Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 cze 2007, 09:55

Juli pewnie " wszystko w swoim czasie " to ze dzidzia bedzie w rodzinie to nie oznacza ze do konca zycia bedziemy tylko w domu przy garach pieluchy pranie gotowanie ...zero rozrywki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ja sie na to nie zgadzam :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 cze 2007, 10:16

dziewczyny a to moj brzuso wczoraj :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 10:17

Lucy właśnie chwaliłam cię na brzusiach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pięknie wyglądasz i pękny masz brzuszek, mój brzuszek przy twoim to maleństwo

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 cze 2007, 10:24

Matko moje dziewczyny rodzą!!!!!!!!
Ale cudownie!!!!!!

AVISEK dużo szczęścia i serdeczne gratulacje!!!!!!
Ale jak szybko jej poszło rach ciach i juz tylki córunię. Tylko pozazdrościć.
Ja oczywiście rycze a Jarek sie śmieje hehe...ale rozumie.

Lucy ja do szpitala też kaftanik i śpioszki. Pomyślałam, że nie biore nic na gumkę w pasie ani body ze względu na pępuszek. Lepiej cos luźnego. A moja mama też mówi, że jeszcze kaftanik.... to spakowałam jakby było chłodniej i kocyk cieniutki. Zobaczymy jaka będzie pogoda. Tylko mooja mamcia mi nic nie nrzuca. Jak jej powiedziałam że tak ma byc bo ja tak sobie postanowiłam to sie tylko smiała i mówi ok ok...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 10:27

moja tesciowa jak jej powiedziąłm że nie biorę rożka bo teraz dziecko zabiera się w nosidełku to też stwierdziłą że dizecku bedzie zimno, ale ja jej mówię że przecież będzie ubrane i w razie czego wezmę kocyk. NIC MI NA TO NIE ODPOWIEDZIAłA :ico_noniewiem: może nie chce sią wtrącac i dobrze, czasy sie zmieniły teraz nie używa się becików itp.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 cze 2007, 10:28

Lucy ależ kolos!!!! :ico_szoking:
Ale piękne zdjęcie!!!
Pozazdrościłaś Madziorce i wzięłąś sprawy zdjęc w swoje ręcę hihi... super wyszły, pięknie wyglądasz!!!!

A za mną kochane kolejny tydzień!!! 38 skończony teraz to juz mogę rodzić jak nic. Jutro mam gina to zobaczymy co i jak.
Matko jka jestem podjarana. To przez Aviska wszystko, jakoś mnie nastroiła pozytywnie hahahaha!!!!

Ciekawe jak Leatka. Nie wiem ile trwa tak cesarka od początku do końca??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 cze 2007, 10:28

dzieki asiulka...ja juz sie do swojego brzunia przyzwyczailam,ale jak na fotki patrze ,to nie wierze ,ze taki olbrzym mi wyrosl :ico_szoking: ale sie mamcia zdziwi jak mnie jutro zobaczy hi hi taka kulke :ico_haha_01: moja mama troszke zaczyna przesadzac...hi hi ...w uk jest znieczulenie za darmo,a ona mi mowi,ze po co mi to,lepiej rodzic naturalnie he he no zaobaczymy :ico_noniewiem: ja jestem nastawiona tylko na gaz,ale jak nie dam rady,to wezme i epidural...choc wolalabym tego uniknac...ale kto wie jak to bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 cze 2007, 10:31

chyba dzisiaj juz do was nie przyjde... oczywiscie bardzo sie ciesze, ze avisek ma zdrowa coreczke, ale zaczely rodzic dziewczyny, ktore termin mialy po mnie, a u mnie tylko te bolesne skurcze i nic poza tym sie nie dzieje :ico_placzek: troche mnie podlamuja takie wiadomosci i niepotrzebnie placze, wiec dzisiaj sobie odpuszcze TT

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 cze 2007, 10:31

Asiulka no ja właśnie swojej mamie powiedziałam, że w rożku to do nosidełka nie zapnę a ona na mnie oczy!!! Ech inne czasy teraz i już.

Matko a ja nwet nie jestem zorientowana w rodzajach znieczuleń!!! Nie wiem co i jak. Mam ndzieję, że dam radę bez niczego, e jakby co to jestem zielona...

Idę na śniadanko, później wrócę..

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 10:33

ja nie mam szans na znieczulenie, bo w naszym szpitalu jest za mało anestezjologów i nie znieczulają do porodu, ale mam nadzieję że trafię na jakąś ludzką położną i chociaż jakiś przyspieszacz dostanę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość