Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2012, 12:29

jak kolejki to ok,ale po co wtedy mają tam telefon jak i tak nie odbierają :ico_noniewiem:

kilolek faktycznie może innego nru poszukaj,po prostu nawet na inny oddział to cię przełączą na odpowiedni :ico_sorki:

[ Dodano: 24-01-2012, 17:54 ]
Hani mniej teraz bo nie chciała fotek to Milenie więcej robiłam :-D

siostrzyczki :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tatuś też się załapał :ico_haha_02:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ząbki
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

jedzonko :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ulubiona pozycja z nogą w górze :-D nawet jak leży na łóżku w tej pozie to na boku to samo i utrudnia mi tym sposobem zmianę pieluchy :ico_oczko:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

rządzicielka :ico_haha_02:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ciekawska :ico_haha_01: tak się bujała w foteliku aż dotarła do celu i od razu do szuflady :ico_sorki:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tatuś zrobił fotkę niuni :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 sty 2012, 21:43

aniawlkp86, ale panny rosną, a jakie śliczne ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas ciągle w biegu, z Tymikiem latam po dentystach z tym żabkiem, w czwartek mamy badanie słuchu, teraz znów siedza w domu bo strasznie kaszla :ico_placzek: a ja sesja i egzaminy więc nie wiem w co ręce włożyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

24 sty 2012, 23:59

Hej.
My jednak nie w szpitalu. Nie przyjęli Jaśka, bo niedawno miał wirusówkę. Szczerze mówiąc, to chyba lepiej że nie przyjęli: zatłoczony szpital, u nas ferie się zaczęły to i więcej dzieci w tym czasie przyjeżdża, ja mam sesję, a w niedzielę mam test na platformie E-learningowej i muszę mieć dostęp do internetu, a w szpitalu to tylko w bibliotece jest dostęp, ale w niedzielę jest zamknięta. A w piątek mamy kolędę no i mąż dostał zaproszenie na sobotę na kulig, na którym bardzo chce być, bo ma być całe szefostwo. Nazbierało się na ten tydzień... A wizytę przełożyliśmy na 20 lutego. Mam nadzieję, że po zaliczonej już sesji :ico_sorki: Dwa przedmioty mam zaliczone, jeszcze tylko sześć :ico_szoking: :ico_szoking:
aniawlkp86, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zmykam bo już mi oczka same się zamykają :ico_spanko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

25 sty 2012, 22:07

Ewcik I Agnieś trzymam kciuki za sesję. Dzielne z was kobietki to sobie na pewno poradzicie.

U nas tez znowu katar dopadł Ole i Karola.Jutro wizyta u Laryngologa
Ja tez musze sie wziąć za siebie bo coś mi zdrowię ostatnio szwankuje

Ania piękne zdjęcia małych pocieszek :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 sty 2012, 00:20

Aniawlkp śliczne fotki.

Evik i Agnieś powodzenia!

Byłam dzisiaj na tej Siennej, zapisałam Kubę, numer się nie zmienił :ico_zly: a przez ten czas co byłam - sprawy w rejestraji i korzystanie z kibelka ani ja ani A. nie słyszeliśmy by dzwonił tam telefon :ico_zly: musza odłaczać. Gdybysmy nie byli już nieźle wykończeni to byśmy zrobili niezła awanturę ale już naprawde nam sie nie chciało. Powiedziałam tylko babce, ze 2 miesiące się próbowąłam dodzwonić to zrobila glupia minę.
A zmęczeni bylismy bo wracaliśmy ze szpitala z Michałem - to była tylko wizyta u gastroenterologa, która niestety nic nie wniozła, trwala moze 5 minut a jechaliśmy na nią 3 godziny stloczeni jak sardynki :ico_zly: dowiedzieliśmy się tylko, że Michał musi iśc do szpitala w marcu na badania w związku z tymi zaparciami. To trwa już rok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2012, 13:22

hejka

dzisiaj byliśmy z Hanią w tej poradni rehabilitacyjnej i w sumie dalej nie wiem o co biega :ico_noniewiem: ten lekarz mówi,że płaskostopia u niej nie ma,bo u tak małych dzieci jest jeszcze sporo tkanki tłuszczowej na stopie,że najlepiej jakby w domu nosiła klapki,a na dwór można jej kupić buty zdrowotne :ico_noniewiem: wady postawy u niej nie widzi w ogóle,że w sumie wszystko jest ok :ico_noniewiem: dał jakąś kartkę żeby poćwiczyć troszkę z parę minut dziennie te stópki i tyle,normalnie chyba z 10 min u niego byliśmy :ico_sorki:


dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:


zdrówka dużo dla dzieciaczków :ico_sorki: :ico_sorki:
z Tymikiem latam po dentystach z tym żabkiem
wyjaśniło się coś??
Dwa przedmioty mam zaliczone, jeszcze tylko sześć
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szybko pójdzie

kilolek, z tym telefonem mogłaś odejść kawałek i zadzwonić sama i zobaczyć czy słychać coś,ja bym nie popuściła już tam będąc :ico_zly: to co z tą wizytą Michałka,że taka krótka? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 sty 2012, 20:41

lekarz stwierdził, ze źle nas skierowali i tyle. Że niby powinni do szpitala na ddzial a nie do poradni i przepisal na oddział za 1,5 miesiąca

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

28 sty 2012, 21:11

hej i co tam u waszych maluchow

Z Olą znow mamy jazdy na pukanie noska, i antybiotyk dostajemy do noska
teraz przez ten mróz to bardzo bardzo mi się nie chce

Moje dziecko ostatnio strasznie nie słuchane a już jedzenie w jej wykonmaniu to masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 sty 2012, 21:24

hej, zaglądam czytam ale nie mam weny na pisanie, przepraszam
problemy mnie zżerają

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 sty 2012, 01:23

Barbara zdrówka dla Oli

Moi też sa niesamowicie nieposłuszni, obaj

Bozena a co się dzieje jesli mozna spytac?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość