Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 maja 2010, 22:43

zazdroszcze Wam braku dodatkowych kg bo ja sie czuje juz jak małe słoniątko :ico_placzek: a gdzie to jeszcze do końca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 maja 2010, 11:42

witam sie :-)
ja jeszcze nie chodzę w ciążowych :ico_placzek:
tzn bluzki-tuniki tak bo nie lubie dopasowanych i krótkich bluzek :ico_noniewiem:
bratowa dała mi chyba z 6 bluzek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: także jakoś przepękam tylko dżiny będe musiała sobie jeszcze kupić, bo chodzę w normalnych ale i tak mam guziki rozpiete bo mnie troszku ciśnie :ico_noniewiem:
a dzisiaj mnie troszku nawet brzuch pobolewał, zdenerwowałam sie bo pokłóciłam z moim K :ico_noniewiem: mam nadzieję, że nic sie nie dzieje bo ja zaraz mam wrażenie,że coś nie teges....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2010, 12:56

zazdroszcze Wam braku dodatkowych kg bo ja sie czuje juz jak małe słoniątko
to ja ci zazdroszcze , bo sie tylko tym martwie - przynajmniej wiesz ze dzidzia dozywiona, nie no od jutra sie bore za siebie - dzis np tylko jedna suchą bulke zjadlam , tragedia.

[ Dodano: 2010-05-23, 12:57 ]
a my od rana na dworze - Wiko siedzial caly czas w piaskownicy, a teraz pojechal do babci - a my za godzinke nad jeziorko - kurcze pompa nam w samochodzie sie psuje, az strach pomyslec jaki bedzie wydatek :ico_olaboga: - samochód sprowadzony jest z usa - i w tej wersji są tylko 2 takie w polsce - lacznie z naszym, kurcze zawsze coś, jak czlowiek mysli ze wychodzi na prosta to zawsze jakies podlmanie finansowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 maja 2010, 16:09

ja sie czuje juz jak małe słoniątko
:ico_puknij: nawet tak nie mów (nie pisz) :ico_nienie: Bardzo ładnie wyglądasz - ciążowo :-)

ejustysia, a czemu tak nie jjesz? Stres? Brak czasu czy brak apetytu????? :ico_noniewiem: Choć dla maluszka coś zjadaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 maja 2010, 16:22

Monia widzialam fotke i do sloniatka ci bardzo bardzo daleko :ico_oczko: :ico_oczko:

ejustysia z autem nie zazdroszcze, my kupilismy sobie auto w zeszlym roku w styczniu, zafire rodzinna, super autko i siadla nam pompa po jakis 3 tygodniach, zaplacilismy z robocizna prawie tyle co drugie takie auto :ico_olaboga: ale moze tylko my mielismy takiego pecha, ja na autach sie malo co znam chociaz jako :ico_olaboga: zona mechanika moj maz uwaza ze to obowiazek troche wiedziec hahahaha :ico_oczko:

my spedzilismy dzis mily dzionek na ogrodku, amelka sie pluskala w basenie, juz jest cala brazowa, mimo ze ja smarowalam ona ma taka karnacje jak murzyneczka :ico_oczko:

ja sobie troche zaszalalam i na ebayu sie obkupilam w ciuchy, walczylam na aukcjach jak lew :-D chyba z 5 bluzeczek takich dosc fajnych, ciazowych ale nie namiotow, i swietnie ciazowki biale trzy czwarte :ico_oczko: juz sie nie moge doczekac az przyjda, a moj maz sobie wczoraj sprawil rower, tez z aukcji, dosc fajny, pojechalismy po niego wczoraj wieczorem, amelka w aucie caly czas gadala, a potem do znajomych troche go napompowali i popatrzeli, ale jak podniosl siodelko to gdzies sie nie miescil w aucie wiec krzysiu moj maz wracal na rowerze a my autem, ale jaja, moj maz w japonkach, a jak wrocil to o malo ducha nie wyzional, :ico_szoking: ja sie dzis przejechalam kawalek, oj moja kondycja to slabiuska :ico_noniewiem:

a co do kg i ciazy to ja postatnowilam sie rozkoszowac moim stanem i juz, mozliwe ze juz nie bede nigdy w ciazy bo planujemy tylko dwojke dzieciaczkow, wiec sie ciesze brzusiem, staram sie na tyle ubrac zeby i brzuszek pokazac i zeby sie dobrze czuc, a jak sie urodzi to bede myslec o zwaleczkach :ico_oczko: w koncu wszystko dla dobra dzidzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 maja 2010, 09:53

Brak czasu
dokladnie, niestey nie wprowdzilismy sie jeszcze do siebie a u tesciowej to mamy takie troche niezaciekawe warunki - znaczy sie kuchnia mala i wszystko jedno na 2 stoi - http://www.naobcasach.pl/forum/images/s ... 01.gifsama nie pójde bo ja nawet siusiu chodze z tym moim ogonkiem no a jego tam nie wezme bo sobie cos na glowe zwali albo za cos cieplego zlapie,

no ale od dzis tak jak obiecalam jem - jeszcze rano sie wazylam :ico_olaboga:

niestety waga ciagle 4 kg na minusie

dis mam usg te genetyczne, moze zapytam lekarza o jakies suplementy, bo jak juz sie wieczorem zabralam do jedzenia - to po szklance soku i jablku nic juz mi do buzi nie wchodzilo tak mi sie zolądek skurczyl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
moj maz uwaza ze to obowiazek troche wiedziec hahahaha :ico_oczko:
ja tam nawet nie wiem do czego ta pompa sluzy :-D
pompe to zalaza smi - znaczy mąż z kolegom , problem w tym ze jeszcze trzeba ja miec , a w polsce jej nie kupimy - trzbe z kąds sciągnąć :ico_zly:
ona ma taka karnacje jak murzyneczka
tylko pozazdroscic :)
wiec krzysiu moj maz wracal na rowerze a my autem,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak sie urodzi to bede myslec o zwaleczkach :ico_oczko: w koncu wszystko dla dobra dzidzi :ico_oczko:
swieta racja :ico_brawa_01: a ja w 2 miesice po Wikuniu 20 kg zrzucilam wiec pewnie ze po porodzie mozna o tym pomyslec :|0:)( :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 maja 2010, 12:15

Cześć dziewczynki :-)
nie było mnie od rana bo siuski do badania zawoziłam :-D potem bylismy z mlodym na spacerze i zakupach, a teraz siedze i zamierzam zabrac sie za obiad, ale jakos kiepsko mi to idzie :ico_oczko:
dzis np tylko jedna suchą bulke zjadlam , tragedia.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Dla mnie to by było za mało na samo sniadanie :ico_olaboga:
zawsze coś, jak czlowiek mysli ze wychodzi na prosta to zawsze jakies podlmanie finansowe
współczuje Ci kochana :ico_placzek: to tak właśnie zawsze jest.
U nas tez teraz najwiekszy dol finansowy, jaki kiedykolwiek mielismy, a jeszcze tyle imprez i okazji mamy w maju, ze szok, ja podawalam do chrztu, maz wczoraj podawal, dzien matki..... imieniny moich dwoch chrzesnic zaraz dzien dziecka :ico_olaboga: a kasy zero wrecz na minusie :ico_placzek:
Ale Wam to rzeczywiscie spory wydatek sie szykuje.... boze z tymi samochodami :ico_zly:
Monia widzialam fotke i do sloniatka ci bardzo bardzo daleko
oj niedaleko, niedaleko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 maja 2010, 13:50

ejustysia, jedz potroszeczk na początek a często a z czasem żołądek znów sie troszke powiększy :ico_sorki:

Monia M, to dlatego cie na gg nie było :ico_oczko: a swoja groga moje gg szwankuje dziś :ico_noniewiem:

Ja rano poleciałam do sklepu po listwe do podłogi bo już do połowy zdarta jest a jutro komisja z agencji :/ Mam też sporo sprzatania dziś do późna przez to - jak ja nie znosze tych komisji :ico_zly:

Co do kasy i wydatów to ja już sie nie wypowiadam nawet - wole o tym po prostu nie mysleć :ico_placzek:

Pogoda nam sie coś psuje już :ico_placzek:

Ide coś zjeść i powoli zbieram sie po Madzie...

[ Dodano: 2010-05-24, 13:56 ]
Aaaa zapomniałam sie pochwalić że dzisiejszą noc Maja była tylko na butli z wodą (wypiła całą!!!) bo obraziła sie na cyca i na mnie :ico_oczko: Tak ostatnio mnie już "pogryzła" że całe sutki mnie bolały więc dawałam jej cyca z nakładką ale ewidentnie jej sie nie podobała więc jej sprawa :ico_oczko: wolała butle z wodą :ico_sorki: Dopiero o 6:30 już porządnie zgłodniała więc przyniosłam jej tubke wyciskanych owoców, zjadła, powiedziałam jej że pora "aaa" a ona położyła sie ba brzusiu i w minute usneła :ico_brawa_01: Oby tak dalej :ico_sorki: Dziś dałam jej na razie tylko raz cyca bez nakładki juz bo zasnełam z nią na drzemke (zasneła tez bez cyca) i jak sie przebudzała to dałam jej cyca bo byłam nieprzytomna i chciałam dospać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-05-24, 13:56 ]
aaaa i jeszcze jedno - teraz ma gorączke :ico_placzek: co prawda nie dużą po 38,3 więc pewnie przez ząbki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 maja 2010, 14:27

Aniu oby tak dalej z cycowaniem :ico_sorki: dawaj jej w nakladce caly czas to szybko ja oduczysz :ico_oczko:
teraz ma gorączke co prawda nie dużą po 38,3 więc pewnie przez ząbki
_________________
Biedna Maja :ico_placzek:

A ja dzisiaj zostawiłam otwarta szafke w kuchni i jak sie nachylilam a potem wstalam to nadzialam sie centralnie na lepetyne. Rozciełam sobie głowe :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 maja 2010, 16:31

ja dzisiaj zostawiłam otwarta szafke w kuchni i jak sie nachylilam a potem wstalam to nadzialam sie centralnie na lepetyne. Rozciełam sobie głowe
:ico_olaboga: Mam nadzieje ze bez zszywania sie obeszło :ico_sorki: K tak sobie raz rozcioł i kant TV ale jakims klejem mu skleili.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-24, 16:33 ]
Monia M, suwaczek na różowy sobie zmień :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość