Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2008, 12:04

Renia0601 pisze:Assik a Kamilek się tak ślini że cały czas w śliniaczku chodzi czy tak po prostu? A to w misce genialne i super się grzybobranie udało, pewnie nikt już nie myślał że jeszcze będą dlatego nie zbierali i Wam zostało

Tak krople mu lecą jak diabli normalnie szok śliniak londuje 2 razy dziennie do prania :ico_szoking: A co do grzybów też tak myślę bo w lesie nikogo nie było a tak zawsze w soboty to tłumy w lesie były.
Dziękujemy za ocenę foteczek . :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-20, 12:16 ]
Renia0601, jak weźmiesz zdięcia na duży ekran (kliknij na nie) to widac jakie krople mu wiszą na brodzie tylko tych zębów dalej nie widać. Powiem szczerze że gdy wychodziły mu poprzednie to tak się nie ślinił. :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 paź 2008, 12:41

Asikk pisze:jak weźmiesz zdięcia na duży ekran


no faktycznie na tym pierwszym zdjęciu widać,

Ja za pół godzinki spadam do gina dzisiaj zobaczyć jak tam moja nadżereczka :ico_oczko: tyle człowiek uchoduje to trzeba zamrozić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2008, 12:49

Renia0601, oj tak tak ja narzie nie idę choć chyba powinnam bo odkad załorzyłam wkładke coś mnie podbrzusze pobolewa najpierw mój gin powiedziałaze tak może być ze 3 miesiace zanim organizm się przyzwyczaji ale to mineło już 7 miesięcy i dalej pobolewa. Jedyny plus tego że ją mam to to że nie mam od 7 miesiecy @ .Ale komfort :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2008, 13:29

Hello

Assik super fotki a ile grzybow ja to pewnie jak bym poszla to same trujace bym przyniosla

a roznica miedzy majka a amelka jest duza majka ma juz prawi 10kg a amelka troche ponad 6

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2008, 15:53

iwona83, dzieki ,ja tam od małaego chodzilam z rodzicami do lasu na grzyby i tak już zostało bardzo lubię chodzić po lesie , w zeszłym roku nie mogłam przeboleć że nie mogę iść bo już byłam w 6 miesiącu ciąży i to w dodatku zagrożonej i musiałam leżeć od 5 miesiąca . więc teraz jak tylko miałam taką możliwość aby Kamilka zostawić u teściowej która zresztą chętnie go zabiera to zostawiam.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 paź 2008, 16:08

Assik, fajne zdjecia!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o grzyby, to uwielbiam je zbierac, chociaz w tym roku jeszcze nie bylam, moze uda sie w ten weekend. Moi rodzice juz duzo nazbierali grzybow, mamy taki jeden las.... gdzie jezdzimy od kilkunastu lat! :ico_oczko:

Ja tez mam nadżerkę i bede musiala sie jej "pozbyc" jakoś..... :ico_noniewiem: musze sie w koncu zebrac i zrobic co trzeba!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2008, 16:22

mz74 pisze:Ja tez mam nadżerkę i bede musiala sie jej "pozbyc" jakoś..... musze sie w koncu zebrac i zrobic co trzeba!

no nie zwlekac mi tu bo zle bedzie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-10-20, 16:24 ]
Renia0601 pisze:Ja za pół godzinki spadam do gina dzisiaj zobaczyć jak tam moja nadżereczka tyle człowiek uchoduje to trzeba zamrozić

no ty tez nie czekaj nam tu wio wio do lekarza :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

20 paź 2008, 20:42

Hey laseczki - to i ja witam w gronie nadżerkowych he he, mi gin mówił ze mam malutką i nie trzeba nic z tym robic ale do teraz to pewnie sie cos uhodowało)-;


mam stresa strasznego. dzwonili dzis z biura - jutro na rozmowę kwalifikacyjną!!!! jejejejejejejku jak sie stresuje. pierwszy raz w sumie na rozmowę kwalifikacyjna o pracę ide, bo przedtem to do panstwówki do szpitala szłam i od reki dostałam prace i umowe od razu na 5lat, a teraz to prywatna firma jakaś z Krakowa i maja tu u nas w Oswięcimiu otwierac prywatny oddział kardiologii. zobaczymy co bedzie jutro. trzymajcie za mnie. wszystko Wam opowiem jkak wróce.

lece do tesciów bo fajny film ogladamy w tv - komedie. wskoczyłam na reklamach do Was napisac. do jutra.

i pamietajcie - trzymajcie kciuki - bardzo chce dostać tą pracę.

pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2008, 20:58

Marcia trzymam kciuki bedzie ok i daj zaraz znac jak ci poszlo

a co do nadzerki to mi lekarz powiedzial ze nie mam ale ze inni mi moga powiedziec ze mam wiec nie wiem co o tym myslec

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 paź 2008, 21:33

Cześć.
Ja dopiero teraz, bo rano byłam w firmie... ale burdel tam mają, jutro znowu idę, bo dziewczyny nowe i nie wiedzą niczego, a pracy przybywa.... masakra. Jarek przyjechał z Ulą ok. 13 i pojechałyśmy do domku, ale nie było neta, jakaś wielka awaria w dialogu. Dopiero teraz nam uruchomili, więc się melduję.
Ulek juz wykapana i śpi, przechodzę na mleko butelkowe, niestety w cycusiu mleczka baaaaardzo mało, że nawet laktatorem nic nie wyciągam :ico_noniewiem:
W nocy już jej dałam takiego mleczka i wypiła około250ml. Spała potem do 8 rano :ico_szoking: Jarkowi się udało, wyspał się, a ja musiałam wstać o 6:30.
mz74 pisze:czekamy na fotki :ico_sorki:

Jutro wkleje, bo aparat został w aucie... :ico_puknij:
misia85 pisze:Dawidek od wczoraj sam stoi, tzn. potrafi wytrzymac tak kilka minut.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
marcia_pod pisze:biedny tak sie meczy z tymi ząbkami! gdzie to 6 na raz wychodzi :ico_olaboga:

Masakra, bidulek, Uli idą kolejne dwa na dole, jeden się dzisiaj już przebił.
iwona83, zdjęcia ekstra, super razem wyglądacie, pozazdrościć :-)
Asikk pisze:A i chwalimy się wczoraj Kamilek skończył 10 miesiecy. wiec st

Dużo zdrówka dla Kamilka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Zdjęcia super, ja się na grzybach kompletnie nie znam i pewnie bym same trujące nazbierała :-)
marcia_pod pisze:mam stresa strasznego. dzwonili dzis z biura - jutro na rozmowę kwalifikacyjną!!!!
marcia_pod pisze:zobaczymy co bedzie jutro. trzymajcie za mnie. wszystko Wam opowiem jkak wróce

Trzymam kciuki :-)
Uciekam kochane, bo zmęczona jestem, zaraz Jarek z pracy wróci i idę lulu, jeszcze się muszę na jutro na rano przyszykować, żebym się rano nie tłukła.

Buziaki, spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2008-10-21, 07:29 ]
cZEŚĆ DZIEWCZYNKI,
wIDZĘ, ŻE JA ostatnia i ja pierwsza (sorki za capsa).
Stawiam wszystkim :ico_kawa: i herbatkę i :ico_tort: na osłodę. Uciekam do firmy, moje dziecię już nie śpi i baraszkuje z tatusiem na łóżku, nocka spokojna, jedna pobudka o 5 rano :-)

Miłego dzionka kochane... :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość