Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2008, 19:23

Aniu moim zdaniem to nie ta nitka mu zaszkodzila, bo wtedy by go bolal brzuszek bardziej, moja lekarka zawsze mi kazala po prostu zbic temp. i rano przyjść do lekarza, może więc tak zrób, tylko ja zawsze Darkowi daję Nurofen w syropie, bo bardzo szybko zbija gorączkę i dziala dlugo, a jutro po prostu idz do przychodni, a gdyby coś więcej się dzialo zawsze możesz na pogotowie pojechać :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2008, 19:24

Ania, jak nic poza tym mu nie jest to moze poczekaj jeszcze z lekarzem, zbijaj goraczke paracetamolem, na ulotce pisze ze mozna dawac co 4 godziny. A jak jutro nie minie to wtedy pojdz do lekarza, moze ma cos w gardle na przyklad? Ja osobiscie odrzucam teorie ze to od nitki....

[ Dodano: 2008-09-03, 19:25 ]
Widze ze z Aga mamy podobne zdanie :-)

[ Dodano: 2008-09-03, 19:27 ]
ja z reguly podaje na zmiane raz paracetamol raz ibuprom, nie ma wtedy ryzyka ze da sie za szybko czy za duzo.... Tak polecala mi lekarka w Pl.

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

03 wrz 2008, 19:58

Dzięki wielkie. Dałam Mu teraz nurofen i zrobiłam chłodną kąpiel może teraz na dłużej Mu to starczy. To nasza pierwsza gorączka u Krystianka i dlatego tak się denerwuję.

Dominisia, Ty to naprawdę jesteś super babka i super mamuśka. Fajnie, że już najgorsze za Wami.




WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMUSIA, DUUUŻO CAŁUSKÓW, ZDRÓWKA NO I PEŁNO PREZENTÓW OCZYWIŚCIE :-D


:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


Idę uspać Małego i mam nadzieję, że nocka nie będzie taka zła. Dzięki za pomoc kochane jesteście. Jutro mam nadzieje, że będę miała więcej czasu to napisze Wam co u mnie się zmieniło. I Poodpisuje Wam.

Miłej nocki

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2008, 20:08

Ale sie do d czuje, a pogoda koszmar, leje i wieje, w dzien bylo w kratke wiec stad chyba ten leb a nie jak sugerowala Dominika ze z braku seksu hehehe :ico_haha_01:

Ania trzymam kciuki za dobra nocke!!!

Jutro szkola, jestem przemeczona bo w dzien nie mam czasu nawet 5 minut na drzemke a w nocy Nell sie budzi srednio 20 razy..... what's going on? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2008, 20:32

ja tak samo do d**y, może to waśnie wina pogody :ico_noniewiem: u mnie Darek się budzi na jedzonko raz i tak ze dwa razy może, chyba sam nie wie po co, do tej pory kladlam go spać dwa razy w dzień, ale od dwóch dni raz, to przynajmniej zasypia mi o 20.00, ale jest tak zmęczony, że po prostu pada, a tak musialam go bujać...a wasze dzieciaczki jedzą jeszcze w nocy? wogóle ile mleka im dajecie?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 wrz 2008, 21:00

Aniu nie martw sie kochana,na pewno wszystko bedzie dobrze. Ta lekarka ktora leczyla Jasia w Polsce jak byl chory mowila ze te wszystkie srodki obnizaja goraczke tylko kilka kreseczek, dobrze dzialaja zimne oklady na glowke, tylko zawijaj mu tak zeby mial tyl glowki chlodzony.Bo przypuszczam ze caly raczej nie da sie owinac w zimny recznik. Jak Jasiu mial 40 stopni to u nas super dzialalo. No i kapiel 2-3 stopnie nizsza temp. od temperatury ciala. Na pewno wszystko bedzie ok!

Mamo Zuzi a ja wlasnie ostatnio czytalam ze nie nalezy dawac na przemiennie ibupromu i paracetamolu :ico_noniewiem: Chyba w "Mamo to ja" albo innej gazetce dla rodzicow... Tylko niestety nie pamietam dlaczego :ico_noniewiem: U nas nocki na szczescie ok. Zdarzaja sie jakies pobudki ale to nie co noc i maks 2.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 wrz 2008, 21:32

Oooo,ale mi się nazbierało :-)
Dominisia, :ico_brawa_01: dla Jasia,że taki super dzielny! Teraz już tylko lepiej będzie :-)

Szymciu- słodkiego i szczęśliwego życia Ci życzymy! :ico_buziaczki_big:

agnieszka01.04 pisze:a wasze dzieciaczki jedzą jeszcze w nocy?
Zuzanka już długo nie je, w zasadzie od czasu jak przestałam ją karmić piersią, widocznie stwierdziła,że nie ma po co wstawać :ico_oczko: No i pewno dlatego przesypia calutkie nocki i tak już ponad pół roku (co mnie baaaardzo cieszy, bo nie wiem jakbym się rano dowlokła do pracy po nieprzespanej nocy :ico_olaboga: )

agnieszka01.04 pisze:wogóle ile mleka im dajecie?
Nie daję Zuzi samego mleka, na 180 ml daję 2 miarki kaszki i tak rano i wieczorem i prawie codziennie dostaje jeszcze kaszkę tak na gęsto.

eSKa się już urlopuje, fajniutko jej... niech odpoczywają :-)

Przez to,że już oficjalnie nie karmię, mam super harmonogram pracy i wszystkie czwartki i piątki w tym miesiącu mam wolne (hmmm.... nie, tylko 1 piątek idę na 6 h), tylko poniedziałki na full- 12 godzin.

mama_zuzi1980, jak Ci w szkółce??? Nelcia w okularkach boska, jak z filmu sensacyjnego :-D

[ Dodano: 2008-09-03, 21:34 ]
ania0709, może to i trzydniówka... U Zuzi i Olka było tak samo, tylko gorączka, poza tym ok. Zobaczycie po nocy i spokojnej Wam życzę.

[ Dodano: 2008-09-03, 21:34 ]
Zuzanka nauczyła się wychodzić na nasze łóżko i ma ogromną radochę, ja trochę mniejszą...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 wrz 2008, 22:34

Hej kochane.
Ania ja popieram dziewczynki,może to trzydniówka albo ząbki :ico_noniewiem: ale najlepiej zbić gorączkę a jutro iść rano do lekarza.

Aga Kacperek dostaje mleko o 5 rano albo 6 zależy o której się przebudzi i potem śpi jeszcze do 8.Nam lekarka kazała nie dawać mleka w nocy już bo jest za duży i ząbki się psują.

Justyna ja brałam microgynon, to były moje pierwsze tabletki anty i na mnie tragicznie działał :ico_olaboga: Trzymam kciuki żeby słowa M niebyły tylko słowami rzuconymi na wiatr.A swoją drogą, jak tam sąsiad :-D :-D :-D

Dominisia a masz jakiś wypis ze szpitala,dają tam coś takiego??Może tam jest coś napisane :ico_noniewiem: Czy jest to gronkowiec czy nie :ico_noniewiem:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

03 wrz 2008, 22:52

U nas dalej biegunka.Na szczęście Benek zaczął jesć.Sprawdziłam dzis mleko.Na opakowaniu jest napisane ze to nowy smak.Może to od tego ?Nie wiem już zaczynam wariować.
Benek niestety budzi sie w nocy czesto na jedzenie.Nie mogę mu dać wody bo gdy tylko poczuje ze to woda od razy wyplówa smoczek i w ryk.Pytałam lekarkę co robić to kazała poczekać az unormuje sie z biegunka a potem może sam nie będzie chciał jeść.Coś mi sie nie wydaję.Próbowałam go przetrzymać by wieczorem zjadł więcej to nic nie daje.
Dzis znowu nie spałam w nocy.Benek spał ze mna i cały czas marudził.Wstawałam też kilka razy na zmianę pieluchy.Jest coraz mniej zawartości.Pupa na szczęście zaczyna sie goić ale od niedzieli wykożystałam juz całe opakowanie (średnie)sudocremu na zmiane z bepantenem.

Mi lekarz przepisał Yasminum ale jak tylko skończę te opakowania to idę zamienić na jakieś inne.Im dłuzej biorę te prochy tym libido spada ponizej normy :ico_placzek:

Ostatnio mam problemy z żołądkiem.Tak myśle.Strasznie mnie boli.I nie przechodzi dopóki nie wezmę przeciwbólowej tabletki.W mojej rodzince dziedziczne są wrzody zołądka.Nie chcę iść z tym do lekarza bo wiem co będzie, gastroskopia a potem raginast i mleczko co smakuje jak kisiel nieugotowany.A i tak nic nie pomaga.

Myślałam żę porozmawiamy z Miśkiem ale on zasnął na kanapie i ma to gdzieś.Jak nie to nie.Ja go prosić nie będę.Idę spać.Ale pewnie to znowu będzie przewracanie sie z boka na bok.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 wrz 2008, 07:25

witam sie porannie :ico_kawa:
mamusia wczoraj juz poleciala do nas do UK Obrazek
jutro nasz wylot, kurde mam problem ze spakowaniem sie, nic mi sie nie moze zmiescic w 15kg :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-04, 07:26 ]
imprezka sie udala, ale szybko musielismy konczyc bo jechalam mame na lotnisko zawiesc
fotki beda jak wroce do UK bo nie wzielam kabla

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość