz wiem dlaczego jem codziennie po 3-4 jabłka.. bo brak zelaza mam a tam jest go sporo..

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 sty 2012, 18:18

kochane .. dziekuje za mile komentarze :ico_sorki: :ico_oczko: :-D
jutro jade na badania .. glukozy, toxo, rpr , krew i mocz :ico_sorki: trzymajcie kciuki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 sty 2012, 18:42

jagoda - super brzusio,milo widziec,ze nie tylko ja mam sklonnosci do duzych dzieci i duzych brzuszkow :-D
A rozstepy tez mam tylko po Andrzejku :ico_oczko:

Martalka - brzusio faktycznie nie duzy,za to sliczny :-D

A co do dostawki,to ja tez musze jeszcze przemyslec,bo Zuzia naprawde lubi "siama",musze ja jeszcze do maja okielznac,zeby za reke chciala isc,bo poki co idzie przy mnie ale reke po chwili puszcza :ico_oczko:

wisnia - z wymiotami lacze sie w bolu,ja juz sie chyba nawet przyzwyczailam :ico_wstydzioch:

Powodzenia w odpieluchowaniu,ja ci sie uda,to daj znac,moja Zuzka tez czeka na pozegnanie z pampersikiem,poki co nie mamy smoczka :-D

biniu - a jak remont u was?

asiab - fajnie mowi Twoj synus,sliczny brzuszek :ico_brawa_01:
wszystkie porody przerobisz hihi;)
- no jeszcze bym chciala taki jak moja siostra ma,czyli nagle czuje,ze to juz,za chwile odchodzi jej czop,potem jada do szpitala,w szpitalu wody,ma skurcze i rodzi - bez oxy i wszelkich wspomagaczy,a potem na 3 dobe do domu :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzis bylam z dziecmi u lekarza,Andrzejek zdrowy,Zuzka dostala Bactrim,wiec prawie antybiotyk a potem bylam z Andrzejkiem w tej poradni chematologicznej i dostalismy skierowanie na badanie krwi pod katem toxo,mononuklezony,zelazo i masa innych :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 02-01-2012, 17:43 ]
a i bylam dzis w przedszkolu i dowiedziaalm sie,ze Andrzejek jeszcze dwa lata moze tam chodzic,potem dopiero do szkoly - hurra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 sty 2012, 18:55

iw_rybka, jeszcze troszkę im zostało, tapeta na dwóch ścianach w pokoju i cała weranda, tzn, podłoga, wymiana drzwi i ściany. Daje im tydzień, tzn. od jutra do przyszłego wtorku i niech spadają.
Teraz muszę znajomego molestować o szafę bo obiecał ją zrobić w pierwszej połowie stycznia żeby szubko uporać się z naszymi ciuchami i małego, kupić szafkę, lustro i wieszak na korytarz a za łóżkiem do sypialni i na balustradę na schody pewnie poczekamy do maja :ico_placzek:

Zdrówka dla dzieciaczków iw_rybka,

kingoza, powodzenia na badaniach, a jaką masz glukozę?

[ Dodano: 02-01-2012, 17:56 ]
iw_rybka, tzn, że Twój mały pójdzie jeszcze jako 7 latek do pierwszej klasy. To do którego roku to przesunęli?

[ Dodano: 02-01-2012, 18:03 ]
Jeszcze jedno pytanko, czy któraś mama oprócz Jagody posyła albo posyłała dzieci do żłobka???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 sty 2012, 19:11

Daje im tydzień, tzn. od jutra do przyszłego wtorku i niech spadają.
- hihihi :-D

biniu_s, no on jest rocznik 2007,wiec w przyszlym roku idzie do przedszkola,do 5-ciolatkow a za dwa do "0" ale nie do szkoly,tylko do przedszkola,potem jakos 7 -latek do szkoly,chcociaz to jeszcze przemysle,w sensie ta "0" :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 sty 2012, 19:20

iw_rybka, tak kręcą z tymi reformami że szok, ciężko nadążyć.
Ja osobiście jestem przeciwnikiem posyłania dzieci jako 5-latków do klasy 0, niezależnie czy to w przedszkolu czy w szkole, ale niestety mojego bąbla pewnie to nie ominie.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 sty 2012, 20:13

no jeszcze bym chciala taki jak moja siostra ma
to zawsze można pomyślec o czwartym bobo :ico_oczko: :ico_haha_01:
na badanie krwi pod katem toxo,mononuklezony,zelazo i masa innych :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ale co powiedziała lekarka po zbadaniu małego????

glukozy, toxo, rpr , krew i mocz :ico_sorki: trzymajcie kciuki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dasz radę :-D

[ Dodano: 02-01-2012, 19:15 ]
ale niestety mojego bąbla pewnie to nie ominie.
p
ewnie nie...i mego starszaka pewnie nie...choć mogę miec już przedawnione info :ico_oczko:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

02 sty 2012, 21:01

kiedy sie robi usg 4D?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 sty 2012, 21:06

kiedy sie robi usg 4D?
Wtedy kiedy zechcesz :-) Możesz wcale nie robić. Nie jest to jakaś konieczność ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość