Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 sty 2008, 14:27

Ja na chwileczke bo zaraz wyruszam na spotkanko z Lucy, ale Tomek mi przysnął i czekam, aż sie obudzi.

Dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

BeWu ja bym nic nie odstawiała bo jeszcze bardziej organizm sie rozreguluje. Bierz normalnie a napewno po skończeniu opakowania pojawi sie kolejna miesiączka. Cztery dni krwawienia to wcale nie mało. ja zawsze tyle miałam przy tabsach.
A jakie tabletki bierzesz dla karmiących czy normalne?? Chyba normalne nie?

Co do zdjęć to ja nie muszę kompa resetować. Czasem długo sie otwierają ale warto poczekac bo uwielbiam te nasze słodkie misiaczki oglądać.
ale jeśli u was tak sie dzieje to ja oczywiście sie dostosuje to każdej decyzji i mogę wklejac linki, choc osobiście wolę zdjęcia bo leniwa jestem i nie chce mi się za każdym razem otwierać stronki hehe.

Juli głupio to zabrzmi, ale jak dobrze przeczytac że ktoś ma takie same problemy jak ja hehe. Ale jędza jestem, ale wiesz co mam na mysli. tomek tez jakis popaprany od dwóch dni.Nie może zasnąć i miauczy nan stop. W nocy różnie. Ale generalnie wszystko mu nie pasuje, ani zabawa ani leżenie, ani na rączkach bleee. Już zaglądam do tej jego paszczy i szukam zębow, ale on nie chce nawet pokazać tylko jęzor wystawia. Jeszcza zaginął nam ulubiony gryzak i akcja poszukiwania zostanie chyba umorzona bo brak jakichkolwiek poszlak siet!!

Frydza filmik obejrzę później bo czas mnie teraz nagli.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sty 2008, 14:35

Eeee. JA KOCHAM FOTECZKI! I jak najwiecej ich. Po prostu mam starego rzecha i z humorem napisalam..
Madziorek - no cos ty - kobieto - wy jestescie tak pieknie fotogeniczni ze normalnie... sledze wasze fotosikowe losy zawsze :): Widzisz,jaka nadgorliwa? O. Wiec wklejaj i nie pitol tutaj.
Milego kosmetyczkowania :-D

Kamilko-dobrze ze chociaz osamotnione w tych nockach nie jestesmy. Ale naprawde- dzisiaj to juz myslalam ze walne lbem w sciane. No coz...
Milego spotkanka z Lucy - usciskaj ja od nas!

BeWu- Bierz tabletki nadal - ja przy regulonie - pierwszym opakowaniu, caly miesiac plamilam troszke. Ale tak moze byc. Wiec luz. Nic nie odstawiaj- raczej zadzwon do gina i juz.

Aniu- Ja dalej taka zawirusowana hyhy - pokasluje, podsmarkuje.. no ale pelna mobilizacja i trzeba funkcjonowac, co?

Frydza-a mi sie nie chce odpalic filmik.. Moj czolg nie podolal... :/

A jesli chodzi o mroz - to podobnonie wychodzic z bobasami jak jest -10 i mniej. Ja nie wychodze nigdzie - teraz. Bo u nas na biegunie i na koncu swiata jest ponad 10stopni naminusie, a pizdziiii.... Jak na uralu. Wiec daruje sobie spacerowanie..

O. Misio sie budzi - zasnac to nie chcial- a jak juz usnal to spal 2 h! :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 14:40

WIKI pelza dobiera sie do choinki :ico_olaboga: ona wszedzie juz wlezie :ico_oczko: ,ja tez nie wychodze jak jest duzy mroz,bo niuni to nie slozy :ico_noniewiem: ,i jak jest za dlugo to ma opszczypane policzki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2008, 15:39

Juli pisze:Kamilko-dobrze ze chociaz osamotnione w tych nockach nie jestesmy. Ale naprawde- dzisiaj to juz myslalam ze walne lbem w sciane. No coz...

My też mamy problem ze spaniem, ale już o tym pisałam, więc nie będę się powtarzać....
Juli, to trzymaj się i nie daj choróbsku, zwłaszcza, że jeszcze naukę masz na głowie.

Madziorka, uwielbiam Wasze fotki, a mój komp (a raczej kompy) działają różnie, czasem rzeczywiście stronki otwierają się długo, ale to dlatego, że net zwalnia bo dużo użytkowników z niego korzysta. I tak się dzieje nie tylko przy Twoich zdjęciach.
Ktoś rzucił pomysł z wklejaniem linków - przyznam, że nie bardzo i się on podoba... forum kojarzy mi się nie tylko z postami, ale też ze zdjęciami naszych Maluszków i bez nich (za to z linkami) wydawaje mi się, ze będzie uboższe ("ogołocone").

[ Dodano: 2008-01-04, 14:39 ]
Aga, Wiki superowa!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sty 2008, 15:58

Aniu - wam to juz w ogole wspolczuje tychnocek. Ja bym chyba umarla...

A co do fotek na forum - ja tez nie wyobrazam sobie tych linkow- tak jak Martaja ciaglenas odsylala do swojego bloga - nie byloczasu przegladac ciagle innych stron/ I tak juz niewiele z nas znajduje czas na tt.
Takze chocby mial mi pojsc z dymem komputer- prosze o zdjecia:):

Uciekam. Na dobre. Obiad w toku, mieszkanie sprzatniete, pranie zrobione, teraz tylko kotlety sojowe w panierke inauka..A wieczorem - do knajpy - zrestartowac sie porzadnie!!! :):

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 16:54

juli ty to masz mega powera hehe chopra, niewyspana ale do knajpki zawsze ochoczo biegniesz hehe
tak trzymac, hehe
adam mowi ze ja dla towarzystwa dam sie zabic hehe
i nieraz obsmarkana wyszlam a w knajpie po kilku rozgrzewajacych kielonkach wracalam jak nowo narodzona hehe

no wiec zycze milego resetowania hihi

a propos fotosow
nie jestem zwolenniczka pomyslu z wklejaniem linkow
wlasnie juli przypomniala , jak byla z martaja.. nikomu nie chcialo wchodzic sie na bloga hehe

wlasnie jesli chodzi i spacery na mrozie...
ja tez nie trzymam leonka w domu
choc dzis u nas naprawde zimno, -10 i wiatr to adam wyszedl z nim na 20min
oczywiscie zasnal od razu
potem go nie wybudzamy i nie rozbieramy bo on od razu sie budzi
tylko wstawiamy z gondola do pokoju i otwieramy okno.
i tak sobie spi hehe

za godzinke znow musimy z nim wyjsc bo idziemy do znajomych hehe ale niedaleko

kamila wysciskaj lucy i wracaj z fotkami i relacjami hihi

aha ja nie zmniejszam zdjec na fotosik. wiec moza stad przyczyna mulenia hihi
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sty 2008, 17:06

Kamilko pozdrów Lucy od nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 17:28

frydza wlasnie ogladam wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leos dzis przewrocila sie pierwszy raz z pleckow na brzuszek
dotad potrafil tylko na odwrot, czyli z brzuszka na plecki hiih

siedze sobie przed kompem a leos lezal na podlodze za moimi plecami na kocyku
zerkam na niego, a on lezy pod stolem i zwyciesko potrzasa w raczce kablem od laptopa hehe szczesliwy ze go zdobyl hehe

przelozylam go z powrotem na plecki a ten raz na brzuszek, potem plecki i znow znajduje sie w osiagalnym miejscu hehe pod stolem .. hehe widac kabel go tak necil hehe
szalony na maxa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2008, 17:56

Madziorka, brawa dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Helenka praktykuje kulanie się jak szalona hehe. Nawet w nocy przewraca się na brzuszek, głowa do góry i w ryk :ico_olaboga: gdybym nie była taka niewyspana to pewnie bym się z tego śmiała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 18:15

Aniu no widzialam wyczyny helenki na zywo hihi
niezle sie przemieszcza hehe
no ale w noxcy moglaby sobie odpuscic co? hihi

cholera czekam na adama.. i wcielo go.. zapomnial koma
pojechal do mechanika.. i pewnie tak predko nie wroci
a juz jestesmy spoznieni 15 min wrrr :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość