agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 kwie 2011, 21:12

Witam.

Dobrusia, wspolczuje kolek :ico_sorki: a te kropelki niemieckie sa naprawde dobre.Nasz Wiktorek tez mial kolki i tylko te krople pomagaly.

Gwona pisala ze jej mala nie chce za bardzo spac.prawdopodobnie wyjda w niedziele i pozdrawia Was wszystkie :-)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

01 kwie 2011, 21:19

Inuno -dziekuje ze imie sie podoba:)

slodkich snow!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

01 kwie 2011, 22:13

serniczka, weszłam na Tweójn profil i wyczytałam że jesteś z krakoa, z której częścui??? bo ja mieszkam pod krakowem :-D :-D :-D

moje ręce mają dość, nawet ciężko jest trzymać długopis...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 kwie 2011, 08:00

dzien dobry :-D
my nadal w pakiecie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
moje dziewczyny kolek nie mialy, wiec mam nadzieje, ze teraz z Marcelina nas tez omina :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wczoraj skurcze byly jak zwykle wieczorkiem i tyle, nic sie nie rozkrecilo, a szkoda, bo juz coraz blizej terminu :ico_puknij: no i chyba jednak zadna z nas w Prima Aprillis sie nie rozpakowala...

a wczoraj mialam przygode :ico_olaboga: wieczorkiem poszlam do kibelka i na papierze toal. zostala mi krew :ico_olaboga: wystraszylam sie na maxa, odrazu najgorsze mysli :ico_olaboga:
Poprosilam P. zeby spojrzal co jest grane i skad ta krew sie wydobywa, bo sama nie umialam tego miejsca zlokalizowac, no i P. stwierdzil, ze mam jakas taka mala ranke i to stamtad... dobrze, ze nie od malej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i pozniej juz wiecej tego nie bylo i od rana tez spokoj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-02, 09:47 ]
wszystkie rodza czy jak??

mi dzisiaj jelitka sie oczyszczaja :-D biegunki nie mam, ale tak jakos luzniej idzie...
wczesniej chodzilam raz na 2-3dni, a teraz juz 2 dzien po rzad i po kilka razy :ico_haha_02: moze w koncu sie wszystko przygotowuje, bo juz mi sie czekac nie chce dluzej :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-02, 09:49 ]
Ale w Niemczech są podobno jakieś dobre kropelki na kolki i moja ciocia już mi je wysłała paczką, zobaczymy czy pomogą :-)
jakbys mi mogla pozniej podac nazwe, bo ja sie kompletnie nie orientuje, mimo, ze tutaj mieszkam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

oj, biedna to Cie synus w nocy wymeczyl :ico_olaboga: u nas najgorzej bylo jak malym wychodzily zabki :ico_szoking: to byla katastrofa

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

02 kwie 2011, 09:53

Witam.

Mi dzisiaj od rana czop odchodzi ale tak pomalu i mam lekkie skurcze tylko tak niezbyt regularnie wiec czekam co dalej bedzie sie dziac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 kwie 2011, 09:55

fiuu, no Agusia widze nastepna :ico_brawa_01:

ciekawe co u Anety :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 kwie 2011, 09:58

Mi dzisiaj od rana czop odchodzi ale tak pomalu i mam lekkie skurcze tylko tak niezbyt regularnie wiec czekam co dalej bedzie sie dziac :ico_noniewiem:
to trzymamy kciuki zeby sie rozkrecilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka, a jak tam Twoj czop?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 kwie 2011, 10:21

Fintifluszka, a jak tam Twoj czop?
nic, czasami jakas przybrudzona smuga na wkladce-tak jak poprzednio :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

02 kwie 2011, 10:49

Agusia no to się zaczyna pomalutku :-D :-D :-D
NowaSejana, te kropelki o ile się nie mylę to sab simplex, forumowiczki z innego wątku specjalnie je sprowadzały.

a ja dziś obudziłam się w nocy i 1,5 godz nie mogłam zasnąć, rano wstałam myślałam ze będę nieprzytomna a tu niespodzianka duzo energii :-D chociaż teraz już poziom spadł :-D teraz chwilka przerwy

Mam do Was pytanie Was boli tak jak jest spojenie łonowe???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 kwie 2011, 10:52

Mam do Was pytanie Was boli tak jak jest spojenie łonowe???
czasem boli, a co Tobie dolega??

ja wlasnie nie mam dzisiaj wogole energii :ico_placzek: spiaca jestem :ico_puknij:
musze jeszcze przejsc sie z malymi do sklepu, bo skladnikow do obiadku mi brak, ale cos tylek mi przyrosl do krzesla :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość