Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 maja 2012, 22:20

A powiedz mi jak z Twoją pracą?
a właśnie jutro idę do mojego kierownika bo cały czas się dopytuje kiedy wracam i ide do niego powiedziec mu, że chcę jeszcze trochę pociagnąc chorobowym i wróce koło sierpnia... a musze iśc bo koleżanka zza biurka idzie na emeryture w czerwcu i on nie wie na czym stoi bo nie wie czy przedłużać jej umowe czy ja juz wrócę ... no ale nie wazne w każdym bądź razie chce siedziec w domu do połowy sierpnia. A Ty jak tam?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 maja 2012, 07:38

witam
co do zakazenia drog moczowych to Milka miala jak miala 2 tyg, tzn zakazili ja pewnie w szpitalu po urodzeniu, a objawialo sie to tym ze nie przybierala na wadze, wtedy antybiotykoterapia w szpitalu byla..
a jak teraz bylam z Kala jak miala zapalenie oskrzeli to przywiezli chlopczyka, chyba m-cznego, ktory od 2 tyg caly czas plakal i tez sie okazalo ze ma zapalenie drog moczowych i siusianie go tak bolalo :ico_olaboga:
u starszych niemowlakow to pewnie jakis ogolny niepokoj musial byc :ico_noniewiem:

a co do usypiania to u nas na szczescie obchodzi sie bez placzkow, kapiel, mleczko i :ico_spanko: a jak nie chce spac od razu to i tak siedzi juz w lozeczku i patrzy na bajki ze starsza siostra :ico_wstydzioch:

zirafka ciekawe co twoj szef na twoj plan..ale swoja droga cie podziwiam ze umisz sobie tak dlugo kombinowac L4 na nic :ico_noniewiem:
a Majeczka sliczna :ico_brawa_01: a obcinalas jej grzywke?

a u nas kolejna nowosc - opanowane wstawanie :ico_brawa_01: :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 maja 2012, 07:47

Ja też bym w takim bajzlu nie mogła :ico_olaboga: Spać nie pójdę dopóki nie sprzątnę ostatniego kubka w kuchni :ico_olaboga:
Ja tak samo .Zawsze ścieram z ławy jeśli jest zabrudzona po kolacji .Wczoraj sobie odpuściłam bo nie było sensu.Ale teraz mam werwę i zaraz biorę się za sprzątanie tego bajzlu.
a oto ona hihih
Jaka słodka a oczy ma niesamowite .

U nas nocka ciut gorsza bo 2 pobudki a 3 rano . Tak że wyspana nie jestem zbytnio. Mała na razie grzeczna , bawi się ładnie.Pogoda znów pod psem.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 maja 2012, 09:06

Doberke

zirafka mała superowa, a te oczeta to ma naprawde cudne.

Nocki u nas nadal takie same, 3 pobudki albo i wiecej, jak zeby ida to młody źle śpi, bo go strasznie boli, mimo przeciwbólowych leków i żeli na zęby, płacze i gryzie swoje zabawki strasznie. No i Eliza wędrówki znów zaczęła jakiś czas temu, wiec dla mnie noc to katastrofa znów, dziś nie wiem czy 1h spałam.
a u nas kolejna nowosc - opanowane wstawanie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdolne dzieciaczki:)

U nas 2 zębole widać, dwa idą, wszystkie na dole, wiec będzie śmiesznie wyglądał młody:)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 maja 2012, 09:32

ale swoja droga cie podziwiam ze umisz sobie tak dlugo kombinowac L4 na nic
jak to na nic????? a kręgosłup to co :ico_oczko: ???? boli boli boli byc moze , że po znieczuleniu w kręgosłup, a może od ciązy .... musze odpocząc po porodzie :ico_oczko: swoja drogą to nie tęskni mi się za pracą...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 maja 2012, 09:34

hej
Miała się pytac was o usypianie - bo u nas od jakiegos tygodnia jest masakra :ico_olaboga: potrafi godzine płakac tzn drzeć się żeby przyjśc do niej i ją wziąść i za nic się nie zmeczy tylko stoi w łóżeczku i ryczy i patrzy w drzwi czy ktos do niej idzie a jak jakims cudem padnie w łóżeczku to pośpi pół godziny i wstaje zadowolona i wtedy to juz nie ma szans na spanie... ja tonie mam serca , zeby tak ryczała i ja biorę do siebie i tak leżymy 1,5 godz az sięumeczy i pójdzie spać... no niewiem co się jej poprzestawiałobo było tak super jak po kąpaniu zjadła kładło się ja do łóżeczka zapalało lampkę a ona usypiała sobie sama i spała do 3,4 a teraz meksyk jest.
a może lęk separacyjny??????????
dokładnie w tym wieku dzieci zaczynają zauważać fakt ze mama moze zniknać na dłużej
ja tak miałam z Majką :ico_olaboga: i powiem wam ze łatwo nie było to pokonać :ico_olaboga:
daliśmy rade ale wylała morze łez, ja do pracy ona z teściową i ryk przez godzine :ico_olaboga:
do nikogo na rece nie chciała isc , a jak juz poszła to tak zebym byłą blisko :ico_olaboga:
no i przed zaśnięciem musiałą mnie widzieć :ico_olaboga:


ech, dzieci robiace burdel to u mnie też temat rzeka :ico_noniewiem:
oja Maja potrafi robić bałagan ale jak idziemy do kogoś to sprząta zabawki zanim pójdziemy do domu, a moje koleżanki wychodza z załozenia ze jak przyjdą do mnie i ich dzieci wysypią wszystkie zabawki z wszytskich pojemników to ja sobie moge sprzątać do północy :ico_puknij:

a jak Maja u nich wywala autka z kartonu to słysze "tego nie można" :ico_puknij:
róznica taka ze ona posprząta po sobie bo sprzątanie traktuje jak zabawe

a tamte dzieci wywalaja u nas bo u nich w domu jedną zabawką bawić sie mozna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 maja 2012, 09:34

ocki u nas nadal takie same, 3 pobudki albo i wiecej,
a u nas fajnie bo obudziła się dopiero po 6 zjadła i spała do 8.30 :ico_brawa_01: mam nadzieję, że się jej nie odmieni tak jak z usypianiem...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 maja 2012, 09:40

zirafka, Majusia śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 maja 2012, 10:10

Cześć :-)
swoja drogą to nie tęskni mi się za pracą...
no, nie dziwię Ci się wcale, hehe...
Ale fajni,że praca na Ciebie czeka.
Bo na mnie nic nie czeka, tzn. nie pracowałam i teraz to nawet nie szukam, bo jakoś mi się nie widzi zostawiać Maćka z kimś obcym i moją wypłatę jeszcze jej oddawać :ico_noniewiem:

A u nas też podobno nocka średnia. Piszę "podobno", bo M. go doglądał w nocy. Jak się z M. umawiamy,że będzie wstawał to mi się zupełnie wyłaćza świadomość :ico_haha_01: Kiedyś to mnie Maciek każdym ruchem budził, a teraz śpię. M. to rękę, bo on i tak późno idzie spać, a ja wtedy rano wstaję do Macia :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 maja 2012, 10:16

a zwolnienia można chyba do pół roku ciągnąć i sama znam kobiety, co to szły do lekarza, mówiły prawdę, skończyło mi sie macierzyńskie a do pracy nie chcę wracać i juz. Lekarzowi to i tak wszystko jedno. Fajnie macie z tymi zwolnieniami, że w ogóle już w ciaży na zwolnienie można iść i płacą 80% czy też 100%, później macierzyński 100% a później zwolnienia, procentowo nie wiem, ale lepiej jak w UK, tutaj stała dla wszystkich jest, maks 500 funtów miesięcznie, a tyle to ludzie potrafią zarabiać tygodniowo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość