Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 maja 2009, 19:04

myslicie ze 20 takich wystarczy
spokojnie, ja mialam chyba 5 i wystarczylo
w koncu w tym szpitalu to tylko pare dni najwyżej :ico_oczko:
Aga nie moze sie pozbierac
pozdrów ja od nas :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 maja 2009, 19:16

chyba 5 i wystarczylo
paczek czy sztuk?

potem do przewijania wykorzystam :)
pozdrów ja od nas :ico_pocieszyciel:
jasne ze tak

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 maja 2009, 20:17

paczek czy sztuk?
sztuk rzecz jasna :-D
a z tym przewijaniem to masz racje, ja pozniej malucha kladlam na nich na golaska na brzuszku zeby sobie polezal i zawsze sie zsikal :ico_haha_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

15 maja 2009, 20:42

Lalka ja mam krązek nr 2
Beata ja kupilam sobie 5 podkladów 60*90 cm
---------------------------------------------------------------------------------------------
Uściskaj Agę od nas, ucałuj i powiedz, ze jestesmy z nią myślami i serduszkiem :ico_buziaczki_big:

A jak to sie w ogóle stało, ze Aga znalazła sie w szpitalu? Nie czuła ruchów malutkiej i dlatego pojechała? Czy to wyszło zupelnie przypadkowo na wizycie u ginka ?
--------------------------------------------------------------------------------------------
U mnie juz po przemeblowaniu.W pokoiku Aurelci staneło łozeczko, jak tam weszłam to łezki same napłyneły do oczu...Za parę tygodni w tym łózeczku bedzie spała MOJA UPRAGNIONA CÓRECZKA :ico_placzek: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 maja 2009, 21:41

Beata przeczysz sama sobie,najpierw piszesz że wolny kraj i kazdy może wyrazac swoja opinię a potem krytykujesz że ja wyraziłam swoją.
takie jest moje zdanie na temat postów które na miejscu raczej nie sa"histerczyka robiąca za darmo ktg"!!to raczej świadczy o zacofaniu i o tym że ktos nie ma pojęcia co to jest ktg
nie będe wdawać się w płytkie dyskusje.
jak widać towarzystwo sie powoli wykrusza z tego wątku..
Katka miałam pytac czy gin Ci powiedział kiedy ci krązek ściagnie??

[ Dodano: 2009-05-15, 21:45 ]
Katka ja zabroiłam B rozkładania łóżeczka przed narodzinami Hani :ico_oczko: zresztą wózka tez :-D poszykowałam wszystko,napisałam na kartce instrukcje i on miał to zrobic jak juz urodzę :-D
za 2 tygodnie jak kupię łóżeczko Hani to tez jej przemebluję w pokoju ,chyba nie damy rady jej pomalowac ze względu na brak czasu
jutro przychodzi babka do sprzatania ,więc pomyje mi okna,drzwi,garderoby,poprasuje więc nie będe musiała tego robic bo de facto nie mogę ,ale i tak pomalowałam własnie przedpokój ,teraz siedze i czekam az B dokończy wyższe partie i ide podłogę z farby umyc i spać

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 maja 2009, 22:14

Dziewczynki,macie piękny miesiąc na narodziny maluszków,będzie cieplutko i na spacerki będziecie mogły prawie od razu wyjść :ico_brawa_01: To jeden z ulubionych przeze mnie miesięcy,bo w lipcu wzięliśmy z D ślub :ico_haha_02:

A co do porodu,to mnie mnóstwo podkładów szło,sprawdziły mi się jednorazowe majtki :ico_haha_02: Przy Zuzi latałam jak pingwin,a przy Julci miałam już te gatki i chodziłam normalnie.Bo zwykłe były zabronione :ico_puknij:

Trzymajcie się i odpoczywajcie dużo.
Przykro mi z powodu córeczki Agi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 maja 2009, 09:30

hej brzuchatki

u nas nocka nie za ciekawa, szymon goraczkowal, musialam mu dac znow nurofen, teraz rano tez mu dalam bo ten zab chyba mu bardzo dokucza..dzisiaj sprawdzalam ale jeszcze go nie widac na wierzchu..

pogoda bura, zastanawiam sie czy robic pranie, bo suszenie w domu mnie nie zadowala..

jeszcze na jakies zakupki trzeba skoczyc, co pl sklepu po chlebek, kielbaske i chrupki dla szymcia.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

16 maja 2009, 10:35

hej ja z :ico_kawa:
A jak to sie w ogóle stało, ze Aga znalazła sie w szpitalu? Nie czuła ruchów malutkiej i dlatego pojechała? Czy to wyszło zupelnie przypadkowo na wizycie u ginka ?
na to pytanie mi nie odpowiedziała a ja nie drazylam, chyba za wczesnie jeszcze

My juz po śniadaniu i zakupach zbieramy sie do Krakowa bo Zośki było wczoraj imieniny mojej Babci
wiec wpadniemy w odwiedzinki, a z powrotem ciocie T. Zosie tez odwiedzimy
wiec dziś 2 imprezy :)
U nas tez ponurawo za oknem i zimno, chyba padało w nocy

Miłego weekendu papa

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 maja 2009, 11:23

Beata_Tychy, udanych imprezek:)

a my wyruszamy na zakupki spozywcze :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

16 maja 2009, 11:25

Dziewczyny ostatnio sie zastanawiam czy nie rodzić w wodzie
chyba sie przekonałam do takiego porodu, napewno bedzie latwiej mi i Grosiu mniej stresu bedzie mial, sala jest osobna
a tak sala gdzie 3 naraz rodza to troszke dziwne, malo intymne a tak jest u mnie w szpitalu
Kolezanka rodzila w wodzie i chociaz porod zakonczyl sie cesarka to i tak bardzo chwali

Rodziłyscie tak macie kogoś kto rodził co wy na to?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości