Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 paź 2008, 16:26

Assik, Iwona biedne te Wasze Dzieciaczki :ico_olaboga: Niech szybko zdrowieja :ico_sorki:

Pinko, super czapeczka i butki. Wlasnie chcialam takie w tym stylu kupic mojemu, bo on nonstop na nogach w domu jest i wszystkie skarpety to juz czarne sa..... :ico_oczko:
później trzeba już prowadzać bo nie chce siedzieć, ale cóż taki los :ico_oczko:
u nas to samo, trzeba prowadzac, stac z nim przy szafkach, otwiera, zamyka, i tak wkolko... a potem przewraca krzesla... itp...

Moj Niuniek caly dzien dzisiaj z babcia na spacerku, nawet ladna pogoda, raz tylko byla ulewa, ale sie schowali..

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 paź 2008, 16:27

Ula, jak miała trzydniówkę, to też głównie w nocy miała wysoką gorączkę, a w dzień nie było tak źle, jak to trzydniówka, to po 3 dniach przestanie gorączkować i wyskoczy mu wysypka.
Jej ty mnie niestrasz jak wysypka ? :ico_szoking: napisz mi co bym sie nie przestraszyła bo u nas dziś jest 3 doba . Kamil się obudziła i już widzr ze lepiej.
oj Assik zeby to rzeczywiscie trzydniowka byla u nas dopiero druga doba leci

No unas dziś trzecia doba zaczeło się we wtorek, ale teraz coś tu Pinko straszy że potem jakś wysypka?????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-10-16, 16:28 ]
Pinko oczywiście zakupy extar dla dziewczynek to zawsze można coś fajnego kupić. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 paź 2008, 17:24

Assik o tej wysypce to ja slyszalam wczesniej czytalam o niej w gazetach Majka poszla spac ale caly obiad mi zwymiotowala narazie nie ma goraczki

pinko fajnie niunia wyglada w tej czapce i butkach

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 paź 2008, 17:35

czesc kochane
wiem,ze macie racje z tym rozwodem,ale poki co dam sobie siana z tym wszystkim bo musze zajac sie innymi sprawami wazniejszymi od tego rozwodu a poki co bedzie sprawa o separacje i alimenty,zreszta nie mam zamiaru narazie ukladac sobie powaznie zycia z innym facetem-jakos nie mam ochoty na samców.Jutro juz wyprowadzka niewiem jak czesto bede tu zagladala teraz-chyba rozumiecie,ale bede.Moj tata szuka mi mieszkanka lokatorskiego dwa pokoje z kuchnią i lazienka+ubikacja....musze teraz znalezc zlobek dla mirka i poszukac jakiejs pracy dla siebie.No i preniesc Julie do innego przedszkola bo nie bede taki kawal dojezdzala codziennie to bez sensu moim zdaniem.
PinkoUlenka jest superowa zuch dziewczyna :ico_brawa_01:
AsikkJulia i Mirek przechodzili trzydniowke jesli Kamilek ja ma to dzis albo jutro powinien dostac rozowej wysypki takze sie przypadkiem nie wystrasz jak co :ico_oczko:

A teraz kilka fotek:
MIREK I JEDNA Z JEGO ZIMOWYCH CZAPEK
[img][img]http://images35.fotosik.pl/20/f9ce73073ba1c3c8.jpg[/img][/img]
TAK MIREK UMIE SAM STAĆ
[img][img]http://images43.fotosik.pl/20/f1ce68ad13da9b84.jpg[/img][/img]
TAK WYGLĄDA PO ZJEDZENIU CIASTKA Z CZEKOLADĄ
[img][img]http://images38.fotosik.pl/20/9ce3b4aed88fda22.jpg[/img][/img]
Z JULIĄ KTÓRA MIAŁA RADOCHE Z MIRKA
[img][img]http://images31.fotosik.pl/382/7b64bff1a3b5412b.jpg[/img][/img]
A TU JA :ico_wstydzioch:
[img][img]http://images41.fotosik.pl/20/2b15f7cb96435912.jpg[/img][/img]
I JA Z JULECZKĄ
[img][img]http://images25.fotosik.pl/284/4c8d7fdf94f46aac.jpg[/img][/img]


Dobra uciekam buziaki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 paź 2008, 19:07

ja się tylko melduję że jesteśmy w domku i się bawimy troszkę.

pinko, jola superowe fotki :ico_brawa_01: Mirek już fajowo sam stoi i ta zgrabna nóżka Uli, ehhh :ico_oczko:

a do trzydniówki to też nie zawsze jest wysypka jak przejdzie ale w bardzo dużo wypadkach

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 paź 2008, 19:23

Jej ty mnie niestrasz jak wysypka ? :ico_szoking: napisz mi co bym sie nie przestraszyła bo u nas dziś jest 3 doba . Kamil się obudziła i już widzr ze lepiej.
Nie masz się czym stresować, wyskoczyły jej takie maleńkie plamki jakby ją ktoś sokiem z buraków ochlapał. Posmarowałam maścią witaminową (u nas działa na wszystkie wysypki) i po 2 dniach nie było po niej ani śladu :-)
coś tu Pinko straszy że potem jakś wysypka?????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie straszę, nam też o tym lekarka powiedziała, to normalna reakcja organizmu, nic groźnego, a lepiej jak wiecie czego się spodziewać :-)
Pinko oczywiście zakupy extar dla dziewczynek to zawsze można coś fajnego kupić. :ico_puknij:
Tam też i dla chłopców fajne butki były.
pinko fajnie niunia wyglada w tej czapce i butkach
PinkoUlenka jest superowa zuch dziewczyna :ico_brawa_01:
Dziękujemy :-)
jakos nie mam ochoty na samców
Nie dziwię się, odpocząć musisz od tamtego :-) Będzie dobrze, zobaczysz, trzymam kciuki, żebyś znalazła dobre przedszkole i żłobek dla dzieciaczków :-)
Zdjęcia super, Mirek pięknie stoi sam :-) a czekolada Go nie uczula? Kiedy mu dałaś pierwszy raz, Twoje fotki też ekstra, nie rozumiem tego Twojego chłopa, niejeden chciałby mieć taką laseczkę w domu i miłowałby ją ponad wszystko :-) Powiedz jeszcze, jak tą całą sprawę z mężem znosi Julia, bo o Mirusia nie pytam, bo mały jeszcze i pewnie nie rozumie co się dzieje...

My już po kąpieli, Ula właśnie zasnęła przy kaszce, mało zjadła, bo tylko 100ml, nie wiem czemu :ico_noniewiem:
Ja uciekam zrobić gołąbki :-) nie chcę potem po nocy siedzieć. Pościągałam Uli trochę bajek dla maluszków i z otwartą buzią oglądała dzisiaj Noddiego.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 paź 2008, 20:16

Cześć dziewczyny.

Gabriel ładnie zasnął. Kuba w pracy, przywiózł mi dzisiaj parę gadżetów z tego koncertu na który chciałam jechać-wyobraźcie sobie, że bilet w 1 rzędzie kosztował 400zł :ico_szoking:
a ja mogłam sobie nawet za scenę wejść, ale nie miałam komu dziecka powierzyć :ico_noniewiem:

Pinko u nas z tym jedzeniem do tej pory też tak było-nie dość, że zjadł swoje to jeszcze moje chciał, ale dzisiaj z Kubą zrobiliśmy test, bo Gabriel nie chciał znowu obiadu i wygląda na to, że On po prostu nie chce jeść w swojej miseczce-daliśmy mu w normalnym głębokim talerzu z jakiego my jemy obiady i zjadł ładnie :ico_olaboga:

pojechaliśmy do reala po południu-wsadziliśmy Gabiego w to siedzonko w koszu, zaraz mu zdjęcie na początku zakupów zrobiłam, sądząc, że się wkrótce rozpłacze, ale wytrzymał aż do kas-tam trzeba było stać więc musieliśmy tuptać po sklepie, żeby się nie złościł. Kupiłam w koronie huggiesy-była promocja, 37zł z chusteczkami do pupki-pierwszy raz kupiłam 4-ki huggiesy i mam okazję zauważyć, że mają trochę inny wzór niż poprzednie-żaden producent nie myśli, żeby wypuścić kilka wzorów, bo się rodzicom nudzi wiecznie na to samo patrzeć :ico_oczko:
No i kupiliśmy szampon johnsona, bo gabcioch ma na dole takie dłuższe włoski, że aż mu się kręcą i kołtunią czasami (Pinko a jak włosy Uli??) i mycie mydełkiem je bardzo wysuszało-aż zgrzytały przy płukaniu, później je oliwiłam, ale to się robi nieestetyczne, bo te włoski takie tłuste są-takie mu makarony wiszą, a szamponik super-po pierwszym użyciu w każdym razie...

taki jestem szef wózkowy
Obrazek

a co do rajstopek jeszcze Pinko ja tych Yorker kupiłam 2 pary te z żabką i jeszcze jedne, a później kupiłam rajstopki wola i są znacznie lepszej jakości, bo yorkery się tak rozlazły, że prześwitują wręcz na pupie-Wola są super na prawdę, a dzisiaj wpadliśmy jeszcze do biedronki i dorwałąm jakąś reklamę, która głosi, że od 27-go będą w biedronce ciuchy dla takich maluszków jak nasze-dresiki i rajtuzki właśnie-wizualnie bardzo ładne, a mają kosztować tylko 6.50 więc na pewno się skuszę, bo są super do raczkowania i w ogóle po domku do śmigania to chyba najlepszy ciuszek...

No i oczywiście Ula ślicznie stoi, dziadek w niebowzięty-jakbym swojego ojca widziała podczas naszych odwiedzin :-) a co prawda to prawda, że dla dziewczynek łatwiej jest kupić fajny ciuszek... nawet na lumpach ostatnio byłam kilka razy i dla dziewczynek masa różności, a dla chłopca prawie nic... a na jakim placu byłaś? ja też muszę gabciochowi kupić czapę i szalik i właśnie taki chciałam zielono biały, bo czaję się na kombinezon coccodrillo z allegro w tych kolorach :ico_oczko:

my na razie nie mieliśmy 3 dniówki-mam cichą nadzieję, że nas ominie, bo ja po prostu nie wiem co mam robić jak się dzieje coś złego z Gabim-jakbym w czarną dziurę wpadła, najchętniej to bym od razu do szpitala jechała i wrzeszczała od wejścia "pomocy" :ico_puknij:

Obiecałam Kubie, że na niego poczekam więc mam posterunek, powinnam sprzątnąć w kuchni, pranie wstawić, ale mam takiego lenia, że normalnie jakbym była do krzesła przyklejona, a dzisiaj zrobiłam pierogi ruskie i bałagan jest, jeszcze nóżki wstawiłam do piekarnika i przyprawy się walają po blacie...ehh

Gabriel często po kapieli się tak wścieka na naszym łóżku :ico_olaboga: normalnie skacze jak żaba... za oliwką wyobraźcie sobie, bardzo lubi ją ściakać, miętosić i rzucać nią i się chichra przy tym , można Go wywalać na kołdrę, a On ma taki ubaw, że po prostu pękam ze smiechu jak na niego patrzę... przesłodkie...

jeszcze sto rzeczy miałam napisać, ale jak zwykle nie pamiętam

a tu mój mały cwaniaczek-ma szelmowski uśmiech na twarzy, choć lampa błyskowa Gabriela zawsze wyprowadza z równowagi, więc mimika jego twarzy jest nieuchwytna na zdjęciach
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-16, 20:19 ]
wygląda na tym zdjęciu jak mały obelix :ico_haha_01: taka beczka na malutkich nóżkach-eh te pieluchy w gatkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 paź 2008, 21:08

Pinko Mirka poki co na szczescie nic nie uczula :ico_sorki: pierwszy mały kawaleczek czekoladki dostał jakis msc temu,ale ograniczone ma bo po co pasc dziecko prawda.A Julia poki co chyba tez nie wie ze wyprowadzamy sie i wogole staramy sie oszczedzic jej zbdnego strsu choc podejrzewam ze jak juz bede u mamy bedzie ciezko bo ona jest baaaardzo za tatą :cry:
ide przebrac Mirka-kurcze juz wykapany i niespodzianke mi narobil do pieluchy no

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 paź 2008, 21:48

Jola, Justyna piekne fotki!!!
Nasz smyk uwielbia jak sie wsadza do wozka na zakupy, mozemy spokojnie robic zakupy a on sobie jedzie i jest zadowolony :-D

Ja tez mam nadzieje ze nas ta 3 dniowka ominie! :ico_sorki:

Ide sie kapac i lulu, bo jutro znowu do roboty... ale na szczescie weekend zapasem :ico_haha_01:

Spokojnej nocki!!

Buzka!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 paź 2008, 22:00

Jola i Justyna super fotki

ja nie wiem czy majka ma trzydniowke bo zaczela miec tez inne objawy chyba ma cos z gardlem lub rzeczywisicie to ucho nie chce jesc i nie wiem jak w nia wkusic choc troszke mleka :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości