Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

27 sie 2012, 13:46

Za tydzień mąż ma wypłatę to trzeba się wybrać na zakupy.
no to zaszalejesz :-)

Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza. Ogólnie wszystko ok, tylko przeraziłam się tym ze przez ostatni miesiąc przytyłam 5 kg. :ico_szoking:
Kurcze skąd mi się to wzięło?
Dużo się ruszam a jem normalnie tak jak wcześniej. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 sie 2012, 14:41

kochana, dziecko też niestety coraz cięższe jest i większe. do tego woda w organizmie, cycorki większe pewnie - to już masz odpowiedź. poza tym, jeśli mało przybrałaś na początku, to teraz musisz nadgonić :ico_haha_01: nie ma lekko :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Agnieszka, pochwal się, co to za cudo-wózek wymarzyłaś sobie dla chlopców :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 sie 2012, 16:38

hej dziewczyny:)

Agnieszka, no to samo u nas maż tez bierze za tydzien wyplate to jade na zakupy :ico_wstydzioch: a co do mebli to chyba wezmiemy na raty i do kuchni i do pokoju bo za duzo kasy pojdzie z kieszeni od razu :ico_sorki: :ico_sorki:

sylwiab0000, o ładnie przytyłaś :-) pewnie dzidziuś tez rosnie :)

Ja waze 60,5 pewnie dojde do 65kg i tyle tak jak w pierwszej ciązy.
Dzis wizyta o 18.30 moze dowiem sie jaka plec i dowiem sie ile dzidzius juz wazy itd :-D

[ Dodano: 28-08-2012, 16:41 ]
musze kupic tyle rzeczy takich tez drobiazgow w sumie ale potrzebnych,no i łozeczko trzeba kupic :ico_sorki:

meggi_24, moj przewijak jest u kuzynki musze go sobie od niej wziac bo juz jej nie potrzebny :ico_sorki: wanienki mam dwie wiec po problemie :ico_sorki: co do wydatkow to racja duzo ich ,jak bede jechac na zakupy to chyba pojade z przyjaciolka bo maż to zawsze ze ja kupuje za duzo i nie potrzebnie takze najlepiej bez niego jechac :-D

[ Dodano: 28-08-2012, 16:44 ]
OMG niedlugo wejde w 8 miesiac ale zleci teraz szybko :-D

ostatnio Maja miała wysypke jakas lekarz powiedzial ze to taka 3 dniwoka i fakt przeszlo jej ale byla nieznosna nie moglam sobie z nią poradzic ciagle marudzila i sie buntowala z sil opadałam :ico_sorki: dlatego tez nie zaglądałam tu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 28-08-2012, 16:46 ]
sprobuje napisac dzis jak po wizycie :-D mężulek specjalnie konczy wczesniej i jedzie ze mną :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 sie 2012, 18:46

WItajcie kochane!!

Ja się nie pokazywałam, bo u mnie w ciągu dalszym malowanie. Pokój Bartusia i małej już pomalowany. Wyszedł ślicznie. Jeszcze musimy powiesić karnisz i umyć okno i zasłonki. W sobotę jedziemy do teścia po półeczki i pokoi będzie jak ta lala. A od koniec września , albo i wcześniej łóżeczko wstawić :ico_haha_01:

Ja już mam serdecznie dosyć sprzątania i mycia sto pięćdziesiąt razy podłogi , ale jakoś to wycierpię. Teraz mężulec maluje przedpokój. :ico_oczko:

Bartuś też ostatnio chorowity. Od piątku ma dziwny strupek na brodzie, przez week wyskoczył mu jeszcze jeden i w okolicy noska. Poszłam z nim do lekarza i okazało się że to liszaj. Dostał antybiotyk, maść i fiolet. Wygląda strasznie. Ma mu to w ciągu tygodnia minąć.

aneta11, daj koniecznie znać jak po wizycie. :ico_brawa_01:
Ja ostatnie zakupki robię we wrześniu dla malej :)) już się doczekać nie potrafię :ico_brawa_01:
sylwiab0000, mnie to też dziwi jak po wizycie się okazuje że tak dużo przytyłam. Ale nasze słodkie maleństwa rosną więc nie ma się co dziwić.

Agnieszka, pochwal się wózkiem. Ciekawa jestem. Dla bliźniaków zawsze są inne niż dla jednego dzieciaczka.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 sie 2012, 20:46

no i juz wszystko jasne:) bedzie druga CÓRECZKA :-D :-D :-D ja tam sie ciesze bo mam 3 braci o chociaz córeczki bede miala :-) :-D waży 1800 :-D lekarz powiedział ze dobra waga :-) i jest wszystko wporzadku za dwa tygodnie mam zrobic Morfologie,mocz i HBS :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

29 sie 2012, 08:34

aneta11, gratuluję kochana!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To jak na razie mamy równowagę. Trzy dziewczynki i trzech chłopców :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

29 sie 2012, 13:57

Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza. Ogólnie wszystko ok, tylko przeraziłam się tym ze przez ostatni miesiąc przytyłam 5 kg. :ico_szoking:
Kurcze skąd mi się to wzięło?
a ile w sumie przytyłaś? ja mam na plusie 8kg
Agnieszka, pochwal się, co to za cudo-wózek wymarzyłaś sobie dla chlopców
Obrazek
Ja już mam serdecznie dosyć sprzątania i mycia sto pięćdziesiąt razy podłogi
za bardzo się nie przemęczaj :ico_nienie:
:ico_brawa_01:
no i juz wszystko jasne:) bedzie druga CÓRECZKA
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ja się dziś fatalnie czuję,żołądek boli,brzuch twardnieje,dobrze że mam jutro wizytę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

29 sie 2012, 16:38

a ile w sumie przytyłaś? ja mam na plusie 8kg
ja mam już 10, a do końca jeszcze prawie 3 miesiące :ico_sorki:

Agnieszka fajny wózeczek zakupiłaś.

Aneta gratuluje drugiej córeczki.

meggi_24 nie szalej przy tym sprzątaniu, bo jeszcze za szybko urodzisz. :ico_nienie:

Dzisiaj Szymek wymęczył mnie na maksa.
Normalnie ucina sobie drzemkę ok. południa, a dzisiaj zasnął ok. 16.
Za nic wczesniej nie chciał usnac a widac było że zmeczony i spiacy.
W końcu usnał na podłodze bawiąc sie klockami. :-D

Ja dzisiaj wyprałam kolejna partie ubranek dla maluszka.
Podobnie jak wam pozostalo mi dokupic takie rózne pierdółki typu butelki, smoczki, kremy no i dla siebie koszulę

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

29 sie 2012, 17:43

Agnieszka, ooo super wózek :ico_brawa_01: :-D :-D

meggi_24 troche może przystopuj :ico_sorki: :ico_sorki: nie przemeczaj sie tak.

sylwiab0000, he he a o której Ci na noc chodzi spać??

Agnieszka, ja pytałam sie o ten napinający sie brzuch powiedzial mi ze do 10 razu na dzień moze sie napinac a jak wiecej to chyba raczej cos juz nie tak :ico_sorki:

[ Dodano: 29-08-2012, 17:44 ]
Maja to wstała przed 14 i juz chyba spac nie pojdzie najwyzniej usnie wczesniej :-D
postaram sie wstawic dzis fotke brzuszka bo wczeoraj robilam zdjecie :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

29 sie 2012, 20:05

Agnieszka, wózek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MI brzuszek przestał się póki co napinać, ale za to nie potrafię spać w nocy :ico_placzek: Kręcę się z boku na bok. Stale mi brakuje powietrza, ogólnie w dzień chce mi się spać później.

Co do sprzątania to jeszcze u mnie nie koniec. Mężulec pomaga, ale ja lubię sama takie rzeczy robić. Jutro chce umyć okienka. Chyba mnie wzięło "wicie gniazda" :ico_haha_01: Wpadłam w trans. Teraz jeszcze nie do końca jest po remoncie a bałagan wszędzie.

Dziewczyny od poniedziałku w Biedronce są koszule nocne za 38 zł. Oglądałam je,ale nie miałam kaski na poród idealne. Bawełniane, z guziczkami na piersiach i nawet długie - do kolan.

[ Dodano: 29-08-2012, 20:07 ]
Agnieszka, dalej męczy Cię zgaga. Bo ja mam już dość :(((

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość