Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 10:35

Czekamy na fotki:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 10:47

Witam później niż zwykle, ale po weekendzie mam tyle pracy, ze musialam od rana nadgonić :ico_olaboga:
W czwartek byliśmy u ortopedy, lekarz pochwalił Zosię, powiedział, że to silna dziewczynka i tylko patrzeć jak wkrótce zacznie chodzić :ico_olaboga: dopiero będzie wesoło:-D Pytałam czy mam jąstopować jeśli chodzi o wstawanie i powiedział, że absolutnie nie, bo jest silna i jeśli sama wstaje, to trzeba jej na to pozwolić :ico_brawa_01:
W piątek też super dobr wiadomości, bo Zosia dostała się do żłobka i od września zaczynamy :ico_brawa_01: A 7 lipca mamy pierwsze zebranie, tzw. organizacyjne i podpisywanie umów :-)
W sobotę i niedzielę pojechaliśmy do mojej mamy, bo była jakaś imprezka z okazji dni miejscowości, w ktorej moja mama mieszka, no i wybory :-)
a od wczoraj mamy 4 ząbek :-D i Zosia dzien w dzień gryzie mnie w ramię :ico_olaboga:
Śmiać mi się chce, bo odkąd nauczyła się robić papa, to robi każdemu, kto wychodzi z pokoju :-D Najczęsciej machała jak widziała moją bratową...chyba tak ją "lubi" jak ja i chciała szybko pożegnać :ico_oczko:

Ewciu mam nadzieję, że jakoś uda Wam się rozwiązać problem z mieszkaniem

isia myślę, że to mieszkanko w bloku będzie lepsze, bo faktycznie koszty palenia mogą być wyższe

Sabcia Twoja Niki to taka jak struś pędziwiatr :-D :ico_brawa_01: dla zdolniachy

Kilolek jak dobrze, że ze zdrówkiem Michasia juz wszystko w porządku i zaczął przybierać na wadze :ico_brawa_01:

mikusia widzisz, doczekałaś się, Zuzia siedzi :ico_brawa_01: widziałam fotki na NK, super

Kasia90 Kinia też teraz pędzi już do przodu :ico_brawa_01:

Matikasia dobrze, że mama Tobie trochę pomaga, więc się w miarę wyśpisz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 11:00

Magda33 no brawa dla Zosieńki za postępy i ząbki.
A a cycusie gryzie?
A u ortopedy dlaczego byłaś teraz?
Milenka też robi pa pa jak Zosia, fajnie to wygląda, a jak siedze blisko to rączki do mnie wyciąga. Tylko do mnie. Mami córeczka :ico_haha_01:

Mój T zrezygnował z wyjazdu do Afganistau :ico_brawa_01:


idziemy zaraz na spacerek do aldika :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 cze 2010, 11:09

:ico_brawa_01: dla Kini
Dziękujemy. :)
jak burza idzie do przodu
U nas to było tak, że ciagle było nic i nic. A nagle jak wystrzeliła to ja jestem w szoku. Wszystkiego się w 2 tygodnie nauczyła nagle. Nie wiedziałam, że tak sie da. :) A wszystko w swoim czasie.
ale czy mi się uda
Na pewno! Dasz radę. :) Ja też chce do roczku karmić. :)
brawa dla zwinnej Kingusi
:ico_sorki: :ico_sorki:
Kasia a Ty podajesz już butlę, czy nadal karmisz?
W weekend byliśmy w Krakowie, na mieście, całe dwa dni, na noc tylko wróciliśmy do domu, więc nie miałam wyboru. Ale butli tak czy siak nie dam rady dać, bo Kinga nie umie pić przez cumel. Musiałabym łyżeczką mleko dawać. Dlatego wieczór na noc karmie normalnie, w nocy i rano też, a przez dzień robie jej kleiki, daje zupki, danonki, żeby nie karmić.

Edulita czekamy na foty. :)
silna dziewczynka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zosia dostała się do żłobka i od września zaczynamy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a od wczoraj mamy 4 ząbek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Same dobre wiadomości. Zdolne te nasze dzieciaczki. :-D

[ Dodano: 2010-06-21, 11:10 ]
Mój T zrezygnował z wyjazdu do Afganistau
Kolejna super wiadomość. :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 11:24

A a cycusie gryzie?
kilka razy jej się zdarzyło, ale raczej jest spokój, upodobała sobie moje lewe ramię
A u ortopedy dlaczego byłaś teraz?
bo mieliśmy się zgłosić jak zacznie wstawać, ortopeda myślał, że będzi to w 8 miesiącu i tak się zarejestrowałam, a Zosia wstawała gdy skończyła 6,5 mies. :-D Teraz jak juz będzie chodziła, to mamy przyjść.
do mnie wyciąga. Tylko do mnie. Mami córeczka
Zosia też tylko do mamy chce :-D To chyba taki okres, jak wychodzę tylko do kuchni, to już zaczyna płakać, ale szybko jej przechodzi, bo tatuś potrafi rozśmieszyć.
Mój T zrezygnował z wyjazdu do Afganistau
fantastyczna wiadomośc, przynajmniej będziesz spokojna :ico_brawa_01:
Wszystkiego się w 2 tygodnie nauczyła nagle. Nie wiedziałam, że tak sie da. :)
nie ma rzeczy niemożliwych...przynajmniej dla naszych dzieciaczków :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-21, 12:21 ]
chrzciny już za nami impreza super
:ico_brawa_01: już macie z głowy, fajnie, że wszystko się udało :-)

[ Dodano: 2010-06-21, 13:45 ]
ale tu dziś cicho...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 14:14

My po spacerku. Z 5 kilosów zrobiliśmy. Wydałam całą kasę :ico_szoking: ale mam już prezent na urodziny dla córki koleżanki. Mati idzie w lipcu do sali zabaw. Sobie wzięłam fajne spodniachy z materiału i jeszcze 3 zestawy duperelków do robienia kartek okolicznościowych, a Milence skarpetki z hello kitty. Człowiek nie może się oprzeć :ico_olaboga:

Magda33 a Mila mówię Ci jak mnie ugryzła w sobotę w cyca w samochodzie :ico_sorki:
Widać co lekarz to inaczej. Nam kazano przyjść dopiero jak zacznie chodzić,a z Matim znów dopiero na bilans 2 latka :ico_szoking:

Wstawiłam obiadek i po 16 jak mama wróci idę jeszcze z Matim na rowerek i znów 5 kilosków będzie.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 16:23

Nam kazano przyjść dopiero jak zacznie chodzić
Zosia miała dysplazję, więc pewnie dlatego musieliśmy przyjść jak tylko zacznie wstawać.
Człowiek nie może się oprzeć
żebyś wiedziala, zawsze znajdzie się coś co się przyda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 20:32

Magda33 a kasa leci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 20:35

a kasa leci
no właśnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 cze 2010, 20:37

ufff a u nas dzis nie najlepszy dzień. Chłopaki obaj strasznie przezywaja wczorajszą impreze i to całe zamieszanie. Nocka niestety zarwana, jak nie jeden to drugi płakał. A Michał generalnie mocno przezywa moja pracę. W te dni gdy pracuję, potem nocka zarwana, bo wymaga by go glaskać cała noc, a w te co jestem w domu budzi się na cyca 1-2 razy i od razu zasypia. A zanim zaczęlam pracować przesypial już całe nocki, ehhh to były czasy... ale jeszcze tylko 3 dni :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość