wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 mar 2012, 19:02

karo-22, czyli mozemy miec nowa ciezarowke?

ja od rana mam gosci, a sama oczy mi sie zamykaja bo cos nie moglam spac w nocy. mam nadzieje ze za godzine moje dziecie usnie

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 mar 2012, 19:12

Cześć Dziewczyny, ja ostatnio jakoś nie mam weny do pisania - tu się jeszcze jakos pojawiam, a na ciążowym wąteczku całkiem się zgubiłam - dziewczyny tak pędzą, że nie nadażam nawet czytać :ico_olaboga: Choć staram się :ico_oczko:

Tibby, dobrze, że Tobiaszek już lepiej :-) Ciekawe jak tam Skarby Goździka i gdzie się podziewa Nikola :ico_noniewiem:

Karuś, a Ty te obserwacje prowadzisz jako wstęp do planowanka ? :ico_oczko:

U mnie samopoczucie tak sobie - jakaś ciągle osłabiona jestem - ciągle chce mi się spać i czesto boli głowa - zwalam to na pogodę i już z niecierpliwoscią czekam wiosnę i ciepełka, kiedy to można duuuuuuuużo czasu spędzić na dworze i nie ubierać się w ciężkie buty, kombinezony itd... A z dobrzych wieści - mdłości już prawie całkiem minęły, chociaż przedwczoraj ni z tego ni z owego zwymiotowałam - ledwo doleciałam do łazienki - jakoś tak nagle :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

07 mar 2012, 20:42

hej
ja żyję ale średnio z czasem, tym bardziej, że mam na glowie po za swoim mieszkaniem jeszcze dwa mieszkania od rodziców i siostry, do tego dzisiaj przylatuje siostra z przyszłą teściową i będą u mnie spać, własnie S. pojechał po nie na lotnisko bo będą w PL o 21.00 a do lotniska mamy 100 km w jedną stronę. a ja w piątek rano muszę je odwieźć, zaglądam co chwilę a to na facebooka ato na nk i tutaj ale tylko tak pobierznie luknę co słychać na kazdym watku i zaraz ktoś mi coś przerwie, nie doczytam, o pisaniu nie wspomnę... coś ktoś co chwilę ode mnie chce.. a telefon dzwonić nie przestaje a to jakies listy zakupów mam robić żeby siostra czegoś nie zapomnniała kupić w PL a to lista rzeczy do zabrania z mieszkania mamy a to poczta do odebrania i tak od jakiegoś czasu, no i uziemiona byłam też pare dni bo musiałam czekać na paczki dla siostry bo pozamawiała wszystko do firmy na mój adres....
dobrze , że dzieci mam zdrowe i w miare jakoś z nimi daje rade, Karolina pół dnia w przedszkolu to tylko Krystiana mam do pilnowania .

sorki, ze tak egoistycznie tylko o sobie ale musze lecieć pościel zakładać , trochę ogarnąć co nieco żeby było wszystko gotowe jak S. wróci z lotniska, no i on oczywiście jak tylko je przywiezie to zaraz do pracy wychodzi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 mar 2012, 21:57

karo-22, staranka czas zacząć? :ico_brawa_01: to patrzenie na maleńkie ciuszki tak na ciebie zadziałało? :ico_haha_01:

a ja właśnie na naszym forumowym wątku ze sklepikiem kupiłam dla Tobika 4 pary spodenek za 10zł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: będzie na lato jak znalazł. tymbardziej, że chcemy go oduczyć sikania w pieluchę to spodenki się przydadzą :ico_haha_01: a z pewnością dużo ich zasika :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja właśnie robię takie delikatne dopiski w pracy. jeszcze mi streszczenie zostało. póki co zostawiłam je sobie na jutro. dziś wnioski skończyłam :ico_sorki: ja to zawsze jakąś pracę zostawiam "do przegryzienia". może jeszcze mi się coś nasunie jutro. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

08 mar 2012, 11:19

tibby, raczej sentymentalne wspomnienia brzuszka wpłynęły na podziwianie maleńkich ciuszków :-) mam też dla dziewczynki :ico_oczko:

Staranka będą, ale jeszcze nie teraz :ico_oczko: W maju nie mogę jeszcze być w ciąży.

Kobietki! Dla nas wszystkich - dużo radości i poczucia, że jesteśmy niezastąpione :-)
Obrazek

A tu dla jaj! :-D Zobaczcie co znalazłam :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 mar 2012, 11:32

jakby mi tak mój M. podarował kwiaty to chyba bym bardziej ze śmiechu nie mogła niż ze szczęścia, że coś dostałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 08-03-2012, 10:35 ]
a ja kupiłam dla mojego malucha takie oto portalki na naszym forum:

Obrazek

i takie jeszcze:

Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 mar 2012, 11:36

witam!!!

wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet:)
ja juz dostalam czekoladki z alkoholem od meza a zuzia zelki:) i od swojego ojczyma razem z zuzia kwiatki a dla karolinki listonosz przyniosl body i pajace bo zamawialam na allegro

[ Dodano: 08-03-2012, 10:37 ]
aaa wczoraj byla moja kolezanka z synkiem miesiac mlodszym od zuzi a moja gwiazda wyzsza od niego o pol glowy mam w domu malego wielkoludka:)i nie mogla sie nadziwic ze zuzia usiadzie i sama maluje kredkami i uklada klocki. wiec decyzja podjeta ze na urodziny kupujemy lego duplo tylko nie wiem czy ksiezniczke czy zwykle

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 mar 2012, 11:42

wisnia3006, to wszystkie dziewczyny obdarowane :ico_brawa_01: super!

zastanawiam się nad takim rowerkiem na urodziny dla Tobiaszka:

Obrazek

[ Dodano: 08-03-2012, 10:43 ]
myślicie, że to dobry czas na taki rowerek? czy poczekać? bo sama nie wiem. nie mam pomysłu dla niego na prezent. :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-03-2012, 10:45 ]
wisnia3006, myślę że Duplo fajna sprawa. :ico_brawa_01: nasz woli układać w rzędzie samochody. potem udaje że je liczy mówiąc na głos: ko, ko, ko i pokazuje je po kolei paluchem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

08 mar 2012, 14:37

Tibby, fajne portaski :-) Co do rowerku, to my mamy trójkołowca, kupiliśmy Nikosiowi na gwiazdkę :-) Sam jeszcze nie jeździ, ale bardzo jest nim zainteresowany, często na niego wsiada i wywija kierownicą jakby już ostro pedałował :ico_oczko: Ogólnie jesteśmy bardzo z rowerku zadowoleni, jest na prawdę bardzo solidny :-)
Mnie się wydaje, że na rower na 2 kółkach za wcześnie, ale może się mylę, zobaczymy co na to inne Dziewczyny :ico_oczko:

Nicola, dobrze, że jesteś :-) Wysłałam Ci wiad. na PW. Rzeczywiście masz intensywny czas teraz! :-)

Juluś, cieszę się, że minęły Ci mdłości! Zaraz też minie zmęczenie i senność bo wiosna zawita! :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 mar 2012, 16:01

taki biegowy super jest :D Tylko trzeba koniecznie poznać wysokośc od siedzonka do ziemi, bo nóżki mogą być za króttkie. Ale są modele nawet od 1,5 roku jak się nie mylę. Wiem, że rozmiarówkę fajną ma bodajże firma PUKY (pukylino- mniejsze ale i ma tak jakby 4 kółka, i większe też są modele.).
Moje koleżanki z koszalina kupowały swoim maluchom takie właśnie nie za wielkie. Na allegro, ale nazwy nie pamiętam.

Mój M nie pamietał o dniu kobiet :D
Ale dla mnie to też święto o zniaczeniu mniej niż zero :D więc spoko :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość