Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 kwie 2008, 15:08

Zjadło mi posta :ico_zly:
AgaSza, ale te kropelki są na kolki. A czy to co ma mój mały to kolki?? Ja czytałam że kolka to takie cholersatwo że dziecka nie uspokoisz przez jakis czas. A ja jak biorę małego do piersi to się uspokaja. Pociągnie cyca, puści kilka bączków lub zrobi kupke i mu przechodzi. Albo jak mu masuję brzuszek to nie płacze tylko się pręży i napina. Już sama nie wiem. A co do kropelek to wiesz jak się je podaje? Ja wyczytałam że 15 kropelek w razie problemów maluszka. Tylko nie wiem czy dobrze rozczytałam. Napisz mi jak to podawać Z góry dziękuję :ico_sorki: No i kupiłam ESPUMISAN dałam mu przed karmieniem 8 kropelek zobaczymy czy zadziała.
AgaSza, ja tez śpię z moim małym robaczkiem :-D Męża wyrzuciłam do sypialni a ja z małym śpię w salonie :ico_haha_01: I też codziennie powtarzam że pójdzie do łóżeczka ale jakoś mi to nie wychodzi :ico_wstydzioch:
lidziasc, dzięki za info.
edit53, no to czekamy do końca tygodnia. Ale z nadzieją że to na dniach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 kwie 2008, 16:29

Ale z nadzieją że to na dniach :ico_oczko:
_________________
ja tez tak mysle :-D
a macie wiesci od eve??kto ma do niej numer telefonu???
myszka a co z toba???jak samopoczucie???

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 kwie 2008, 16:47

dziewczynki a Meggi pisała coś?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 kwie 2008, 16:50

dziewczynki a Meggi pisała coś?
_________________
tez wlasnie nic ale ona na pewno juz jest z dzidzia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 kwie 2008, 16:52

edit53, no tak na pewno, ale jestem ciekawa zdjęc, opisu porodu itp itd, dlatego pytam. :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 kwie 2008, 17:34

tez wlasnie nic ale ona na pewno juz jest z dzidzia :ico_brawa_01:
zgadzam się, już jest na pewno po, a z tego co pamiętam to pisała, że jak urodzi to idze do rodziców a tam nie ma neta i nie będzie miała jak pisać, ale miała męża poprosić żeby dał nam znac a tu nic :(
Edit, to fajnie, że już niedługo :ico_brawa_01:
ja mam się jutro zameldować w szpitalu tak kole 6.30-7.00 żeby mnie od razu przebadali i może już jutro się coś ruszy a jak przyjadł później, to możliwe że się to przedłuży do następnego dnia, to już wolę jechac bladym świtem!!
fajnie się ułożyło bo położna co jest przy moim ginku ma akurat jutro dyżur, to zawsze lepiej jak ma się kogoś znajomego :-D ale niestety nie wiem czy mój gin też będzie jutro, bo nie dodzwoniłam się, ale napisze mu potem sms'a to może się odezwie :ico_oczko:
wiecie co, mam małego stracha :ico_szoking: nie wiem czemu, jakoś tak teraz mnie naszedł...
Joasiu, może się tak dziać, że małemu się gazu gromadzą w jelitach i nie radzi sobie z ich uwalnianiem, nie koniecznie musi to byc od razu kolka, ale wiadomo może to byc dokuczliwe noi bolesne, zwłaszcza dla takiego maluszka. Trzymam kciuki aby terapia kropelkowa pomogła, będzie dobrze

[ Dodano: 2008-04-16, 17:48 ]
pisałam właśnie do eVe
jakieś kurcze niby wychodzą an KTG, ale rozwarcie narazie tylko na opuszek palca, więc oxy-strzała jej narazie nie podadzą, jak coś się będzie działo to da znac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 kwie 2008, 19:02

Myszka_, ja na szczęscie nie miałam kiedy zacząć odczuwać stracha. Ale nie bój się wszystko pójdzie sprawnie. A Twój mąż będzie z Tobą??

A eVa ma skróconą już szyjkę?? Czy tylko rozwarcie na opuszek??

A meggie chyba już urodziła.

No mi się wydaje że to są zwykłe wzdęcia i dlatego na razie podaję Espumisan a jak nie zadziała to wtedy zaaplikuje mu Sab Simplex.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2008, 19:21 przez Joanna24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 kwie 2008, 19:12

fajnie się ułożyło bo położna co jest przy moim ginku ma akurat jutro dyżur, to zawsze lepiej jak ma się kogoś znajomego :-D
no wlasnie dlatego ja bym chciala juz do piatku wytrzymac.narazie nic sie wiecej nie dzieje tylko spac mi sie chce jak fix i zimno mi maz az kominek rozpala a ja zaraz zmykam do cieplej wanny :ico_haha_02:
akieś kurcze niby wychodzą an KTG, ale rozwarcie narazie tylko na opuszek palca, więc oxy-strzała jej narazie nie podadzą, jak coś się będzie działo to da znac :ico_oczko:
_________________
fajnie by bylo jakbysmy wszystkie trzy w jednym dniu urodzily :-D :-D
Myszka_, a ty do mnie jutro smsy od 7 rano trzaskaj tak co godzinke jeden zebysmy na bierzaco byly :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 kwie 2008, 19:17

A więc wygrzebałam numer do meggi24. Przypomniało mi się że kiedyś na Upragnionym Maleństwie się wymieniałyśmy z dziewczynami numerami i znalazłam wśród nich numer do Magdy :ico_brawa_01:

Meggi24 urodziła 10 kwietnia synka Bartoszka. Ze względu na przenoszenie poród wywołano. Magda urodziła siłami natury. Bartoszek ważył 3960 i mierzył 59 cm. Wielki chłopak z niego. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla rodziców i synka.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 kwie 2008, 20:01

Moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość