barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 kwie 2008, 18:23

magdzinka no to suuuppeeerrrr
widzicie wiosna przyszła i wszystko zaczyna się wspaniale układać
jak ja to lubię
przesyłam wam promienne uśmiechy i moc buziaczków, choć wiaterek nam teraz zawiewa troszeczkę :ico_buziaczki_big:

a my też z Tadziem za miesiąc prawdopodobnie kończymy rehabilitację, więc jest super

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 kwie 2008, 15:33

a my też z Tadziem za miesiąc prawdopodobnie kończymy rehabilitację, więc jest super
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to gratuluję ukończenia ćwiczeń za miesiąc - szybko zleci

My byłyśmy dziś na tym szczepieniu HIB i Joasia oczywiście jak to ostatnio bywa u lekarzy zrobiła furorę. Najpierw pielęgniarki się nią zachwycały i to nie tylko karnacją (jak zwykle hehe), bo wśród innych dzieci (starszych) Joasia miała najwięcej do powiedzenia, sama zagadywała, śmiała się na głos, pokazywała im różne zabawki, popisywała się :-D Potem już w gabinecie to samo - lekarka powiedziała , że Joasia jest super rozwinięta i mądrala że hoho. Podczas zastrzyku też nie płakała :ico_brawa_01: a potem nie chciała iść do domu tak jej się tam spodobało, bo w poczekalni jest pełno zabawek, małe foteliki dla dzieci, prawdziwy telefon, huśtawka itp itd prawie jak w przedszkolu jakimś - tak sobie pomyślałam, że teraz Joaś pewnie chętnie do przedszkola by chodziła, bez problemu zostawała, a kiedy nadejdzie ten moment i będzie trzylatkiem to może być gorzej i tak łatwo nie będzie hihi

Zapomniałam napisać, że teraz waży 10,700 kg a wzrostu ma 81cm, a jeśli chodzi o krostki na buzi to podobno nie jest uczulenie od jedzenia tylko np reakcja na wodę albo na jakiś kosmetyk :ico_noniewiem: mam smarować kremem oilatum albo balneum

Potem poszliśmy już z tatusiem na plac zabaw i nareszcie widziałam jak Joasia umie sama zjeżdżać na zjeżdżalni :ico_brawa_01: :ico_szoking: Ja nie wpadłabym na to żeby jej samej pozwalać ale mój mąż ją sadza i idzie stać z boku, a Mała sama się odpycha i jedzie i cieszy się bardzo!!!! Przez to że chodzę do pracy to takie różne chwile jak nauka zjeżdżania przeszły mi koło nosa :ico_placzek: no ale cóż - dziś to widziałam na własne oczy :ico_brawa_01: starsze dzieci od Joasi bały się same zjeżdżać, a moja panna uśmiech od ucha do ucha w dół!!! Niestety dziś nie wzięliśmy aparatu :ico_noniewiem:

A TU JAK CHCECIE OBEJRZEĆ - KILKA NAJNOWSZYCH FOTEK JOASI http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 56#4474589

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 kwie 2008, 17:28

magdzinka brawa :ico_brawa_01: dla twojej córuni za wspaniałe postępy
ciekawe po kim taka odważna i przebojowa dziewczynka, chyba po mamie
zdjęcia rewelacyjne, bardzo mi się podoba to w białym sweterku, no i te z uśmiechniętą mamą też są super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 kwie 2008, 22:29

barbapuppa, raczej nie waidomo po kim bo ja przebojowa nie jestem ani mój mąż :-D a Joasia to pewnie taką fazę teraz ma, wcześniej była dzikiem i jak ktoś chciał ją na ręce zabrać to był ryk aż się uspokoić nie dało :-D Tak jak jest teraz jest fajniej :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 kwie 2008, 22:42

no to się pewnie w dziadków wrodziła, bo czytałam gdzieś, że najczęściej z dziadków można coś we wnukach odszukać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

20 kwie 2008, 07:30

Przez to że chodzę do pracy to takie różne chwile jak nauka zjeżdżania przeszły mi koło nosa :ico_placzek: no ale cóż - dziś to widziałam na własne oczy
Wcale nie przechodzi Ci koło nosa,tylko wyraźniej widzisz,co potrafi toje córcia :ico_oczko: ,bo na to czego codziennie uczą się dzieciaczki,widząc na bierząco,tak nie zwracamy uwagi.
A kiedy pokazują nam już swoje umiejętności są one bardziej wyraziste :-D
Ja codziennie patrzę,ze Filip umie się wspinać na meble,ale dopiero,gdy zniknął mi i szukająć go znalazłam,stojącego w łazience w zlewie :ico_szoking: dopiero uzmysłowiłam sobie do czego zdolne jest moje dziecię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

20 kwie 2008, 14:17

gdy zniknął mi i szukająć go znalazłam,stojącego w łazience w zlewie
o kurczaki ja bym chyba nie wiem co zrobiła.......
Moje dziecię nie wchodzi na szczęście do łazienki a jak już otwiera tam drzwi to słyszę bo chodzą ciężko. Antoś za to ostatnio uwielbia włazić na stół.
Obkupiłam dzis moich chłopaków trochę, kupiłam im po czapce, bandamce, małemu śpiworek i bluzeczkę. Antoś ma dwie nowe bluzeczki i piżamkę. Głównie kupowałam Antosiowi bo Franio ma wszystko po nim. Zakupy udane. Najbardziej cieszę się ze śpiworka bo maluch zaczynał się już wykopywać.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 kwie 2008, 09:28

bożenko śpiworek to podstawa
u mnie sprawdził się w 100% przy Wiki i teraz przy Tadziu też
on tak się kręci w nocy, że rano jest po przeciwnej stronie (360'), więc bez śpiworka byłoby kiepsko
ale też wiem, że śpiworki bywają różne i nie każdy odpowiada, bo ten po Wiki mamy super, ale dostaliśmy też od mojej przyjaciółki nówkę nieużywaną przez jej córeczkę i w tym Tadzik nie znosi spać, bo jest jakby zbyt płytki pod szyją i zachodzi Tadziowi na brodę jak się kręci, w ogóle jest inaczej zapinany i bardziej dziecko trzeba do niego wsuwać, a ten nasz to zamek ma na całej długości i nie ma problemu
ale gdybyśmy nie mieli tego drugiego śpiworka, to myślałabym, że wszystkie są OK, a tak wiem, że przy zakupach trzeba zwracać uwagę na szczegóły

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 kwie 2008, 11:09

A u mnie niestety się nie sprawdził,Filip też wywija takie hołubce,że kazda próba krępowania mu ruchów śpiworkiem,kończyła się w nocy kilkakrotnym płaczem.Zaczęłam po prostu ubierać go w ciepłą piżamkę i skarpety na noc,więc nie marznie. :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

21 kwie 2008, 11:27

ja moje dzieciaki zaczęłam wrzucać do śpiworków bardzo wcześnie więc oni nawet nie mieli szans na sprawdzenie jak sie śpi inaczej niż bez śpiworka. Antoś jak tylko zaczął się w nocy obracać i zmieniać pozycje to od razu przeszliśmy na śpiworek i to samo jest teraz z Franusiem. Mamy dwa zasuwane po środku i teraz kupiłam taki z suwakiem po boku i od dołu.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 1 gość