julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 18:25

ja dokladnie tak samo uwazam monis :ico_haha_02:
moj nathan naszczescie bardzo lubi sie sam bawic nie ma problemu jak go zostawie czasem to nawet nie zwraca wogole uwagi na to czy jestem czy nie... no chyba ze cos chce
lemonii jak tam u ciebie?

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

10 maja 2007, 18:30

No tak może i masz racje ale ja mu w tym pomagam i dlatego martwie się o kręgosłup
A i jeszcze jedno pytanie jak to robicie czy za każdym razem wpisujecie adres zdjędia czy jest jakaś inna mozliwośc żeby samo się pokazywało

[ Dodano: 2007-05-10, 18:35 ]
Julie mój Kuba tylko czasami ma takie humory ale z regóły moge zrobić wszystko a on sobie leży ale może wreszcie zacznie siedzie jak juz tak się podnosi

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 maja 2007, 20:00

Julie nomiałam moment zwątpienia i już chciałam nawet do tych katowic jechać we wtorek ale sobie powiedziałamze do cholery komu ma się udac jak nie mi haha;) w tej anglii i wysłałam w sumie 3 albo 4 aplikacje na cabin crew w uk a jak mnie nie zaproszą na asessment day to trdno pojade w ciemno tylko wcześniej wynajmęmieszkanko i tam będe szukać... ale nie wiem czy dobrze robię... a na teterkach są nowe fotki krasnalka..
moniśwklej ten adres w swoim profilu który masz na górze

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 17:45

ojejku starszne tu u nas pustki gdzie sie podziewacie??
ja wpadlam pokazac wam zdjecia z naszej dziesiejszej wyprawy na basen :-D
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

pozdrawiam i skrobnijcie cos kochane:)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 maja 2007, 18:15

o kurcze ale super,ja czekam ażmały skończy 6 mies bo unas tylko woda chlorowana:( i wcześniej nie można, ale też już bym chciała
julie jesteś jeszcze bo mam pytanko?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 18:30

jestem ejstem

[ Dodano: 2007-05-12, 18:31 ]
hihihi no a nathan wczoraj skonczyl 6 miesiecy ale nie dlatego czekalismy poprostu wczesniej sie nie skladalo ale teraz juz ebdziemy cjhodzic czesciej :-D

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 maja 2007, 18:50

noto buziaczki dla Nathanka jej ale te nasze maluchy już duze! to ja na teterce pogadam bo widze że też tam jesteś;)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 maja 2007, 23:27

Hejka :-) gdzie się podziewacie ??? takie pustki tu :ico_nienie:
Julie ale super Nathanek niczy ryba w wodzie wygląda .
A Kubuś nadal się podciąda za moje ręce do pozycji siedzącej ale widać że to bardzo duży wysiłek dla niego ale może uda się żeby na chrzciny siedział mama taką nadzieje bo chrzciny planujemy na 24 czerwca a jak sie nie uda to na 1 lipca .
A wasze smyki już wszystkie o chrzczone???

Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

13 maja 2007, 08:14

Witajcie! dawno mnie nie było bo teraz jak chodze do pracy jakos brak mi na wszystko czasu. Musze na nowo sie przyzwyczaic do szybszego tempu zycia. U nas wszystko jak dawniej, Filip naszczescie zdrowy. Z dnia na dzien wymysl cos nowego-sa to oczywiscie drobiazgi teraz np uwielbia wystawiac jezyk i lizac sie po brodzie :-D ma tez swoja gimnastyke: robi mostek a potem od razu stra sie usiasc (cos jakby robił brzuszki ) i robi tak na przemian zwłaszcza w wannie :ico_oczko: W nocy za to sypia gorzej jakos czesto budzi sie z placzem własciwie to sie nie budzi. zazwyczaj tak jest jak wypadnie mu smoczek. Wyglada to tak jakby nagle cos mu sie stało złego :ico_szoking:
Monis Filipek juz po chrzcinach-były w świeta Wielkanocne.
Julie Fajnie że spotkałyscie sie z maua a zdjecia na basenie sa piekne. Ja tez sie przymierzam na wyjscie z filipkiem ale zobaczymy jak mi to wyjdzie :ico_oczko:
Maju kiedys pytałas czy moja niania to ktos znajmy: tak to jest dziewczyna mojego mlodszego brata wiec nie boje sie zostawic z nia małego. Oczywiscie i tak jej płace za opieke a wiem w jakich Filipek jest rekach :523: To miłego dnia życze , dzisiaj u nas przynajmniej przez czesc dnia ma być ładna pogoda!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 maja 2007, 09:06

monis ja nie wiem czy bede malego chrzcic :ico_noniewiem: mnie sie niestety nikt nie pytal czy chce hihihiih ale zobaczymy
znowu pustki u nas

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość