NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 15:01

nie wiem czy to coś dało ale ja ostatnio przed porodem bardzo dużo brzuszek masowałam i sutki też,taka rada dla was :ico_sorki: :ico_sorki:
ja wczoraj w kapieli sutki masowalam, bo tez o tym slyszalam, ale to juz niezbyt przyjemne uczucie... a brzuszek to zaczne wiecej ruszac.. chociaz z drugiej strony zaczynam sie strasznie bac porodu i wole niczego nie dotykac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
aga216, a jak tam u Was kochana??
Kurczę.. fałszywy alarm... skurcze bolesne, plecy - masakra i wszystko przeszło :ico_placzek:
Prima Aprillis :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-04-01, 15:02 ]
Inuno, ja rozka nie biore, mysle, ze nie ma sensu, bo mala i tak w foteliku bedziemy zawozic do domu...
co do rozstępów to mnie nie wiem jakim cudem omineły a brzuszek miałam wielgachny,także mam dużo szczescie przytyłam w sumie 16 kg na dziś 8 kg mniej narazie :ico_oczko:
no to super, te 8kg zejdzie juz bez problemu... Karmisz mala piersia?

[ Dodano: 2011-04-01, 15:03 ]
wpadłam zobaczyc która rodzi
a tu nic cisza
dzieciaczki wychodzic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mojej moglabys powiedziec, w koncu juz kwiecien...
no i gin powiedzial do zobaczenia we wtorek :ico_szoking: a ja juz nie chce :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 kwie 2011, 15:04

Kurczę, już nie wiadomo, czego próbować :P

Ok, ja idę obejrzeć film, poskaczę trochę na piłce :P Tak sobie myślę, nie mam do żadnej z Was numeru telefonu w razie czego, żeby dać znać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-01, 15:05 ]
Inuno, ja rozka nie biore, mysle, ze nie ma sensu, bo mala i tak w foteliku bedziemy zawozic do domu...
no my w sumie też, to nie zabieram - kocyk wystarczy :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 kwie 2011, 15:07

NowaSejana, u nas wszystko ok,mała je spi je spi i tak wkółko,jutro idziemy na spacerek bo ma byc ponad 20 st,ja sie czuje ok,jak nie po porodzie,echhhhh pęlnie szczescia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i tak karmiew piersia ,musze malutka wrecz budzic bo taki z niej spioch,średnio co 3 godz je :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 15:09

NowaSejana, u nas wszystko ok,mała je spi je spi i tak wkółko,jutro idziemy na spacerek bo ma byc ponad 20 st,ja sie czuje ok,jak nie po porodzie,echhhhh pęlnie szczescia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i tak karmiew piersia ,musze malutka wrecz budzic bo taki z niej spioch,średnio co 3 godz je :ico_haha_01:
to ja mialam identycznie z blizniaczkami, przez 6 tygodni tylko spaly i jadly, tez co 3 godziny....
Inuno, na mnie pilka nie skutkowala.. jak bylam na porodowce z blizniaczkami polozna kazala mi skakac i jak sie pozniej po badaniu okazalo Dominiki glowka cofnela sie spowrotem do srodka zamiast szykowac sie do wyjscia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-04-01, 15:10 ]
aga216, a jak Piotrus reaguje na siostre?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 kwie 2011, 15:30

NowaSejana, a wiesz co narazie ok,jak mam tylko wolne to z nim spędzam czas,włąsnie lego układamy :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 15:50

moje dziewczyny tez wlasnie klocki ukladaja, ale mnie do tego nie potrzebuja :ico_olaboga: ostatnio wola spedzac z P. jak jest w domu, to on im samoloty i zamki buduje... moze zaczna byc o mnie zazdrosne jak bedzie mala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 kwie 2011, 16:09

a Gabriel futruje ciasteczka orzechowe :ico_haha_01: niestety on mnie potrzebuje absolutnie do zabawy, jak mam wolna chwile na sprzatanie, czy gotowanie to dlatego, ze np. bajke oglada...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 16:39

Fintifluszka, a to dlatego, ze on nie ma rodzenstwa... a dziewczynki zajmuja sie same soba, wola sie razem bawic niz ze mna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no ale tak w sumie to maja dobrze, bo im sie nie nudzi... wlasnie przed chwila Paulina ugryzla Dominike w reke :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-01, 18:25 ]
dziewczyny przez weeknd moze mnie nie byc, bo P. ma wolne i chcialabym wykorzastac ten ostatni czas, kiedy jestesmy jeszcze tylko we 4ke.
Gdybym zaczela rodzic to napewno ktos Was powiadomi :ico_oczko: a jesli nie urodze to wpadne tu w poniedzialek zaraz z rana :ico_oczko:

Milego weekendu zycze

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

01 kwie 2011, 19:42

NowaSejana, Wituś niestety ma kolki... jak ma zły dzień to w nocy jak go muszę przebrać tak około 5 rano to się rozbudza i płacze, dziś np go tak godzinę w nocy bujałam, a potem spał po godzinę i się kręcił, o 8 rano znów w ryk i aż do południa nie spał :ico_szoking: a zaraz potem przyszli do nas goście i nic nie odespałam... Jestem padnięta i głowa mnie boli...
Ale w Niemczech są podobno jakieś dobre kropelki na kolki i moja ciocia już mi je wysłała paczką, zobaczymy czy pomogą :-)

Aga to masz fajnie że malutka śpi po 3 godziny, mój maksymalnie 2 przesypia :-)

Mnie na szczęście rozstępy ominęły

[ Dodano: 2011-04-01, 19:45 ]
Inuno ja rożek brałam i mi się przydał :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 kwie 2011, 20:19

Dobrusiu ja tak w 3miesiacy jak byłam w ciazy to z rodzicami odwiedzilam ciocie w Niemczech i tez kupilam wlasnie kropelki na kolke i masc na dziaselka ciekawa jestem czy sie sprawdza bo słyszalam tez o nich daj znac czy pomoga te kropelki ja mam sab simplex
wrescie po szkole 1,5godz wykladu ale przynajmniej jest obecnosc jeszcze w niedziele i pozniej juz chyba nie pojade akurat bede miała termin
ja rozka tez nie biore u nas w szpitalu z tego co wiem to chyba maja jak bylam u siostry jakis czas temu to mala była zawinieta w rozek a ona swojego nie brala...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość