Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 cze 2010, 11:18

matikasia napisał/a:
Milenka juz się nauczyła pić z niekapka bo po prostu nie dostała nic innego
może tak spróbuję w weekend, bo babcia to się zaraz zlituje i da wnusi butlę :-)
Moja nie dostaje butli, a z niekapka pić nie chce. Tzn w sumie ona "pije". Mianowicie gryzie ustnik i wtedy jej troche leci.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 cze 2010, 11:22

To chyba najlepszy sposób
napewno bo w końcu niunia załapuje o co chodzi i nie ma wyboru :-)
Mianowicie gryzie ustnik i wtedy jej troche leci
u nas na poczatku tez gryzła i sie denerwowała ale ma twardy ustnik taki dziubek i po jakimś czasie nauczyła się że trzeba przechylić i pociągnąć :-)
Ide robic laurke z Nikolcią bo jutro dzień ojca :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 cze 2010, 13:00

Edulita Mati już tydzień temu zrobił i wysłała do taty :ico_haha_01:
A mój tatko zapomniał także jutro będzie miał niespodziankę. Tosty hawajskie i pierożki z kruchego ciasta z nutellą :ico_haha_01:
A kiedy przeszłyście na twardy ustnik?

Kasia90 Milenka dokładnie robiła tak na początku także jeszcze moment i Kinia będzie ciągnęła z kubeczka. Ważne, że jej dajesz kubek.

Magda33 dlatego właśnie ja do picia już od 5 miesiąca podałam niekapek.

My już po spacerku. Mała spała całe 30 minit :ico_szoking: nie wiem jak ona zniesie ten basen. Ugotowałam jej zupkę z kalafiorka, masełka, żółtka, ryżu, marchewki i groszku.

[ Dodano: 2010-06-22, 13:14 ]
SABCIA znalazłam Cię wreszcie u Ewci na nk. Co ta Nikolka wyrabia :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 cze 2010, 13:18

Ważne, że jej dajesz kubek.
No przecież jakbym nie dawała to by sie nie nauczyła nigdy. :)
A moja dziś przestawiła sobie spanie przez te hałasy i dopiero o 13 zasneła na pierwsza drzemkę. Pewnie bedzie spac do 3-4, a potem do wieczora już nic. Więc dziś znów jedna drzemka.

[ Dodano: 2010-06-22, 16:01 ]
A moja Kinga dalej śpi. Od 13. :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 cze 2010, 16:02

A kiedy przeszłyście na twardy ustnik?

my od razu z twardym bo te silikonowe miekkie to tak jak smok :-) Idunia dosc szybko załapała o co chodzi ale chlapać tez ładnie umie :-D
Moja dziś pospała rano godzinke a teraz znowu padła a chciałam na działkę jechac :ico_noniewiem: oj nie trafi za nią :-)
Mój M pojechał do fotografa bo juz płytka z fotkami gotowa juz się doczekac nie moge :-)
Uciekam moze zajrze wieczorkiem bo teraz troszke ogarne i jak Dziuńka sie zbudzi to na działkę lece

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 cze 2010, 16:17

Edulita my też nie możemy się doczekać. :)
A Kinga śpi i śpi. Ciekawe co będzie w nocy robić. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-22, 17:03 ]
Obrazek
Stópeczki. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 cze 2010, 18:46

Kasia90 super fotki Kini. Śliczna jest :ico_haha_01:
Jeja ile ona Ci spi. Boże ja bym chyba posprzątała, ugotowała, poprasowała, pobawiła się z Matim i jeszcze książkę poczytała. tak człowiek musi się organizować i speeda ma:)


My po basenie. Ale super było. Dzieci szczęśliwe. Mila po dostała cycusia i spała w aucie. Zaraz od razy poszliśmy z Matim jeszcze na rowery. Ale dziś kalorii straciłam :ico_haha_01:

Edulita ten niekapek nuka jest do 18 miesiąca. Ma twardszy ustnik niż smok od butli. Jest taki pomiędzy, także myślę, że z 3 miesiące niech ma jeszcze ten.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 cze 2010, 19:15

witam

kurcze napisałam takiego długiego posta i mi się internet rozłączył , i już mały marudzi :ico_noniewiem:

Edulita księżniczki cudowne , a z ciebie jaka laska :ico_szoking:

Kasia fotki Kini świetne i jaka z niej aktobatka :ico_oczko:

jejku jak by mój Lol spał tyle czasu to tak jak matikasia napisała obrobiłabym się ze wzystkim , normalnie ażpozazdrościć , a mój dziś spał 3* po 15 minut i jak tu coś zrobić :ico_noniewiem:

lecęmoże późnij mi się jeszcze uda wpaśc

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 cze 2010, 20:29

Wiolaw to ja mam to samo z Milenka. W tym jednak drzemka w domu, a reszta na dworku. Masakra. Z Matim miałam to samo.

Idę spać, bo mała marudzi, a ja padnięta jestem po basenie i rowerze.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 cze 2010, 21:13

edulita fotki śiczne a dziewczynki jak kólewny, pieknie po prostu.

Kasia90 tez fajne fotecczkki

Magda33 tez amm tą książkę, przepisy uważam dość ciekawe tyle, ze u mnie jak na razie sie nie przydały, bo mlody mial e gleboko w d...
ale.... chyba miałyście racje, ze teraz wreszcie ruszy z tym żarciem, bo zjał dziś 100g owocków i ok 30ml kaszki :ico_brawa_01: co prawda przed tv :ico_zly: ale zjadł (babcia taka usłużna karmila dziecko jak bylam w pracy tyle, ze wczesniej wrócilam i ząlapałam się na końcowke tego karmienia, ciekawa jestem czy jakbym jej nie przyłapa.la to przyznalaby się do tych bajek)
normalnie jak czytam co wasze dzieci jedza to normalnie w szoku jestem - my dopiero zaczynamy papki :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości