Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 lip 2010, 08:56

wisnia3006, trzymamy mocno kciuki za obronę :-)
jak tam idzie ci wiązanie ???
no właśnie ciężko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

02 lip 2010, 09:58

no właśnie ciężko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
to z czym masz problem? może z dociągnięciem chusty albo z pozycją małego chyba że zanim zawiążesz mały płacze to też czasami bardzo z nie chęca :ico_noniewiem: może coś temu zaradzimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 lip 2010, 13:03

Ja też dziś taka jakaś podenerwowana. Nie wyspałam się w ogóle :ico_zly: Małuch niby spał ładnie 22-5 i potem do 7:30, ale jak się obudziłam przed 11 to szlag mnie trafił. Chciałam podespać dłużej trochę, by nabrać energii to mi M. zostawił jęczącego małego i poszedł z psami :ico_noniewiem: Potem jakoś z chwili na chwilę zlość narastała i jest do teraz.
Z jednej strony nie chcę się złościć na niego, ale z drugiej bez noża do mnie nie podchodzić! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

02 lip 2010, 16:06

tibby, ciesz sie ze masz takiego meza, ktory czesto rano zajmuje sie malym zebys mogla pospac... ilu wypieloby sie mowiac ze pracuja i nie bede wczesniej wstawac zeby sie dzieckiem zajmowac.
Poza tym ciesz sie tym ze czasem mozesz odespac bo jak bedziecie mieli 2 dziecko to juz takiej mozliwosci nie bedzie :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 lip 2010, 18:25

Chciałam podespać dłużej trochę, by nabrać energii to mi M. zostawił jęczącego małego i poszedł z psami
pieski też muszą poszaleć
a tak jak pisze kratka, wiele mężczyzn wcale nie zajmuje sie dziećmi :ico_oczko:
więc nie masz sie co złościć tym bardziej ze nie poszedł z kolegami na piwo tylko z pieskami a one tez maja swoje potrzeby :ico_oczko:
:ico_oczko:
to z czym masz problem? może z dociągnięciem chusty albo z pozycją małego chyba że zanim zawiążesz mały płacze to też czasami bardzo z nie chęca :ico_noniewiem: może coś temu zaradzimy :ico_oczko:
_________________
hihihi
no właśnie kochana po pierwsze mam problem z dociagnieciem
i boje sie ze młody jest źle ułożony
hihi i do tego jak piszesz płacze przy każdej próbie włożenia odpycha sie i przez to mam problem z dociagnieciem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale kilka razy udało mi sie jako tako zamotać i super odciąża kręgosłup ale tak jak pisałam wcześniej na pewno nie było to dobrze zamotane i boje sie ze zrobie krzywde młodemu

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 lip 2010, 21:44

gozdzik, ja tez na poczatku zle motalam, za luzno przede wszystkim, teraz robie takie nieskomplikowane motanie tak ze nozki ma w chuscie nie poza nia, takie jest najlatwiejsze. No i nozki ukladam tak jak kaczorek mi poradzila na zabke ale kolanka wyzej jak bioderka i tak nie pod nonono tylko tak bardziej na pionowo. Moze poszukam tego wiazania i Ci wkleje??? No i mala dotad krzyczy przy wiazaniu a jak juz troche pochodze doslownie pare minutek to sie uspokaja. Za to slyszalam rowniez o maluszkach ktore wogole nie lubia byc tak blisko, ale z tego co zrozumialam Bartoszek lub byc na raczkach??? A, siostra miala dziewczynke z kolka i mala przez 6 miesiecy plakala ale nienawidzila tak bliskiego kontaktu, wogole na rekach nie chciala siedziec za to musieli ja w gondolce i w kolysce wiszacech chustac calymi dniami.

[ Dodano: 2010-07-02, 22:05 ]
http://www.babylonia.be/product_manual/ ... eng.LR.pdf to jest dokladnie link do instrukcji ktora ja uzywam, najbardziej uzywam from birth 2. Upright , ale teraz sie bede przestawiac na te wiazanie, bardzo podobne http://www.youtube.com/watch?v=wlv7E7R9i3A

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lip 2010, 00:30

no ja juz po egz teraz wyniki ale beda dopiero 8 lipca, nie czuje sie na silach abym od razu powiedziec ze zdalam na sali byl straszny rygor 2 osoby wylecialy za sciaganie a w innych grupach wszyscy pisali razem wiec troszke to nie fear

a no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 3 miesiace Zuzi

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

03 lip 2010, 22:37

wisnia3006, trzymam kciuki napewno będzie dobrze,

gozdzik, te problemy które wymieniłam są problemami które spotykają każdą mamę przy wiązaniu a wiec tak dociąganie przyjdzie samo z czasem jeżeli Bartuś ma dobra pozycje to nic sie nie stanie nawet jeżeli kilka pierwszych razy zawiążesz go za luźno kilka podstawowych rzeczy które świadcza o dobrze zawiazanej chuscie to: dziecko musi być na takiej wysokości żebyś mogła pocałować go w czółko nie wyżej nie niżej, pozatym miedzy ciebie a dzidzie musi mieści się ręka nie powinno być ani luzniej ani ciaśniej pozatym musisz zaufać swojemu wyczuciu ale wiem że czasami trudno się na tym wszystkim skupic jak maluch płacze :ico_noniewiem: ale MAMCIA ma racje dzieci bardzo czesto płacza przy wiazaniu nawet te które bardzo lubią w nich chodzić. Co moge Ci poradzić spróbuj zawiazać małego jak jest najedzony wyspany i ma dobry humor, nawt jak zacznie płakać w trakcie wiązania zrób swoje i przejdź sie spokojnie daj mu troche czasu żeby sie uspokoił w chuście. Jeżeli sie stresujesz ze dzieje sie mu krzywda bo płacze zapewniam cie ze napewno nie poprostu robisz z nim czynności których nie zna. Życze powodzenia w wiazaniu i mysle że bedzie dobrze

[ Dodano: 2010-07-03, 22:48 ]
http://www.youtube.com/watch?v=Iv2ypIsj ... re=related mysle że ten filmik powinien przybliżyć wiązanie chusty tkanej :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 lip 2010, 11:19

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ZUZI za 3 miesiące
kaczorek, hihi łatwo sie nie poddam :ico_oczko: o to to nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lip 2010, 22:42

hej dziewczyny.
jak tam samopoczucia w te upały? u nas zapowiadają na jutro 31 stopni! :ico_olaboga:
Tobi wciąż ma kaszelek, choć katarek ustał i zastanawiam się, czy nie umówić się na jutro na wizytę kolejną. :ico_noniewiem:

Mam buty już do ślubu :ico_brawa_01: Kupiłam sobie wczoraj!
Już tylko dwa miesiące do ślubu! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie mogę się doczekać. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości