Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 19:51

DZIEKUJEMY ZA kaplemenciki :-D ,bylam u mamuski ale zimna na zewnatrz brrrrrrrrrrrr :ico_chory:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 sty 2008, 20:25

Madzia zdjęcie Bad Boy'a super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kłopotów ze spaniem współczuję wszystkim, bo u nas się unormowało

A teraz mogę wam troszkę naklikać o pracy, bo jak narazie pisałam tylko że jest ok.
no więc, bede się zajmować głównie fakturowaniem, no i oczywiście sprzedażą, żadne ciężkie prace mnie nie interesują, szef to naprawdę ludzki człowiek, reszta załogi też ok. Wczoraj to np. wyszłam już po 17ej do domu, bo nie było pracy, a robię do 18ej. jest czas na internet, na kawę i to niejedną czy na herbatkę. Nie ma ciśnienia że coś musi być już, na wszystko mam czas żeby się nauczyć. Także jestem zadowolona i nie chodzę do pracy zestresowana.

A Emilka ma duzo cioć i babć do opieki więc jest pod dobra opieką.
Z mężem nie widujemy sie za często bo otwiera firmę ze szwagrem a oprócz tego normalnie pracuje na 2 zmiany, ale jakoś damy rade.
oj Emi chyba walnęła kupala ide ją przebrać

[ Dodano: 2008-01-04, 19:32 ]
Madziorka brawa dla Leosia za obroty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie pomysł z wklejaniem linków też się nie podoba, bo niejednokrotnie je pomijam, czasami z braku czasu, czasami poprostu ich n ie zauważe. Wolę zdjęcia

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 20:42

ASIULKA super ze jestes zadowolona z pracy o to chodzi :-D a ile zarobisz(jesli mozna wiedziec?),i dobrze ze Emi ma dobra opieke :-D MADZIORKA dla zdolniachy przystojniachy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 sty 2008, 20:49

Frydza jak dostanę wypłatę to ci napiszę, ale jak to mówi moja szwagierka na waciki wystarczy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 20:57

Asiulka jak na waciki wystarczy to spoko :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 sty 2008, 22:05

czesc dziewczyny,mojemu bratu strasznie komp mulil,az w koncu padl i nie mialam jak pisac i czytac he he napisze szybko,ze Kamilka jest super.fotki dopiero jak wroce ,wiec w pon lub wt :) pewnie szybciej doczekacie sie fotek od Kamilki :ico_oczko: zaluje,ze nie mialam duzo czasu,bo umowilam sie jeszcze z kolezanka ....bo wczesniej nie bylo jak,niby mialam wiecej czasu ,ale kupa latania i zalatwiania :ico_zly: jak ja tego nie lubie :ico_zly:

Kamilko Kasia mowila,ze jestes sliczna ,a Tomus uroczy :-D ja tez tak uwazam....Tomcio podbil moje serce...oczy ma boskie ....

[ Dodano: 2008-01-04, 21:06 ]
w ogole fajna z Ciebie dziewczyna ....

dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dziekuje slicznie za pozdrowionka :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 sty 2008, 22:44

Matko Lucy dziękuję bardzo :ico_wstydzioch:

Myślałam, że będę tu przed Lucy, ale ta spryciara mnie uprzedziła.
No więc musze napisać, że to jest suuuuuper ekstra wspaniała babeczka!!!!!
Oliverek jest cudowny. Faktycznie czas szybko minął, ale warto było.
Swoją droga jakie to dziwne - widzimy sie pierwszy raz a rozmawiamy jakbyśmy znały sie wieki. Internet to super sprawa.

Lucy jest niezwykle miła osóbką. Mimo wczesniej widzianych zdjęć nieco inaczej sobie ją wyobrażałam. Ale rzeczywistość to rzeczywistość. Następnym razem jak przyjedzie na wiosnę to bęziemy miały więcej perspektyw bo dzis w taki mróz to tylko centrum handlowe do spotkania nam zostało.
Lucy nastepne spotkanie z chłopakami, jestem pewna, że też się dogadaja.

Madziorka ja tez tak miałam zawsze. Jak szłam zakichana do pubu to waliłam czysta i wracałam zdrowa hehe. Dobre co? Ale sprawdza sie nie ma co.

Asiu świetnie, że jesteś wreszcie zadowolona z pracy. Oby tak zostało.

Frydza obejrzałam Wiki zjadającą kubek niekapek hihi, rewelacja.

Aniu Tomek tez sie w nocy obraca na brzuszek tylko nie potrafi później spowrotem na plecki wrócić i stęka aż go odwrócę sama.
W ogóle nie wiem czemu zapomniał jak sie odwraca na plecy, dziwne. Przecież wczesniej to robił. :ico_noniewiem:

Brawo dla Leosia za postępy!!!

Magda ale sie usmiałam widząc zdjęcia Marcinka w podpisie bo ja bardzo podobne zrobiłam Tomkowi hehe: ten sam napis i ten sam kapelusz hehe.

No a teraz skoro wolicie zdjęcia wklejane zamiast linków to prosze bardzo:

Oto MY:
Obrazek

Lucy z chłopakami. oczywiście Tomek wszędzie te swoje miny robi hihi:
Obrazek

A tu ja z chłopakami:
Obrazek

Oli dopiero co sie obudził. zaspana słodka minka i widoczne dwa zębole:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-04, 21:51 ]
madzia to moje zdjęcia bad boya:
Obrazek
Glitter Graphics

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 23:15

KAMILKO I LUCY super ze spotkanko sie udalo,chlopaki i wy superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,musialo byc fajnie!!! :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2008, 23:37

Kamilko, Lucy, gratuluję spotkanka! Śliczne mamusie z Was i dzieciaczki cudne!!!! Lucy, super, że się odezwałaś, bo trochę się zaczynałyśmy martwić... Jak Twój tata?
Od nas przed chwilką wyszli znajomi, którzy zaciązyli :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: Jupi!!!!!! Ania ma termin na sierpień i na pewno zawita na tt - już ją zapraszałam, jednak miała jakieś problemy z zalogowaniem się....ale na pewno się nie podda, w końcu żołnierzem jest i to do tego oficerem hehe :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 23:39

kamila i lucy !!!!!!!!!!!!! obie wygladacie slicznie a wasi chlopcy... hmmm normalnie cudenka male hehe
a czy mi sie wydaje czy oli wiekszy od tomcia?

ja zaczelam pakowanie na jutrzejszy wyjazd..
matko tylko weekend a z dzieckiem to wielka wyprawa
tysiac rzeczy do zabrania hehe

niedawno wrocilismy od znajimych z leoskiem
bylismy wozkiem ale leos zostal cieplo opatulony. to tylko 10min takze spoko
oczywiscie kolezanka przewrazliwona chciala nam dwa koce dodac hehe

spadam na pozne ploteczki jedzonko do kuchni
adas i jadziorka juz tam na mnie czekaja
papa

aha asiulka super ze praca sie udala.. oby tak dalej

[ Dodano: 2008-01-04, 22:46 ]
cholera kazda narzeka na chrobska. ja tak dobrze sie trzymalam a dzis katar mnie dopadl
wrrrr
poza tym czuje sie dobrze, zadnego oslabienia, goraczki.. tylko ten kaszel ale juz sie konczy powoli hihi
oby leosia to ominelo

[ Dodano: 2008-01-04, 22:48 ]
aniu gratulacje dla znajomych :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość