julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 cze 2012, 23:12

Kuleczka, Malinowa, cudne brzuszki!!! :ico_brawa_01:

Kasiala, za to przesuwanie łóżka to bym Cię sama :wpale:

Moja znajoma, która miała termin porodu na 15.08 dostała nagle dzisiaj krwotoku i musiała mieć szybko cc. Maleńka urodziła się z wagą 1800 - jest stabilna, ale musiała być przewieziona do innego szpitala niż jest matka, bo tam jest lepszy sprzęt dla wcześniaków. Strasznie mi żal Mamusi, że nie może być razem z córeczką :ico_placzek:
Ta sytuacja uświadomiła mi że wszystko w życiu jest możliwe i że już czas najwyższy abym się wzięła za przygotowanie wyprawki, bo tak to się niby wydaje że jest jeszcze sporo czasu, a jednak różnie może być. Obym jednak dotrwała do swojego sierpnia ;)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 cze 2012, 23:42

która miała termin porodu na 15.08 dostała nagle dzisiaj krwotoku i musiała mieć szybko cc
:ico_szoking: ojejku to dobrze ze z zidzią wszystko ok a wiadomoskąd ten krwotok się wziął? trzymam kciuki za dzidzie zeby było wszystko ok

[ Dodano: 14-06-2012, 07:10 ]
Witam... jak zwykle spa nie moge :ico_zly:

wstawać śiochy... :-D
pewwnie zasnę koło 10 i wstanę o 13 :-D :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 cze 2012, 09:37

Ha! Pierwsza :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 09:41

witam :ico_kawa: :ico_kawa:
Mnie obudzil bol krzyza i bole jak na @,ale jak wstalam to przeszlo :ico_noniewiem:
a taka mialam ochote jeszcze pospa :-)
Zaraz bede farbowac wlosy,potem obiadek,wizyta u ginekologa,potem zakupy i moze mecz u brata, Ufff ciekawe czy dam rade bo łopatka dalej masakrycznei boli.
Az sie boje tego wesela w sobote,bo jak bedzie mnie bolalo to na bank nie wysiedze i gleboko mysle nad tym czy nie jechac tam autem - to jest 40 km stad i beda tylko 2 kursy powrotne busem,ale to pewnie bedzie bardzo pozno...a tak to bedziemy mogli wrocic o ktorej chcemy...
pogadam dzis z mezem.

A Wy jakie plany na dzis?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

14 cze 2012, 09:49

grrr rozpisalam sie i mi wszystko wcielo:( obrazam sie grrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 cze 2012, 09:51

[ Dodano: 14-06-2012, 07:10 ]
Witam... jak zwykle spa nie moge :ico_zly:
Buuu...jednak nie pierwsza :ico_noniewiem:

Julka pewnie łożysko się jej odkleiło. Najważniejsze że lekarze szybko zareagowali,zrobili ciecie i przewieźli maluszka do lepiej przystosowanego szpitala :ico_sorki: Jeszcze nadrobią zaległości bycia razem :ico_sorki: Chociaż rozumiem że jest jej przykro :ico_noniewiem:

Oki,muszę lecieć na zakupy. Dziś piekę tort dla mojej Jolanty bo ma jutro imieninki :-) Dziecko sobie ze świeczkami zażyczyło jak na urodziny :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

14 cze 2012, 09:58

Dobra odbrażam się:) Ja się dzisiaj przeprowadzam! Rzeczy pewnie bedziemy z 2 tygodnie znosić ale ja będę nareszcie u siebie. Za chwilę biorę się za listę wyprawkową jaką maz ma mi jutro kupic. Ogolnie to nie spie od 1:30 (chyba z emocji) poza tym moje dziecko tez jest nadwyraz ruchliwe ostatnio - to chyba brak miejsca powoduje ze tak to odczuwamy.
Na zapalenie dziąsła, zęba - polecam eludril płyn do płukania bo ktoś pytał.

[ Dodano: 14-06-2012, 09:59 ]
Qanchita, Przypomnialas mi ze szwagierka ma imieniny:) A jak mowisz swoje coreczce Jola, Jolka, Jolusia?:)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 cze 2012, 10:55

Mamusia28 superancko ze dziś się przeprowadzacie moze nie będzie tak źłe i szybciej przeniesiecie rzeczy niż 2 tygodnie :-D

Qanchita już chciałaś mnie ominąć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: gdzie to ja od 06:30 nie spie bo mężul mnie obudził i zasnąć nie mogłam później pranie pusciłam musiałam czekać aż wypierze bo popieprzona pralka jak wiruje to zaczyna chodzić po całej łazience i o płytki się tłucze :ico_noniewiem: :ico_zly: to trzeba jej pilnować :-D potem wieszałam te kilkadziesiąt pieluch zrobiłam śniadanie zjadłam i jestem :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Madleine ja bym poejchała samochodem na bank dosyć że napić się nie można to jeszcze czekać na kogoś łaskę aż Cię odwiezie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: przebolała bym jakoś :ico_sorki:

Qanchita to Wy organizujecie dzieciaczkowi już imieniny :ico_szoking: bo u Nas to tak ze najpierw tylko urodziny się robi później to i to a w późniejszym wieku tylko imieniny :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 10:59

Madleine ja bym poejchała samochodem na bank dosyć że napić się nie można to jeszcze czekać na kogoś łaskę aż Cię odwiezie przebolała bym jakoś
Tyle,ze to maz prowadzi,a on sie napić może wiec musze sie zpytac czy sie zgadza :-)
Ja się dzisiaj przeprowadzam!
To super :ico_brawa_01:
a w późniejszym wieku tylko imieniny
U nas wogole sie imienin nie obchodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 cze 2012, 11:02

Tyle,ze to maz prowadzi,a on sie napić może wiec musze sie zpytac czy sie zgadza :-)
a to zmienia postać rzeczy to nie wiem czy mój by się zgodził pojechać na wesele autem i drinka się nie napić :ico_szoking: musiała bym mu to jakoś chyba odpokutować :ico_sorki: :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość