Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 paź 2008, 18:29

Cześć!
marcia_pod pisze:Pinko jak juz wstanisz po weselichu to daj nam znać jak sie bawiliście i oczywiscie jakas foteczka musi być!

madziarka81 pisze:Pinko jak tam weselicho się udało???

Wesele było super, Ulek bawiła się do 21:00 :ico_szoking: wzbudzała wielkie zachwyty, wszyscy się dziwili, że nie śpi, nie płacze, tylko uśmiecha się i chodzi, cały czas chciała chodzić za ręce, aż nam kręgosłupy wysiadały, tańczyła sobie na prakiecie między gośćmi i bardzo podobał jej się stroboskop.
Jak Ula zasnęła to robiliśmy sobie z Jarkiem przy niej dyżury po 40 minut, a około północy poszliśmy spać. Cała impreza była w pałacu w Brunowie, czadowy teren, młodzi mieli tam zarezerwowany hotelik, luksusowe warunki i poprawiny w niedzielę, ale na poprawinach nie zostaliśmy, bo trza było jeszcze do Wrocławia wrócić.
Ogólnie było świetnie, wróciliśmy zadowoleni. Zdjęcia wkleję jutro, jak wrócę z firmy. Idę jutro pomóc do firmy, bo się bałagan straszny w sekretariacie zrobił i nie potrafią się połapać, więc moja szefowa poprosiła abym przyjechała... hehehehe ciekawe co tam zastanę. Fajnie jest wiedzieć, że jesteś potrzebna w firmie i doceniają Twoją osobę, ciekawe tylko jak mi podziękują... na razie o tym nie myślę.

sabi_k77 pisze:Ulcia lubi buraczki?

Lubi :-) Dodaję do nich troszkę masełka i nie narzekała do tej pory.
CleoShe pisze:Tzn z tymi obiadkami jest tak, że kiedy ja mu zrobię to poje kilka łyżeczek a potem kręci głową i nie otworzy buzi. A jak dam mu ze słoiczka to zje nawet wszystko :ico_noniewiem:

Ula nie lubi słoiczków, pluje i zaciska usteczka.
CleoShe pisze:Kurcze od razu trzeba przewijać jak maleństwo kupę zrobi :ico_olaboga:

Dokładnie, u nas było ostatnio tak samo, Ula się odparzyła i musiałam jej tormentiolem smarować, a tylko chwilkę z kupką była.
CleoShe pisze:wszystkie przeziębienia i inne choroby omijają nas z daleka (tfu tfu)

Nas też i oby nadal omijały :-)
Renia0601 pisze:non stop czepiam się o coś Marcina, sama nie wiem czemu :ico_puknij:

Też przez to przechodziłam, teraz już mi przeszło, ale ciężkie chwile miał Jarek ze mną.
iwona83 pisze:no i dzisiaj zlapalismy kupke i siku do nicnika
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My też codziennie rano łapiemy :-)
CleoShe pisze:Justyna, czemu się boisz z Gabim jechać autobusem? My często jeździmy

My też czasem jeździmy i Ulek nigdy nie narzekała :-)
CleoShe pisze:Jola_85 napisał/a:
utro wpada M do dzieci

A on to tak lekko się zgodził na to wszystko? Separacja, wyprowadzka Twoja z dziećmi???

Jolu, a powiedz mi, ile On ma lat? I czy przypadkiem sobie jakiejś panny nie przygruchał?
CleoShe pisze:Pinko pewnie na parkiecie wywija :-D

O tej godzinie już nie wywijałam... heheheh :-)
marcia_pod pisze:Oprócz biegunki przez zęby teraz jeszcze katarzysko ma bidulek i kaszle troche - kiedy sie te choróbska skończą :ico_puknij:

Niech się już kończą... :ico_sorki: biedne te maluchy....
marcia_pod pisze:chce to juz mieć za soba i wiedziec czy dostane ta prace czy nie

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało.
madziarka81 pisze:marcia_pod napisał/a:
ho ho jak mój post wygląda, aż straszy!!!
hehe przeczytałam cały, myśle ze nie tylko ja :-)
Konkretny, nie ma co :ico_oczko:

Też całego przeczytałam :-)
Marcia, zdjęcia Krzycha świetne, a najbardziej rozwaliło mnie to w wielkich futrzastych kapciach :-)

Uciekam, bo kąpanie i padam ze zmęczenia, dzisiaj rano pobudka była o 7 standardowo :-)

Trzymajcie się dziewczynki :-)

[ Dodano: 2008-10-19, 20:15 ]
TO jeszcze ja na chwilkę... chciałam Wam pokazać, gdzie było weselicho: http://www.brunow.pl/
Uciekam spać... buziaki.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 paź 2008, 08:25

NO ja się tylko melduję że żyję :)

Marta ja też przeczytałam :ico_oczko: zdjęcia super, ależ te dzieciaczki rosną, i trzymam kciuki żebyś dostała pracę

Pinko no pałacyk super :ico_brawa_01: a Ula już nie pierwsze jej wesele i widać że rozrywkowa panienka :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2008, 08:58

Czesc i ja sie witam moja cora chodzi ostatnia spac ale pierwsza wstaje wczoraj poszla po 23 a wstala dzisiaj po 7 do tego chyba z 4 pobudki w nocy nie chce jesc, nie chce spac nie wiem co jej dolega

Marcia
ja tez przeczytalam caly zdjecia Krzysia super a i zycze powodzenia w znalezieniu pracy

Madziarka fajnie ze zajrzalas do nas

pinko palacyk super

stawiam :ico_kawa: ja dzisiaj bede ich potrzebowala duzo dla porownania mariola jeszcze spi a amelka poszla spac duuuuuuuuuuuuuzo wczesniej

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 paź 2008, 09:04

Witajcie!

Weekend minal zdecydowanie za szybko.... :ico_zly:
Mojego synusia dzisiaj babcia zabiera do siebie, i pewnie znowu nie bede go widziala do piatku :ico_placzek: mojemu M zmienili tymaczosowo system zmian i niestety dlatego tak, ale od przyszlego miesiaca ma byc wszytsko po staremu, zobaczymy.

Marta, sliczne zdjecia!!! No jak juz napisalas, to faktycznie posta pokaznego.... :ico_oczko: Krzysiu jest bardzo przystojnym kawalerem z ujmującym uśmieszkiem na buzi :ico_brawa_01: Jakos przetrzymasz do stycznia,a potem juz maz wraca na stale?? Powodzenia w szukaniu pracy!

Madziu, no jak milo, ze wreszcie jestes z nami!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Prosimy o jakies aktualne foteczki!!

Pinko, no miejsce piekne! Fajnie ze Ula sie "wytanczyla" na weselu... no wlasnie to chyba juz nie pierwszy raz... :-) i czekamy na fotki :ico_sorki:

Jola, trzymaj sie tam Kochana!!!
U nas piekna pogoda. Milego dzionka!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

20 paź 2008, 09:36

Czesc kochane!!! Ja na chwilke... przepraszam ze Was zaniedbuje... u nas jakos leci. Dawidek dalej ma te place pod broda, lekarka powiedziala ze dalej smarowac ta mascia robiona, ale ja kupilam masc witaminowa (dzieki Gosiu i pinko ) i wydaje mi sie ze jest poprawa, dzisiaj zadzwonie do alergologa i umowie malego na wizyte, a tam po za tym to Dawidek od wczoraj sam stoi, tzn. potrafi wytrzymac tak kilka minut. To tak w skrocie.... uciekam, jak bede miala chwile to Was poczytam i wkleje jakies fotki.
milego dnia, u nas swieci sloneczko- zapowiada sie piekna pogoda, wiec pewnie pol dnia na spacerku spedzimy.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

20 paź 2008, 09:39

Witam z ranka! wpadłam tylko na moment w sumie sprawdzic czy mi nic nie napisali z biura o tej pracy, ale cisza. jeszcze sie nie denerwuje ze nie piszą bo mówiła mi babka ze po 20-tym wiec od jutra nerwy!!!

a potem juz maz wraca na stale??

tak Gosiu na całe szczescie wraca juz na stałe. tak sie cieszę.

lece do małego - biedny tak sie meczy z tymi ząbkami! gdzie to 6 na raz wychodzi :ico_olaboga:

nie jest jakoś strasznie marudny ale widze jak drapie dolnymi ząbkami po górnych dziąsłach i raczka i wszystkim co sie da, swędzą pewnie hammmmmmmsko.

lece. do później

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2008, 10:02


Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 paź 2008, 10:34

Iwona, Mariola - super fotki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2008, 10:50

Cześć dziewczyny u nas nocka dzis ok i wczoraj tez , nie wiem od czego to zalezy ale przed wczoraj w sobote znaczy założyłam Kamilkowi ciepłą welurową piżamka bo on w nocy sie rozkopuje nie lubi być przykryty i wyobraźcie sobie ze nie obudził się w nocy ani razu i tak było w niedziele dziwne co?? Mam tylko jedn a taką welurową ciepłą bo upiłm ją na wszelki wypadek bo często jeździmy do mojej siostry nad jezioro a o tej poze jest już zimno a tu masz przydała się w domu wiec dziś albo jutro jade kupić drugą albo i ze 2 . Co do wypdu do lasu na grzyby to nie uwierzycie przywieźliśmy 2 pełne kosze same podgrzybki :ico_szoking: nie spodziewaliśmy sie ani troche . Wkleje fotki ale tylko części grzybków za puźno się zreflektowałam aby zrobić wam fotki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek A to mój prawdziwek niezły co!!!
Obrazek

To nie dobrz że Krzyś ma dalej biegunke .niech mu szybko przejdzie biedny napewno się męczy. :ico_olaboga:

Sliczne foteczki super poprostu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to brawa dla Ulci za towarzyską duszyczke ,Super ze wesele sie u dało to tak jak nam grzybobranie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oj dziewczyny tyle popisałyście że już się pogubiłam , jeszcze raz musze poczytać i napisze jeszcze za chwile.

A i chwalimy się wczoraj Kamilek skończył 10 miesiecy. wiec stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
częstujcie się ,...[/quote]

[ Dodano: 2008-10-20, 10:59 ]
iwona83 pisze:troche zdjec

Fotki super naprawde a te widoki zazdroszcze wam.

[ Dodano: 2008-10-20, 11:47 ]
A i jeszcze pare fotek jak Kamil bawi się z miską i tatą:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A taki jestem już duży :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 paź 2008, 11:55

Iwona super zdjęcia, ja też tak chcę ;) a Maja już taka duża pannica, niby miesiąc różnicy między nią a Melą a widać różnicę :ico_oczko:

Assik a Kamilek się tak ślini że cały czas w śliniaczku chodzi czy tak po prostu? A to w misce genialne :ico_haha_01: i super się grzybobranie udało, pewnie nikt już nie myślał że jeszcze będą dlatego nie zbierali i Wam zostało :ico_brawa_01:

Marta bez nerwów jak po 20-tym to po a nie tego dnia :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość