Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 13:37

Ale nic na siłę - jeśli będę się źle czuła to nie będę robić z siebie męczennicy. Za tydzień mam tydzień urlopu wię znowu trochę odpocznę
- dokladnie tak :ico_brawa_01:
a no odbiłąm sobie :-) właśnie wtrząchnęłam 3 parówki :ico_oczko: z serem zapiekane i musztardą. ehh ale jestem teraz szczęśliwa!!!
- hi,hi :ico_brawa_01:

A mnie wzielo na nalesniki,mam od wczoraj zupe kalafiorowa ale musze zrobic chociaz kilka sztuk zawijaskow :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

prosze o datki dla Dziulajdy i Zbira na skladke do bandy :ico_sorki:

http://change.menelgame.pl/change_please/6985408/

http://change.menelgame.pl/change_please/5895852/

[ Dodano: 2009-06-26, 14:04 ]
A ja kocham byc w ciazy :ico_zly: Zrobilam sobie ciasto do tych nalesnikow ale poczulam,ze mnie mdli,bo dawno nic nie jadlam :ico_olaboga: Postanowilam odgrzac sobie wczorajsza kalafiorowa i dodalalam do niej koperek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja nie jem koperku,bo nie lubie :ico_szoking: Mam zamrozony,zeby Andrzejkowi do zupek i obiadkow dodawac,zeby on witaminki mial :ico_szoking: No i zjadlam zupe..z koperkiem,ktorego nie lubie :ico_szoking: i juz nalesnikow mi sie nie chce :ico_puknij:

A koperek pyszny w zupce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-26, 14:51 ]
jednak usmazylam i zjadlam te nalesniki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

26 cze 2009, 15:41

hejka

ja dzisiaj caly po jezdzie
od 8ej rano w samochodzie a za kierownica wsumie 2 godz :ico_noniewiem:
padnieta jestem jak nie wiem :ico_noniewiem:

takze tylko sie melduje :ico_oczko:

lilo

26 cze 2009, 15:44

jednak usmazylam i zjadlam te nalesniki
:ico_smiechbig: iw_rybka, ty to chyba w ciąży jesteś :ico_oczko:

leona, miłego odpoczynku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 16:28

leona, o kurcze,no to faktycznie zmeczona musisz byc :ico_olaboga:

lilo, no wlasnie tak zaczynam podejrzewac,ale jak? Z kim? Kiedy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 cze 2009, 16:52

Rybka kieruje to do Ciebie bo my mniej więcej ten sam termin:
zobacz co nasze bobasy już potrafią:

Uśmiech. Gdybyś mogła widzieć swoje maleństwo zobaczyłabyś jak się uśmiecha! A jego usta mogą się otwierać i zamykać. Maleństwo zaczyna wykonywać ruchy ssące i przełykać (uwaga: kciuk!). Mięśnie twarzy zaczynają swój pierwszy poważny trening! wyczytałam to w kalendarzu ;))

a nawet na usg jak było zblizenie na buzię to wydawało mi się że buzia otwatra w szerokim uśmiechu ale...myślałam, że widzę coś czego nie ma...że sobie wkręcam!

kurcze czy to możliwe żeby bobas się uśmiechał i zebym ja to widziała?? :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 17:15

Uśmiech. Gdybyś mogła widzieć swoje maleństwo zobaczyłabyś jak się uśmiecha! A jego usta mogą się otwierać i zamykać. Maleństwo zaczyna wykonywać ruchy ssące i przełykać (uwaga: kciuk!). Mięśnie twarzy zaczynają swój pierwszy poważny trening! wyczytałam to w kalendarzu ;))
- niesamowite,to raptem kilkanascie tygodni od zaplodnienia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kurcze czy to możliwe żeby bobas się uśmiechał i zebym ja to widziała?? :)
- mama widzi kazdy grymas i usmiech na twarzy swojego dziecka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 cze 2009, 17:22

to jak ja 13 lipca bede miala usg, to moze tez juz cos wypatrze :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 cze 2009, 17:23

Helen ja teraz nie wiem kiedy będę miała ale zawsze czekam na to jak na największą nagrodę :)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 cze 2009, 17:25

anusiek, uwazam, ze co miesiac powinni usg robic, bo taka wielka radosc :ico_brawa_01: albo ktos powinien opatentowac takie male, przenosne urzadzenie na zasadzie usg, ktore mozna by sobie w domciu przylozyc do brzusia i obserwowac, co maluszek wyrabia :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 17:35

albo ktos powinien opatentowac takie male, przenosne urzadzenie na zasadzie usg, ktore mozna by sobie w domciu przylozyc do brzusia i obserwowac,
- o to byloby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja ide we wtorek na wizytye,zobaczymy,moze bedzie chcial popatrzec na dzidzie :ico_oczko: Ja przez to,ze mamy konflikt serologiczny wizyty mam czestsze,badania tez,to moze i USG :ico_brawa_01:

Z Jedrkiem chodzilam prywatnie i co wizyte zagladalismy do malenstwa :-D

[ Dodano: 2009-06-26, 17:36 ]
a jak maz zapytal,czy to zdrowe - to lekarz ze stoickim spokojem odpowiedzial - NIE i zrobil kolejne USG :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość