sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

16 paź 2008, 22:50

Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków, szczególnie tych biedactw, które chorują :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 paź 2008, 23:26

Fintifluszka pisze:daliśmy mu w normalnym głębokim talerzu z jakiego my jemy obiady i zjadł ładnie :ico_olaboga:

Bo On już jest dorosły i che jeść jak dorośli :ico_oczko:
Fintifluszka pisze:pojechaliśmy do reala po południu-wsadziliśmy Gabiego w to siedzonko w koszu,

Super zdjęcie, Ula uwielbia tak jeździć po markecie, inaczej się nie da wozić :-)
Fintifluszka pisze:Pinko a jak włosy Uli??)

Rosną, z tyłu czasem jeszcze się skołtunią, ale rzadko, ja Ja kąpię w oilatum i już nic dodatkowego nie używam :-)
Fintifluszka pisze:później kupiłam rajstopki wola i są znacznie lepszej jakości,

Też je wolę
Fintifluszka pisze:a na jakim placu byłaś

Na Zielińskiego, tam jest kilka stoisk z ciuszkami dla maluchów.
Fintifluszka pisze:wygląda na tym zdjęciu jak mały obelix :ico_haha_01: taka beczka na malutkich nóżkach-eh te pieluchy w gatkach

Taki urok naszych bąbli, wygląda słodko, ślicznie stoi :-)
Jola_85 pisze:bo ona jest baaaardzo za tatą :cry:

Bidulka, zawsze dzieci cierpią najbardziej, niestety....

Uciekam spać, gołąbki zrobione, jeszcze je tylko jutro musze upiec i bedzie OK...
Papa

[ Dodano: 2008-10-17, 07:48 ]
Witam z ranka :-)
Stawiam :ico_kawa: i herbatkę, częstujcie się....
Nocka spokojna, pobudka dopiero o 6, ale wzięłam ją jeszcze do łóżka do siebie i spałyśmy do 7:20. Uciekam wstawić gołąbki do piekarnika i zrobić kaszę dla Uli.

Asikk, Iwona, jak się dzisiaj czują Wasze maluchy, jest poprawa?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 paź 2008, 08:24

Ja tez sie witam! I dziekuje za :ico_kawa:

U nas nocka spokojna, pobudka o 6.00 potem drzemka do 8.00.

Wlasnie jak Wasze maluszki?? Mam nadzieje, ze juz lepiej :ico_sorki:

Pogoda sie popsula.... jak to przewaznie na weekend... :ico_zly:

Milego dzionka, musze troche popracowac!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 paź 2008, 08:51

cześć dziewczyny.

Jak się czują nasze chorowitki dzisiaj??

Gabriel ucina sobie drzemkę, a ja jestem niedospana, choć noc nie była najgorsza, aczkolwiek nie ma się też czym pochwalić...

bałagan znowu wszędzie, ale ostatnio nic mi się nie chce...

[ Dodano: 2008-10-17, 10:33 ]
No i stawiamy :ico_tort: na 9 miesięcy!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 paź 2008, 10:36

Cześć Dziewczyny witam sie na chwilke pewnie bo Kamilek spi, Zaczynam od wczorajszych wieczornych tematów.
Fintifluszka
pojechaliśmy do reala po południu-wsadziliśmy Gabiego w to siedzonko w koszu, zaraz mu zdjęcie na początku zakupów zrobiłam, sądząc, że się wkrótce rozpłacze, ale wytrzymał aż do kas-tam trzeba było stać więc musieliśmy tuptać po sklepie, żeby się nie złościł. Kupiłam w koronie huggiesy-była promocja, 37zł z chusteczkami do pupki-pierwszy raz kupiłam 4-ki

Mój Kamilek lubi bardzo jeździć w tym siedzonku już jak idziemy gdzieś do marketu nie biorę wózka bo on woli tak wysoko wtedy wszystko widzi.
Co do pieluszek też kupowałam Hadisy byłam zadowolona ale do momętu gdy Kamil zaczoł raczkować wtedy zawsze mu gdzieś tam przeciekło i miała mokre spodnie a nie daj boże jak miała kupke zadką to wszystko do prania szło :ico_olaboga: Wiec teraz kupuje Pampersy Actiw Beybi taki zielone one maja takie rozciągliwe gumki z boków i te przy nuszkach też lepiej trzymają A no i ja już kupuje mu 5 one są od 11-25kg a Kamil ma teraz 10,6kg i wolę aby były luźniejsze. Fotka super naprawde świetnie wyglonda.

No i kupiliśmy szampon johnsona, bo gabcioch ma na dole takie dłuższe włoski, że aż mu się kręcą i kołtunią czasami (Pinko a jak włosy Uli??) i mycie mydełkiem je bardzo wysuszało-aż zgrzytały przy płukaniu, później je oliwiłam, ale to się robi nieestetyczne, bo te włoski takie tłuste są-takie mu makarony wiszą, a szamponik super-po pierwszym użyciu w każdym razie...

Ja już od jakiegoś 3 miesiąca myje Kamilkowi włoski szamponem bo jak myłam mu mydełkiem to miała takie matowe i suche tylko ja kupiłam Nivea z rumiankiem i tak ładnie wzmocniły mu się włosy a teraz ma już takie długie że kitka można zrobić. A i ostatnio jak byłam u pediatry z nim to babka powiedziła mi ze bym odstawiła oliwke do ciała bo wysusz skóre i powiem wam że cos w tym jest bo mimo iż smarowałam Kamila zawsze po kapieli to rano miała suchą skóre szok aż się drapał , ateraz kupuje taki balsam Jonsona z oliwką i potym jest extra rano ma taką gładziutką nawilżoną skórke.

pinko
Nie masz się czym stresować, wyskoczyły jej takie maleńkie plamki jakby ją ktoś sokiem z buraków ochlapał. Posmarowałam maścią witaminową (u nas działa na wszystkie wysypki) i po 2 dniach nie było po niej ani śladu

Jak na razie nic mu nie wyskoczyło a trzy dniówka mineła juz w nocy nie miała gorączki i teraz z ranka też już normalnie , ale cos jeść nie chce rano zjadł tylko 60ml mleka to chciałam dopchać go Danonkiem ale też zjadł tylko połowe :ico_noniewiem:

Jola_85
A Julia poki co chyba tez nie wie ze wyprowadzamy sie i wogole staramy sie oszczedzic jej zbdnego strsu choc podejrzewam ze jak juz bede u mamy bedzie ciezko bo ona jest baaaardzo za tatą
ide przebrac Mirka-kurcze juz wykapany i niespodzianke mi narobil do pieluchy no


He he skad ja to znam często też tak bywa. A co do Julci miejmy nadzieje ze się szybko przyzwyczaji do obecnej sytuacji, a słuchaj czy on w ogóle pytał jak teraz bedzie się widywać z dziećmi czy też jest mu to obojetne i ma to w d.....? :ico_noniewiem:

sabi_k77
Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków, szczególnie tych biedactw, które chorują


Bardzo dziękujemy . U nas na szczęście już ok to byla bankowo 3 dniówka dziś już śladu nie ma po gorczce i nawet nocka w miare spokojna z jedną pobudką na soczek.

pinko
Asikk, Iwona, jak się dzisiaj czują Wasze maluchy, jest poprawa?

Fintifluszka
Jak się czują nasze chorowitki dzisiaj??


Serdeczne dzieki mój już ok miejmy nadzieje że Iwonki Majeczka tez szybko dojdzie do siebie!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No tak tel zadzwonił i Kamil już po spaniu spał aż 40min szlak ja mam pecha zawsze zapomne tel wyciszyć a on taki jest czuły na dzwiek mojego tel. :ico_zly: :ico_zly:
Dziewczyny ja jutro oddaje Kamilka na cały dzień do teściówki a my z meżem jedziemy sobie do lasu na cały dzień moze nie tyle na grzyby co odpocząć ale może i coś jeszcze znajdziemy.
Kochane uciekam narazie bo coś bąk już broi , a wczoraj nawąchała się pieprzu i tak śmiesznie kichała cały czas he he he he :ico_smiechbig: dobrał sie do szuflady z przyprawami.

[ Dodano: 2008-10-17, 10:38 ]
Fintifluszka pisze:No i stawiamy na 9 miesięcy!


No brawa wszystkiego naj naj lepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :564: sto lat
My w niedziele 10 kończymy. :ico_szoking: ale ten czas leci.
A swoją droga tak patrze ze troszke się rozpisałam :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

17 paź 2008, 12:43

hey ja oczywiscie brak czasu. skąd Wy go bierzecie? da sie gdzies kupić na kilogramy?

uzupełniłam dzieci na liscie i juz zaraz musze zmykać!


juz wiem skąd ta goraczka i biegunka które nie szły na żadne leki. po prostu zęby!!!!!!!!!!
6 na raz. dwa sie już przebiły wczoraj u góry a cztery kolejne sa juz tak blisko ze pojawią sie pewnie jutro czy w najbliższych dniach.



musze leciec do mojego zbója, nie moge go teraz z oczy spuszczac bo bohater próbuje sam chodzic i nie zawsze mu wychodzi, spina sie po wszystkim, wstaje nawet przy całkiem gładkiej scianie, ehhhh co ja teraz z nim mam.

lece zaglądne potem jak bedzie na popołudniowej drzemce to doczytaam i napisze wiecej.

pa pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 paź 2008, 12:43

Asikk pisze:A swoją droga tak patrze ze troszke się rozpisałam
przynajmniej jest co czytać :ico_oczko: bardzo dobrze, że Kamil ma się już lepiej...

Gabriel drzemie, Kuba pojechał do galerii grunwaldzkiej-makłowicz dzisiaj tam gotuje i Kuba musi mu lampy poustawiać i do 18 będzie się nudził na ławeczce, więc kazałam mu połazić po sklepach dziecięcych :ico_noniewiem: Kuba nienawidzi centrów handlowych i w ogóle zakupów...

pocieszam przyjaciółkę z czasów liceum, bo chłopak powiedział jej, że jest z nią już chyba tylko z przyzwyczajenia, że jej nie kocha i chciałby się rozstać :ico_noniewiem: ostatnio w ogóle tracę wiarę w mężczyzn-co za gatunek :ico_puknij: no i świat jej się zawalił, w sumie byli ze sobą tylko 2.5 roku... podobno etap żałoby dość szybko mija-na szczęście nigdy nie miałam okazji się o tym przekonać, bo tylko z Kubą byłam i jak się kłóciliśmy bardzo i się nie odzywaliśmy do siebie to nigdy to nie trwało długo :ico_noniewiem:

gotuję Gabrielowi obiadek-ja już w sumie nie wiem co mam mu dawać, bo przez te ostatnie wybryki boję się, że nie będzie jadł obiadku...

[ Dodano: 2008-10-17, 12:48 ]
Marta, witaj w końcu :ico_oczko:

marcia_pod pisze:brak czasu. skąd Wy go bierzecie?
szczerze sie przyznam, że zwyczajnie olewam domowe obowiązki, żeby się zrelaksować przed komputerem :ico_haha_01:

marcia_pod pisze:wstaje nawet przy całkiem gładkiej scianie
oj też to znam...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 paź 2008, 13:16

Czesc

Wszystkiego Naj dla Gabika

Marcia witaj no to sie Krzysiu meczy z zebkami ale od razu bedzie mial 6

my dzisiaj bylismy u pediatry majka ma chore gardelko goraczki juz na szczescie nie ma ale wogole nie chce jesc no i znowu ma biegunke na dodatek wymiotuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 paź 2008, 14:20

Dla Gabika!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Assik, jak dobrze ze Kamilek juz zdorwy, apetyt tez mu pewnie wroci zaraz!

Marta, milo ze zajrzalas. Biedny Krzysiu, no ale bedzie mial teraz ladniejszy usmiech z zabkami... :ico_oczko:

Duzo zdrowka dla Majeczki!!!

Fintifluszka pisze:brak czasu. skąd Wy go bierzecie?
szczerze sie przyznam, że zwyczajnie olewam domowe obowiązki, żeby się zrelaksować przed komputerem :ico_haha_01:


.. no ja mam go mnostwo pod warunkiem, ze nie mam duzo roboty w pracy.... ale chetniej bym posiedziala w domu z Malym i wolalabym bym wiecznie zajeta :-)

[ Dodano: 2008-10-17, 15:45 ]
ale tu pusto dzisiaj.... dziewczyny!!

Ja zaraz zmykam do domku i weekend wreszcie!!
Odezwe sie wieczorkiem!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 paź 2008, 16:07

No i stawiamy :ico_tort: na 9 miesięcy!

Dużo zdróweczka dla Gabika :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Asikk pisze:mój już ok

Super :-)
Asikk pisze:Dziewczyny ja jutro oddaje Kamilka na cały dzień do teściówki a my z meżem jedziemy sobie do lasu na cały dzień moze nie tyle na grzyby co odpocząć ale może i coś jeszcze znajdziemy.

Fajnie, odpoczniecie trochę, my jutro na wesele jedziemy z Ulą... a co chcecie w tym lesie jeszcze znaleźć???? :ico_oczko:
marcia_pod pisze:juz wiem skąd ta goraczka i biegunka które nie szły na żadne leki. po prostu zęby!!!!!!!!!!
6 na raz.

Bidulek, a to się musiał namęczyć.
Fintifluszka pisze:w sumie byli ze sobą tylko 2.5 roku...

To wcale nie tak mało.
Fintifluszka pisze:marcia_pod napisał/a:
wstaje nawet przy całkiem gładkiej scianie
oj też to znam...

U nas jest dokładnie tak samo :-)
iwona83 pisze:goraczki juz na szczescie nie ma

O tyle dobrze... niech zdrowieje szybciutko.
A we Wrocku dzisiaj zimno i pochmurnie, zagadałam do mojej szefowej z pracy, że jak potrzebują pomocy, to na pół etatu mogę przychodzić (ponoć tam straszny sajgon, dokumenty giną), a Ona mi odpisała, że byłoby super gdybym w poniedziałek przyjechał i pomogła. Hehehehe, musi tam być bardzo ciężko, ja się trochę rozerwę, Jarek zostanie rano z Ulą :-)

Uciekam, bo zaraz do dentysty, a Ulek ma cosik ciężkiego i nieciekawie pachnącego w pampersie :-)
Narka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość