Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 cze 2011, 18:09

Aniu Ty bierzesz te Azalia?
nie,ja mam Cerazette :ico_sorki:
chyba mój Okruszek waży najmniej na forum bo 4800! Najważniejsze, że przybiera prawidłowo.
i tak duży jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do prezentu dla Mili hmmm a macie matę edukacyjną?
koleżanka ma mi wysłać :ico_noniewiem:
Mili dostała 1250 zł :ico_brawa_01:

Koroneczka ja też właśnie myślałam co by może Hani i Milence konto jakieś założyć i wpłacać co miesiąc jakieś kwoty :ico_noniewiem:
dziewczyny Markotka kiedys pisala przepis na sernik, robilam go i byl bardzo dobry, czy ktoras z Was go ma? mi gdzies wsiakl, znalazlam jakis, ale nie wiem czy to ten :ico_noniewiem:
bylabym wdzieczna, bo musze upiec dzis wieczorem na jutro a musze do sklepu po skladniki podskoczyc
zaraz zobaczę czy mam :ico_sorki:

[ Dodano: 29-06-2011, 18:10 ]
Sernik:

- 1kg sera (ja kupuję taki gotowy w pudełku, który nie wymaga mielenia, ale jak ktoś lubi grudkowaty sernik, to można dać 2 kostki półtłustego i 2 śmietankowego)
- 8 jajek (białka ubijamy osobno)
- kostka masła (rozpuszczona wcześniej i przestudzona)
- 300g cukru
- 2 łyżki mąki ziemniaczanej
- cukier wanilinowy podwójna porcja


Wszystkie składniki razem miksujemy, białka ubijamy osobno i dodajemy do gotowej masy serowej. Przelewamy do blachy wyłożonej papierem do pieczenia. W piekarniku elektrycznym piekę w temp. 160 stopni 45-60min. (w zależności od tego, czy chcę żeby wierzch był bardziej przypieczony, czy bledszy), piekarnik mam ustawiony na grzanie góra-dół.

[ Dodano: 29-06-2011, 18:11 ]
ja właśnie zrobiłam do słoików 10 kg truskawek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i troszkę zamroziłam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-06-2011, 19:29 ]
Miluś znowu długo śpi :ico_noniewiem: przed 16 zasnęła i jeszcze się nie budzi...
ostatnio już któryś dzień z rzędu zasypia między 14-16 i śpi potem ze 4-5 godzin :ico_noniewiem: później wstanie i dopiero na noc już idzie spać

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 cze 2011, 21:27

Witam ja oczywiscie z ogromnymi zaległosciami :ico_wstydzioch:

Aniu
dziewczynki rzeczywiscie bardzo podobne do siebie :-D moi chłopcy tak samo.
A normalnie moj maluch robi sie jakis rudy :ico_szoking: hihi ciekawe co z tego bedzie :-)

Murchinson to wy tez macie problemy z cera, jeju jakos duzo tego ostatnio, co druga z nas ma ten problem,

Emilia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to niezła wage ma mlutka, Dawidek chyba ma juz około 6kg bo jak sie wazyłam z nim to miałam o 6 wiecej, a na szczepieniu po 6 tygodniach miał 5100kg.

Nie wiem juz co ktorej jeszcze miałam napisac :ico_wstydzioch:

Bylismy tez u okulisty z tym ropiejacym oczkiem no i tak jak u was zatkane kanaliki, dostalismy krople i mamy masowac pod oczkiem, juz jest lepiej :-D
No i jeszcze dostalismy plesniawek :ico_olaboga:

Zmykam dobranoc :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 cze 2011, 21:58

wiola85 ciekawe po kim synek taki rudy się robi :-D :-D my też prześliśmy niedawno pleśniawki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 cze 2011, 22:16

aniawlkp86, wiesz co ja sobie mysle ze to chyba po zmieszaniu moich ciemnych włosow i meza blondyna :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 cze 2011, 22:19

chyba po zmieszaniu moich ciemnych włosow i meza blondyna :ico_szoking: :-D
dobre :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 cze 2011, 23:15

Ania Ty się nie śmiej mojej koleżance taki numer wyszedł :-D ona blondynka chłopak czarny i jedno z 3 dzieci rude :ico_szoking:
:ico_smiechbig: śmiejemy się że to listonosza bo taki rudy kiedyś chodził :ico_smiechbig:
ale ona miała w rodzinie rudowłosą babcie
Wiola nie martw się albo z ciemnieją albo z jaśnieją jak nikt w rodzinie niema rudych

My szczepienie mamy w poniedziałek... ciekawe jak to zniesiemy i ile mój Mały już waży

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 cze 2011, 23:30

cześć :-D
wybaczcie mi nieobecność, ale z mężem robimy teraz za ekipę remontową-malujemy mieszkanie mojej mamy, a Krzyś w tym czasie spaceruje z babcią :ico_oczko:
Wczoraj mieliśmy 3 rocznicę ślubu, więc :ico_tort: dla Was, mąż zabrał mnie na kolację do świetnej restauracji, dostałam 36 różyczek-po 1 na każdy miesiąc :ico_oczko: i stawiam jeszcze :ico_tort: za 4 tygodnie Krzysia.
Z moim pokarmem słabo :ico_sorki: mam już laktator (avent ręczny) fajnie ściąga, ale nie udaje mi się więcej niż 70ml z obu piersi :ico_noniewiem: a młody wypija spokojnie 120ml :ico_noniewiem: jeszcze trochę powalczę i zobaczymy co z tego będzie.
Teraz już wiem, że te wszystkie marudzenia i płacze u nas były z głodu :ico_olaboga: jak zje z obu piersi i dostanie jeszcze MM, to jakby dziecka nie było!

Murchinson mój mąż też hałasuje jak wstanie :ico_oczko: super fotka Mateuszka :ico_brawa_01:

Patrycja o śmieciach mojemu mężowi mogę 1000 razy przypominać, a i tak zapomni :ico_oczko: zazdroszczę przespanej nocki :-D

Emilia i jak serniczek? :-D

Ania Twoje dziewczynki to normalnie jak klony :-D

Koroneczka świetne zdjęcia :ico_brawa_01:

Nie wiem co jeszcze miałam napisać :ico_noniewiem:

Byliśmy dzisiaj na usg bioderek, wszystko jest ok, nie musimy się pieluchować, kontrola za 3 miesiące :-)

A teraz już zmykam spać, jak mi się uda, to jutro zajrzę.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 cze 2011, 08:52

czesc

dziewczyny dzieki, serniczek sie udal, stawiam go na moje imieninki - czestujcie sie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

markotka super, ze z bioderkami ok, i wszystkiego najlepszego Wam zycze

milego dnia

u nas znowu bardzo cieplo

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 cze 2011, 09:03

Witam,
u nas pochmurnie ale ciepło. Noc spokojna choć ja nie jestem wyspana, położyłam się spać po 24 i zasnąć nie mogła. Jak już mi się to prawie udało to Mateusz oznajmił swoim głosem "matka jeść".
cześć :-D
Z moim pokarmem słabo :ico_sorki: mam już laktator (avent ręczny) fajnie ściąga, ale nie udaje mi się więcej niż 70ml z obu piersi :ico_noniewiem: a młody wypija spokojnie 120ml :ico_noniewiem: jeszcze trochę powalczę i zobaczymy co z tego będzie.
Teraz już wiem, że te wszystkie marudzenia i płacze u nas były z głodu :ico_olaboga: jak zje z obu piersi i dostanie jeszcze MM, to jakby dziecka nie było!
To macie ten sam problemu co u mnie i Patrycji.
:ico_brawa_01: dla Krzysia z kolejny tydzień w dla Was wszystkiego naj...:ico_prezent: :ico_prezent: My mamy rocznicę za tydzień.
Byliśmy dzisiaj na usg bioderek, wszystko jest ok, nie musimy się pieluchować, kontrola za 3 miesiące :-)
To super, ja muszę zapisać małego na początek września.
Murchinson to wy tez macie problemy z cera, jeju jakos duzo tego ostatnio, co druga z nas ma ten problem,
Niestety tak. Teraz bardzo dużo dzieci ma uczulenie na białko i problemy ze skórą na tle alergicznym. A jak buzia Dawidka?
Ania Ty się nie śmiej mojej koleżance taki numer wyszedł :-D ona blondynka chłopak czarny i jedno z 3 dzieci rude :ico_szoking: :ico_smiechbig: śmiejemy się że to listonosza bo taki rudy kiedyś chodził :ico_smiechbig:
ale ona miała w rodzinie rudowłosą babcie
U mojej znajomej tak samo-dziecko rude jak marchewka ale oni nie byli pewni czy ktoś w rodzinie nie był rudy ale listonoszem była pani :ico_oczko:

Zapytam za Emilię: co na obiad? bo mi pomysłu brak.

[ Dodano: 30-06-2011, 09:18 ]
Emilia, zdrówka i spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 cze 2011, 09:44

Hej Kobietki :-)
Ale jestem dzisiaj kurcze zła :/ myślałam że okres da mi odpocząć a tu kuku niespodzianka dzisiaj dostałam :/

Murchinson u mnie kurczak z ryżem gotowanym na rosołku (delicje hehehehe)
Emilia Markotka wszystkiego dobrego Dziewczyny :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość