Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

11 paź 2007, 16:57

K@tk@, może jak będziecie miec ślub Kościelny to Bóg Wam pobłogosławi, szybciutko znajdziecie przyczyne śmierci Aniołeczków, podleczycie się i będzie wszystko dobrze. Tego my wszyscy Wam życzymy. Nie trać nadziei ona umiera ostatnia...

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 paź 2007, 16:58

K@tk@,
Tak Kochana tez myślę że kiedyś ten ból minie i zobaczysz to wszystko co teraz przeżywacie zostanie Wam wynagrodzone i doczekacie się upragnionego maleństwa....zobaczysz musisz być silna i wierzyć że bedzie dobrze choc wiem ze nie jest to łatwe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 paź 2007, 17:25

K@tk@, razem z moją rodziną łączymy się z tobą w bólu :ico_placzek: Kibicowaliśmy Wam od początku, wciąż wierzę, że już niedługo zostaniesz mamą. Chciałabym pomóc, ale nie wiem jak :ico_placzek: Chyba nic nie jest w stanie wyciszyć twojego bólu, ale nadejdzie czas gdy będziesz gotrowa stawić czoła kolejnemu wyzwaniu i wygrasz! będziesz miała ślicznego bobaska zobaczysz!
Pamiętam jak sama leżałam w szpitalu, jak wazne były dla mnie twoje słowa i jak mocno wierzę w to, że moja dzidzia wciąż jest ze mną dzięki temu, że twój Aniołek wstawił się za nią. Niestety Bóg dał ci drugiego Aniołka , a ja nie potrafię się odwdzięczyć za pomoc jaką od Ciebie dostałam... Chyba powinnam przeprosić :ico_placzek:
Jestem z Tobą całym sercem, duchem, myślami... i modlę się za Ciebie!
I z całego serca życzę Ci by dzień twojego slubu był dniem radosnym, byś umiała unieść się nad tragedie jaka Cie spotkała i cieszyć się mężem, rodziną, bliskimi...
Będzie dobrze! Wierzę w to z całych sił!
Ściskam!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 paź 2007, 17:32

żonko wzruszył mnie do głebi Twój post :ico_placzek: za co chcesz przepraszać ???
nie wiem dlaczego moje upragnione dziecinki mnie opuściły, ale może kiedyś znajdziemy odpowiedz na te pytanie. Moze uda nam sie ochronić trzecie dzieciatko, trzecie nowe zycie przed smiercią.
Nie wiem co zaplanował dla nas los :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 paź 2007, 17:37

K@tk@, to w pełni normalne że dzieci wywołują u ciebie łzy u mnie też tak było tylko że dzieci nie da sie nie kochać i wszystko wróci do normy potrzeba czasu ja tak jak ty w głębi duszy zawsze pragnęłam zostać mama i mimo ze było mi ciężko na początku przebywać z dziećmi to tak naprawdę sama tego bardzo chciałam bo one maja uśmiech który leczy wszystkie rany kochanie a jeśli chodzi o ciąże to masz racje nie będzie ona szczęśliwym czasem dla ciebie ja kiedy byłam w ciąży z Oli do samego końca nie wierzyłam ze sie uda wolałam nastawiać sie na najgorsze niż potem znowu cierpieć moim marzeniem wtedy było mieć KTG w domu żebym mogła 24h na dobę słuchać bicia serca mojej małej fasolki i tak naprawdę to dopiero w szpitalu leżałam tam dwa ostatnie miesiące czułam sie tak naprawdę bezpieczna bo tam każdy mój niepokój uspokajali lekarze ciąże wspominam jako bardzo ciężkie przeżycie emocjonalne ale udało sie i Tobie też sie uda płacz mojego dziecka po porodzie a długo na niego czekałam bo Oli miała bardzo duże problemy z oddychaniem po urodzeniu był najpiękniejsza chwila w moim życiu i też cię to czeka!!!!!!!!!Naprawdę kiedy leżałam w szpitalu to poznałam dziewczyny które były piaty raz w ciąży po 4 poronieniach i chociaż też były pełne leku to udawało się naprawdę przyjdzie czas kiedy i Ty utulisz swoje maleństwo i będziesz najwspanialsza mama na świecie bo my mamy które wiemy jak kruche jest życie naszych dzieci bardzo doceniamy swoje dziecko, całym sercem je kochając....tylko na wszystko przyjdzie czas ja też kiedyś nie wierzyłam i zobacz dziś moja córka ma roczek ...wszystko będzie dobrze zobaczysz :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 paź 2007, 17:55

K@tk@ kochana bardzo mi jest przykro i nie wiem co mam napisac, to nie sprawiedliwe ze los doswiadczyl Cie takim cierpieniem. Kochana nie odchodz od nas, bedziemy Cie wspierac, po to jestesmy, ale zrobisz jak uwazasz,ja rozumiem Twoja decyzje.
Tylko prosze nie zalamuj sie i nie trac wiary, zobaczysz, ze bedziesz tulila swoje dzieciatka do serduszka i bedziesz szczesliwa mamusia.
Niedlugo TWoj slub, kochana tak dlugo na niego czekalas, niech on bedzie dla CIebie radosnym dniem, a nie smutnym choc wiem, ze bedzie Ci trudno.
Tule Cie do serduszka kochana :588:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 paź 2007, 17:59

K@tk@...będzie dobrze! ja myślę, że Bóg będzie z Wami i już Was nie doświadczy...nie łam się, nie myśl o tym że będziesz płakać itp...To nie powinno Cię teraz niepokoić...
Pamiętaj, my tu wszystkie jesteśmy i bardzo gorąco o Was myślimy!!!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 paź 2007, 18:15

Paulinko82 dziękuje Ci za słowa otuchy :ico_pocieszyciel: i za założenie watku na Aniołkach dla moich Dziecinek
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-11, 18:18 ]
Pati85 , zborra Wasze pisanie naprawde pomaga mi, czuje Wasze wsparcie, tkwi w Was ogromna siła...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 18:38

KASIU KOCHANA :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 paź 2007, 19:00

K@tk@ naprawdę cieszę się że wogóle coś mogę dla ciebie zrobić myślę o Tobie odkąd się dowiedziałam o Twojej tragedii wiesz zawsze mam tak że jak poproszę o coś swojego synka to to dostaje i teraz poproszę go o śliczne zdrowe dzieciątko da Cibie...gdybym tylko mogła Ci go dać to wierz mi zrobiłabym to odrazu ale niestety nie mam takiej mocy :ico_noniewiem: ale mój Aniołek ma wiec wierze że pomoże i Tobie ja nie jestem za bardzo wierząca po tym wszystkim co przeszłam i nie mogę sie za ciebie modlić bo nie czuje takiej mocy aby modlitwa pomagała :ico_noniewiem: ale wierzę w siłę mojego synka :ico_oczko: ciesze się ze jednak do nas zaglądasz i że jednak chociaż trochę Ci to pomaga ....wszystko się ułoży a ślub przeżyj tak jak to czujesz miłość to też wielka siła :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość