Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 wrz 2008, 13:02

[[glow=yellow][size=150]SZYMONEK DZIęKUJE WSZYSTKIM ZA żYCZONKA[/glow][/size] Obrazek

ja juz rano zrobilam salatke z pieczarkami
tesciowa zrobila śledzie, jeszcze zimna plyta i imprezka gotowa :-D

byla babka po mleko, zapakowalam w koperte i zabezpieczylam zeby czasem nie kombinowali z tym
w zamian dostalismy 11 kaszek roznych smakow
Szymon nadal na kleiku ryzowym daje mu tylko biszkopty na przekaske bo on jakis glodny chodzi i rzuca sie na jedzenie ale co sie dziwic w koncu nic konkretnego nie dostaje
tesciowa mu gotuje teraz kompot z jagód podobno pomaga na problemy żołądkowe.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2008, 13:47

JUSTYNKA Marcelinka urocza i piękniusia :ico_brawa_01: jak Mamusia :ico_brawa_01: czekamy na fotki :-D a jaka opalona jesteś :ico_brawa_01: ja to muszę na solarium się wybrać :ico_noniewiem:

EVE dadzą Ci znać co to było? :ico_noniewiem: udanej imprezki i duuużo prezentów dla Szymusia :-D a jagody działają wiążąco na kupkę i na biegunkę niby są świetne :ico_noniewiem:

Domnisia ten Jasiu to naprawdę bardzo dzielny :ico_brawa_01: niejedno dziecko nie dało by się dotknąć...

dla Misia i Marcelinki :ico_brawa_01: za ząbki...Darusiowi z jedynek i dwójek brakuje tylko jednej jedynki na górze, reszta już widzi świat...

ale mi dziś dziwnie...nie mogę sobie znaleść miejsca, jak Julcia w szkole, bo cały czas byli oboje...no i nie robię nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 wrz 2008, 14:01

agnieszka01.04, tak, napisza do mnie pismo jak wyszly badania, napewno was poinformuje

a ja czekam az podloga w kuchni mi przeschnie i rozkladam talerze i sztucce na imprezke
jedzonko wyloze przed samym przyjsciem gosci :ico_oczko:
bedziemy siedziec w domku bo na dworze taki upal ze szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 wrz 2008, 14:52

Ja tylko na chwilke bo mały już wstał i się rwie do kompa.

Szymusiu Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dużo,dużo zdrówka,radości i czego tylko sobie zapragniesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dominisia ja myślę że raczej by trzeba było pobrać próbki z tego wrzodu żeby ocenić czy to gronkowiec ale bardzo prawdopodobne że to on.No ale jak dostaliście antybiotyk to powinien pomóc.

Marcelinka przepiękna.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2008, 16:10

SZYMCIU KOCHANY, DUZO ZDROWKA I CIAGLE TAKIEGO ROZKOSZNEGO USMIECHU NA BUZCE!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Marcelinka, sliczniusia :ico_brawa_01: widze ze jej czipsy smakuja, hehe moja to by chyba wykrzywienia buzi dostala bo nie zna slonego hehe, czasem tylko trochod nas zupy dostanie. I chyba wysmuklala troszke, prawda?

Dominika, brawa dla Jasia. Jakby cos takiego spotkalo takiego awanturnika jak moja Nell to by chyba caly szpital o tym wiedzial :ico_olaboga:

Agnieszka, no ja tez jak zuzia poszla 1 dzien do przedszkola to jakos tak dziwnie bylo. I w cale nie lzej bo w sumie Zuzia to przy Nell mi duzo pomaga. Mam na mysli oczywiscie wspolna zabawe a nie przewijanie :-D

Brawa za zabki dla maluchow, moja stanela na dwoch dolnych jedynkach i ani rusz dalej :-)

A mnie cos glowa sciska w skroniach, tak nieprzyjemnie jakos i i wtedy jednoczesnie mam lekki zawrot glowy, ciekawe skad to? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 wrz 2008, 16:52

Boze, ciaglemi po glowie chodzi ten gronkowiec... Jutro bede na zmianie opatrunku to zapytam. Musze jezdzic 15 km do lekarza,bo tu gdzie chodzimy na szczepienia, wazenie, mierzenie i inne duperele nie chcieli sie tego podjac, bo nie codziennie jest lekarz.

Eve oby ten kompot byl z suszonych jagod. Bo suszone zatrzymuja biegunke takie swieze to raczej maja odwrotne dzialanie.

mama_zuzi1980 pisze:A mnie cos glowa sciska w skroniach, tak nieprzyjemnie jakos i i wtedy jednoczesnie mam lekki zawrot glowy, ciekawe skad to?

Moze seksu za malo co?? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

A wlasnie nie wiem czy pisalam, jem tabletki anty Yasminelle 28, dopiero pierwsze opakowania zaczelam, zobacze jak sie bede po tym czula. Bo spiralka na razie odpada bo mam anemie i nie moge tracic zbyt duzo krwi,lykam zelazo dwa razy dziennie (jak nie zapominam).

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

03 wrz 2008, 17:09

Dominisia, mi tez przepisała te tabletki ale jak dla mnie to narazie sa zbyt drogie :ico_wstydzioch: no cóż ja nie pracuje więc zażywam Microgynon 21 i dziś skończłam pierwsze opakowanie jest ok.

Mama Zuzi Marcelina lubi chipsy bo tatuś ja nauczył jeść :ico_zly: ja tam wole je dać flipsy truskawkowe czy tofii ale tatuś daje jej cebulowe i inne dziwne smaki jej to pasuje. A jak zobaczy że M pije piwo z sokiem to o piane by się mogła zabić :)

My już planujemy Roczek Marcelinki : Dziś kupiłam zaproszenia na przyjecie i zaraz bede je wypełniać lita prezentów już prawie gotowa. Od mojego brata dostanie rowerek, od rodziców ubranka, od matki chrzestnej pościel i zabawkę od siostry M jeszcze nie wiem i od rodziców M ubranka :) Później Wam wkleję zdjęcie zaproszenia :) Muyszę jeszcze wymyślić tort bo chcemy taki inny :D:D no i udekorować pokój ale to na 20 września dopiero :)

Wiecie stęskniłam się za Wami naprawdę :] Już teraz jest lepiej. Chyba doszliśmy z M do porozumienia przekonałam się do tego dziś bo napisał mi że mam napisać do jego dwóch kolegów zeby przyszli wieczorem na urodziny Marcelki wiec mu napisałam ze ja nie chce żeby przychodzili tego dnia bo tego dnia świętuje nasza Córka a nie jest to dzień do picia z kolegami i wiecie co...?? Myślałam ze się na mnie wydrze ze nie bede mu mówiła kogo ma zapraszać a tym czasem zadzwonił i powiedział ze mam racje i że spotka się z niki w tygodniu :ico_szoking: :ico_szoking: Obiecał że wszystko naprawi i takie tam... no cóz zobaczymy.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2008, 18:32

Eve mówisz, że upal ....nie u mnie...najpierw zmoklam jak kura idąc z Darkiem do sklepu, a później idąc po Julcię do szkoly, leje co 5 minut :ico_olaboga: także naciesz się ,bo za 3 dni będziesz do tego tęsknić :ico_oczko:

Mamozuzi wlaśnie chyba najbardziej odczulam też to, że Jucia też bardzo dużo bawi się z Darusiem, a nawet jak się nie bawi, to on i tak do niej ciągnie i siedzą razem, a dziś wszędzie musialam z nim po domu chodzić...ale w szkole ok, przyszla zadowolona i stęskniona...tylko mówi, że nie rozumie co do niej mówią, a jak Zuzia sobie radzi w przedszkolu z językiem, dlugo się oswajala?

Justynka oby wszstko między Wami bylo ok...a Marcelinka nadaje się do Darka, bo on też za piwo i chipsy móglby glowę urwać komuś, ale staram się mu ich nie dawać...tzn. pilnować by W. mu nie dawal :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

03 wrz 2008, 18:47

Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ... DUŻO ZDRÓWKA I SZCZĘŚCIA I RADOSCI Z OKAZJI 1 URODZINEK DLA SZYMONKA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Justyna_Bochnia pisze: Muyszę jeszcze wymyślić tort bo chcemy taki inny :D:D no i udekorować pokój ale to na 20 września dopiero :)

Ja będę robić tort w kształcie Kubusia Puchatka bo to ulubieniec Benka.Już zamówiłam na allegro barwniki bo w sklepie nie mogę ich dostać.Szblon juz zrobiony i tylko kupić składniki.
Tu masz kilka propozycji:
http://www.uspychaly.pl/
http://irek-cukiernik.blog.onet.pl/2,album.html
http://www.tortydladzieci.pl/
http://www.krzeminski.com.pl/kategoria_ ... &id_glowne

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

03 wrz 2008, 19:12

Cześć dziewczyny

Kurcze wczoraj dziękowałam, że mam takiego zdrowego synka a w nocy nagle 38 stopni i cały dzień już gorączkuje. dzwonie i dzwonie do mojej lekarki a ona chyba jest na dyżurze i odrzuca mi połączenia. Nie wiem może to trzydniówka bo Krystianek nie ma żadnych objawów wręcz tryska humorem.
Dałam Mu o 8.00 jeden czopek potem o 15 i teraz chyba będę musiała bo znów zaczyna temperatura rosnąć. Tylko nie wiem czy można tyle dawać :ico_noniewiem:
A może lepiej pojedziemy na pogotowie :ico_olaboga: Wiem, że to może głupie ale tak ze trzy dni temu Krystianek zjadł kawałek nitki z prześcieradła bo nie zdążyłam Mu wyciągnąć i mam teraz schizy, że może to Mu zaszkodziło :ico_olaboga:
Błagam doradźcie mi coś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Temperatura ciągle rośnie już ma 38,6 :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość