marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

05 lis 2011, 10:24

marcz89, to Oliwka zwykle sama zasypia w łóżeczku? Super :ico_brawa_01: mój tylko przy cycusiu :ico_wstydzioch:
Oliwce też się odpływa przy cycu, ale jak ją kładę do łóżeczka to zawsze się rozbudza:) I daje jej smoka albo nie zależy czy chce :ico_oczko: i leży tam sobie i zasypia sama:) Pierwsze noce jak jej tego uczyłam to wstawałam do łóżeczka po 15 razy ale się nie złamałam i nie wziełam do siebie ani na ręce i teraz się cieszę bo zasypia sama a ja chociaż mam trochę wolnego:)
U nas piekna pogoda więc pewnie na spacerek sie wybiorę z malutką, bo szkoda w domu siedzieć. :-D
u nas też piękna pogoda więc też spacerek dzisiaj obowiązkowy:)
Ale to dopiero jak P po nocce wstanie:)

Dzisiaj w ogóle wieczorem wychodzimy z domu:) Przyjaciel P ma urodziny i idziemy na parę godzinek posiedzieć. Oliwka z moją siostrą zostaje. :-D

Idę coś zjeść póki mała spokojnie leży:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 lis 2011, 10:24

izuś_85, fajnie, ze tym razem było lepiej, ja jeszcze zwlekam z tym "pierwszym razem", brakuje mi ochoty, do tego ten lęk przed bólem :ico_noniewiem: A z cycami mam teraz podobnie, mam nadzieję, że Małemu wystarcza :ico_sorki:
no ale blizna mimo ze maleńka to szczypie na początku :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze szybko minie :ico_sorki:

[ Dodano: 05-11-2011, 09:26 ]

Oliwce też się odpływa przy cycu, ale jak ją kładę do łóżeczka to zawsze się rozbudza:) I daje jej smoka albo nie zależy czy chce :ico_oczko: i leży tam sobie i zasypia sama:) Pierwsze noce jak jej tego uczyłam to wstawałam do łóżeczka po 15 razy ale się nie złamałam i nie wziełam do siebie ani na ręce i teraz się cieszę bo zasypia sama a ja chociaż mam trochę wolnego:)
ja tak samo robiłam i poskutkowało

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

05 lis 2011, 11:37

izuś_85 dziękuję za dopisanie. Jakbyś mogła to jeszcze dopisz, że urodził się z wagą 3760g i 57cm ...
Oliwce też się odpływa przy cycu, ale jak ją kładę do łóżeczka to zawsze się rozbudza:) I daje jej smoka albo nie zależy czy chce :ico_oczko: i leży tam sobie i zasypia sama:) Pierwsze noce jak jej tego uczyłam to wstawałam do łóżeczka po 15 razy ale się nie złamałam i nie wziełam do siebie ani na ręce i teraz się cieszę bo zasypia sama a ja chociaż mam trochę wolnego:)
robiłam dokładnie tak samo no i zdało rezultat. Teraz smok w buzię, pielucha przy twarzy i śpi jak susełek. Czasem ma jakieś napady, że zmęczony na maxa a i tak nie zaśnie, więc wtedy uspokajam go na rękach i jak już przymyka oczka to go odkładam i dalej zasypia sam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 lis 2011, 11:38

z kolei inne narzekają, że nie mogą nigdzie wyjść lub zostawić tego obowiązku tatusiowi, bo tatuś nie ma piersi
Wiesz co, ale Oli zasypia po kapieli jak sie naje na cycku, wiec mysle ze M jakby go z butli nakarmil to tez by zasnal :-) Ale poki co butli nie chce dawac a i wieczorami nigdzie sie raczej nie wybieram wiec mi to nie przeszkadza :-) A nawet lubie jak mi tak zasypia, bo mam go wtedy tak blisko przy sobie i moge patrzec jak mi Aniolek spi na rekach :ico_dziecko:

izabelllla123 Moj Maly mial kolki przez ostatni tydzien, ryczal po 2 godziny non stop, nic go nie uspakajalo, dawalam espumisan i nic a kupilismy infacol w srode i ani razu juz nie plakal w ten sposob, wydaje mi sie ze ten espumisan to srednio skuteczny :ico_noniewiem:

izuś_85 tez tak mialam z laktacja na poczatku, czasami mi rozsadzalo piersi a czasami jakby byly puste ale od jakiegos miesiaca jest juz tyle, ile malemu trzeba wiec glowa do gory, troche przetrzymasz i niedlugo juz jeden stresujacy czynnik odejdzie :-)

zazdroszcze Wam ladnej pogody, u nas do kitu jak zawsze, nie pada - tyle dobrze :ico_olaboga: ale i tak pojdziemy na spacerek bo znalezlismy kilka domkow do wynajecie niedaleko nas i pojdziemy obejrzec okolice i jak wygladaja :) poza tym chcemy malego wziac w tym nosidelku na szelkach na spacerek zeby sobie widoki poogladal :-D ani razu tego nie uzywalismy a niedlugo wyrosnie i tak sie skonczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-11-2011, 10:40 ]
izuś_85 rowniez dziekuje za dopisanie, a Oli mial 3420g/52cm :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lis 2011, 11:51

Doberek Kobietki

Ale naklikane już tak z samego rana hihihi

Mój synuś różnie zasypia, a to przy cycu czasem, w sumie najczęściej, albo kładę do łóżeczka i jak nie płacze to nie podchodze, jak płacze daję smoka, oczywiście nadal wypluwa więc czasem biore na ręcę tak by zassał smoka i jak przyśnie odkładam do łóżeczka, a w dniu to na bujaku lubi zasypiać.
Dzisiaj w ogóle wieczorem wychodzimy z domu:) Przyjaciel P ma urodziny i idziemy na parę godzinek posiedzieć. Oliwka z moją siostrą zostaje.
wow ale macie fajnie:) to udanej zabawy życze i byś nie myślała za dużo o małej bo pod dobrą opieką zostanie:) Mi brakuje w takich chwilach rodziny, by ktoś został z dziećmi a my nawet do kina wyskoczymy.
Dostaliśmy zaproszenie na weselicho do znajomych, tyle, że w PL robią i niestety mimo, że to za rok już zrezygnowalismy, bo nie ma komu z dziećmi zostać na weekend a wybierać się z dziećmi to po pierwsze koszta wielkie po drugie nie impreza, zwłaszcza z małym. I niestety musieliśmy zrezygnowac, a nikt nie przyjedzie pilnować dzieci nam niestety. No cóż życie, przywykłam do tego, choc czasem brak mi chwili na oddech
ale sie wyspałam mlody wstał na cyca dopiero o 4.00
to super:) wszystkim gratki za udaną nockę. U mnie tak sobie, choć czuję się dobrze, ale Elizka dziś ze 3 razy do nas przychodziła, a nad ranem, zerwała się z histerycznym płaczem znów - czy to moze być skok rozwojowy, aż tak przechodzi? No zobaczymy.
Z tym, że mąż wstał z elizą o 6 a ja jeszcze pospałam sobie z Dorianem
to prawda, od razu po maturze praktycznie, ale nie żałuję. Jak widać nie wyszłam tak wcześnie za mąż z powodu wpadki, tylko po prostu się zakochałam.
ale pewno były podejrzenia co?? wśród znajomych i rodziny, że pewno wpadłaś skoro myślisz o ślubie już hihihi. znam kilka takich zakochańców, fajnie. Ja zawsze marzyłam by być młodą mamusia i mi nie wyszło.
A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim! Jak miło wstać i wejść na forum zobaczyć co się dzieje, bo na naszym wakacyjnym to potrafiło nie być żadnych postów przez kilka dni
może wszystkie wakacje jeszcze mają hihihi.A tak serio fajnie, że do nas dołączyłyście:)

Nie zdziwilabym sie gdyby sie okazalo ze to ona cos wykombinowala.. On mowi ze lekarz zle wykonal zabieg, ich sprawa, wszystko wyjdzie jak dzieciaczek sie pojawi ;) juz maja dwojke wiec jak bedzie mocno sie roznil to..
eh zdaża sie że zabieg się nie powodzi,albo że się po jakimś czasie cofa wszystko, a co do podobieństwa dziecka, to wiesz 'tylko matka wie kto jest prawdziwym ojcem" każdy będzie widział podobieństwo do matki, jeżeli nawet ojciec jest inny.
W szoku jestem, Piotruś już od godziny leży grzecznie w leżaczku, po raz pierwszy chyba
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrusia, ze grzeczny z niego synuś:)


A powiedzcie mi Kochane, bo nie chce mi się teraz czytać, kiedy dziecko zaczyna sie samo uśmiechać na dźwięk głosu rodziców itp?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

05 lis 2011, 12:28

A powiedzcie mi Kochane, bo nie chce mi się teraz czytać, kiedy dziecko zaczyna sie samo uśmiechać na dźwięk głosu rodziców itp?
Oliwka już się ze dwa tyg uśmiecha jak się do niej podejdzie i coś powie:) czasem wystarczy że tylko się człowiek nad łóżeczkiem pokarze a tu już rogal na buźce:D
wydaje mi sie ze ten espumisan to srednio skuteczny :ico_noniewiem:
no u mnie na przykład działa bez zarzutu. Jak widzę że małą brzuszek boli to podaje jej kropelki tak 10-15 za pół godz się wypruka kupę zrobi i spokój jest.

agus, nina ale różnicę już widać między waszymi a naszymi brzdącami:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 lis 2011, 12:42

hehe teraz wiecej osób do klikania to i postów wiecej do czytania :ico_brawa_01:
przynajmniej pustek nie bedzie

mąż ma dziś sobote pracujaca, na rano poszedł ale pewnie niebawem wróci :ico_sorki:
robie własnie krupniczek na obiad :ico_brawa_01: tak mi sie zachciało znowu :ico_sorki:

szkieletorek ty chyba pytałas o te mrowienie w piersi tak?
jak mleczko napływa do piersi to wtedy jest takie uczucie mrowienia, rozszerzają sie kanaliki i gruczoły, czasem mleczko w tym momencie zaczyna wyciekać samo z piersi

przypomniało mi sie bo właśnie mnie zmrowiło hehe, ale mnie obie piersi mrowią średnio co dwie-trzy godzinki :ico_oczko: mniej wiecej w porach karmienia młodego, teraz powinnam go nakarmic o 12.00 ale jeszcze spi po spacerze :ico_noniewiem: wiec czekam az wstanie
izuś_85 tez tak mialam z laktacja na poczatku, czasami mi rozsadzalo piersi a czasami jakby byly puste ale od jakiegos miesiaca jest juz tyle, ile malemu trzeba wiec glowa do gory, troche przetrzymasz i niedlugo juz jeden stresujacy czynnik odejdzie :-)
no a z Majcią tak nie miałam :ico_noniewiem: tzn były jakies małe kryzysy, ale szybko mijały i nie było tak "w kratkę" :ico_noniewiem: tzn nigdy mi nie brakowało i nie miałam az tylu nawałów :ico_olaboga: no ale wierze ze sie unormuje, to chyba kwestia zmiennego apetytu mojego syna :ico_haha_01: głodomorka hehe

[ Dodano: 05-11-2011, 11:45 ]
Teraz smok w buzię, pielucha przy twarzy i śpi jak susełek.
Majce tak zostało do dziś :ico_haha_01:
i choć już była odsmokowana przez kilka dni to pieluszke i tak musiała mieć
teraz już róznie z tym smokiem, chowamy go i jak sie nie upomni to zasypia bez
lada chwila całkiem zabierzemy, zrobie drugie podejscie do odsmokowania po szczepieniu na pneumo :ico_sorki:

[ Dodano: 05-11-2011, 11:47 ]
Oliwka już się ze dwa tyg uśmiecha jak się do niej podejdzie i coś powie:) czasem wystarczy że tylko się człowiek nad łóżeczkiem pokarze a tu już rogal na buźce:D
ale fajnie :ico_brawa_01: mój na razie nie obsypuje nas usmiechami, musimy sie natrudzić zeby sie zechciał usmiechnać :ico_haha_01: choć potrafi bo już kilka razy pokazał dziąsełka to skąpi nam tych przyjemnosi :ico_haha_01:

[ Dodano: 05-11-2011, 11:52 ]
agus, nina ale różnicę już widać między waszymi a naszymi brzdącami:)
oj widać, a spójrz choćby na Maćka Kocury i Alana od Pati
a dzieciaczki z lipca to dopiero podrostki :ico_haha_01: lada chwila pierwsze marcheweczki i zupki jeść bedą :ico_brawa_01: w sumie z początku lipca to już jedzą :ico_szoking: ale ten czas zasuwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 lis 2011, 13:06

witam,

ja z kawusią więc zapraszam :ico_kawa:

Iza śpi, nocka już dziś była dużo lepsza :ico_sorki: spała u siebie w łóżeczku, w dzień jest gorzej z zasypianiem ale jak na razie dajemy radę, w poniedziałek chyba się przejadę do miasta i odbiorę telefon z play do testowania :ico_sorki: :ico_brawa_01:

nina0226, Agus, witam serdecznie :ico_brawa_01:

marcz89, zdjęcie córci śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kolega ma podwiazane jajowody od bodajze roku a jego zona w 3 mcu ciazy jest
makabra :ico_szoking:
Olis wstawal co 1,5-2h a dzisiaj zasnal o 21, wstal o 2 i potem o 6 i zasnal jak aniolek znowu :ico_brawa_01: czuje sie tak wyspana ze moglabym sie juz nie klasc
to gratuluje :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lis 2011, 13:21

no mój synu s tez mało się usmiecha ale się uśmiecha, pamiętam że elizka to szybciej tak pełną buzią się smiała. Jakies powazne te moje dzieci hihihi, mała teraz też więcej poważna jak usmiechnięta

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 lis 2011, 13:33

ja z kawusią więc zapraszam :ico_kawa:
ja chętnie :-D
moje dzieciaczki jeszcze śpią smacznie :ico_oczko:
a ja sie nudze hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość