Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 paź 2007, 09:54

Czesc dziewczynki i bobaski!
U nas pada deszcz ze sniegiem i jest paskudnie, az sie czlowiekowi nic nie chce, najchetniej to by w łóżku zostal a tu nie ma jak ...


zubelek Asia co prawda ma łóżeczko w naszej sypialni, ale ja tez robie jej krzyzyk na dobranoc i wyhodze, a ona sama zasypia, a lozeczko stoi u nas,, dla mojej wygody, zeym nie musiala za daleko chodzic, bo niestety Asia sie wierci i poplakuje w nocy, mam nadzieje, ze to minie jak jej w koncu te zabki wyjda ...
Dzisiaj tez nie spala za spokojnie, wiercila sie i poplakiwala, obudzila sie o 5:40 i ani myli dajel spac :-) , teraz spi mi od 8:40 wiec pewnie niedlugo sie zbudzi.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 paź 2007, 12:47

Witajcie Kochane.
Moja Pyza znowu rozkwasiła sobie nochalka. Zawsze chce iść po podwórku sama i później są tego efekty. :ico_olaboga: . Znowu była krew i pewnie będzie do tego siniak na czole. Całe szczęście obyło się bez rozwalenia wargi. Mały trzepak z niej rośnie... :)
Teraz położyłam ją do łóżeczka ale zagląda do mnie przez drzwi i zagaduje.
U nas na szczęście dzisiaj pogoda ładna- świeci słonko i nie ma wiatru.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 paź 2007, 12:59

biedna Kingunia buziaki dla niej :ico_buziaczki_big:
super fotka Asiuni jakie ma kituszki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 paź 2007, 14:28

Dzien dobry
U nas nie za ciekawie..
Mala dostala w nocy znowu wysoka goraczke i jak dalam jej czopka to goraczka minela i mala mogla zasnac.. ale dzisiaj juz bylam z Nicole u lekarza i niestety moja coreczka ma zapalenie ucha :ico_placzek: i ma zatkany nos i ma kaszel ale mniejszy i musi dostac antybiotyk :ico_placzek: Zawsze chcialam uniknac dawania jej antybiotyku ale niestety nie udalo sie tym razem i musze jej dac antybiotyk.. ale ja nie rozumiem skad malutka dostala zapalenia ucha przeciez zawsze chodzi w czapce i brak mi slow szkoda ze sie tak stalo ale wiem ze antybiotyk malej pomoze i bedzie ok ale jestem w szoku i nic nie poradze na to... :ico_placzek:
Mala naprawde wygladala lepiej juz miala mniej kataru ale coz.. :ico_noniewiem: potrzebny jest antybiotyk :ico_placzek:
Pozatym to spalam dzisiaj tylko 4 godziny i jestem troche zmeczona ale jakos dam rade..

Zubelek chce ci jeszcze powiedziec ze ja niemam zamiaru usamodzielniac mojej corki w wieku 3 lat.. bedzie wiedziala ze jest strasza siostra i ze musi isc do przedszkola i wiem ze bedzie ok a moze nawet pojdzie do przedszkola jak vedzie miala 4 latka niewiem dokladnie tego jeszcze.. Ale mysle ze moja mala zdazy sie usamodzielnic i bedzie ok :ico_oczko:

Miejcie ladny dzien i buziaczki dla waszych bobaskow papa aha u nas pogoda tez nie za nadzwyczajna.. jest zimno ale narazie chwilowo nie pada. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-19, 14:30 ]
Napisalam ze dostala mala Nicole znowu goraczke i mialam na mysli to ze wczesniej(jakies dwa tygodnie temu) tez dostala goraczke

[ Dodano: 2007-10-19, 14:30 ]
i teraz znowu ale tak to nie miala i niema goraczki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 paź 2007, 17:08

Barbara, u nas też deszcz ze śniegiem i 1 w plusie tylko :ico_noniewiem:
Kristi, biedna Nikola ,zapalenie ucha rzadko dostaje się z zewnątrz,najczęściej przyczyną jest ulewanie u niemowlaka a u większego dziecka przede wszystkim katarek.Tak mi tłumaczyła kiedyś lekarka,że kanały :nosowy i uszne są na jednym poziomie i z wiekiem dopiero się kształtują te uszne ku górze,więc wystarczy katar lub zaksztuszenie się piciem żeby dostało się do uszka od wewnątrz i stąd zapalenie.No i niestety na zapalenie uszka antybiotyk jest konieczny.Ale na pewno pomoże i szybko jej przejdzie :ico_sorki: Zuzia miała miesiąc jak miała zapalenie ucha właśnie przez ulewanie i leżałyśmy w szpitalu,bo była za małą na zawiesiny i nie miała jeszcze mięśni na pupci żeby brać zastrzyki,więc podawali antybiotyk przez wenflon.I dobrze,bo zastrzyki byłyby gorsze. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 paź 2007, 19:56

No i caly dzien przesiedzialysmy w domku. Bylam z Asia tylko na okolo 15min. bo zgonil nas deszcz ze sniegiem.
A teraz Asiulek zasypia po kapieli.

justyna25 dziekuje w imieniu Asi :-) . Musialam sie troche napocic nad zrobieniem tych kucków, bo Asia nie lubi jak ma cokolwiek na glowce, i szybko staralam sie zrobic jej zdjecie, zanim sie nie zoorientowala ze ja ma :ico_haha_02: .

Ania wielki buziak dla Kingusi :ico_buziaczki_big:

Kristi Wracajcie szybciutko do zdrowka!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 paź 2007, 20:16

Barbara, Asieńks ma boskie te "antenki" na główce .... ja się nie mogę doczekać kiedy będę mogła Malwinie takie robić ... ale wiem że Ona za tego rodzaju "katorgami" nie przepada :ico_wstydzioch:

zubelek, nasza skarbnico wiedzy .... czy tylko ja mam takie wrażenie czy Towje Panny są do siebie bardzo podobne ???

Kristi, Duuuużżżżżoooo zdrówka dla Nicoli :ico_nienie: my chorobom mówimy :ico_nienie:

Mama_Kingi, całuski dla Kingi ... biedactwo .... ale o ile dobrze pamiętam - gdy oststnio Kinga rozwaliła nos - Malwina nie chciała być gorsza i zrobiła to samo .... no i znó historia sie powttarza .... kapik popchnął Malwinkę (niechcący) i Mała ma rozwaloną górna wargę na samym środku na górze .... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-20, 08:58 ]
Dzień dobry ....

W Rzeszowie rano było biało ..... ale niewiele juz tego zostało .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 paź 2007, 09:40

Witajcie dziewczynki!
U nas zima na calego! i caly czas sypie, na ulicy widac troche mniej ale ogrod to mam caly bialy.

Aginka dziekje w imieniu Asi :-) . Ty tez sie niedlugo doczekasz, i bedziesz robic takie sama Malwince. Moja Asia to sie strasznie wzbrania przze wszelkimi gumkami czy wsowkami, a jak juz mi sie jakos uda ja uczesac, to jest fryzurka do puki Asia sie nie zorientuje, ze ma cos na glowce, bo jak tak to zaraz musi to byc zdjete.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 paź 2007, 10:37

Dzien dobry bardzoo
Mam dzisiaj dobry humor byc moz dlatego ze mojej Nicolce jest juz lepiej ma mniej katarku i mniej kaszle antybiotyk musi jej smakowac :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: :ico_oczko: bo niemam t nia problemow i mala go pije jak soczek :ico_wstydzioch: i dzisiaj w nocy mala spala pieknie tak spokojnie i dlugooo jak zasnela o 20 30 to obudzila sie o 8 15 :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D takze fajnie i w nocy tylko 2 razy wstalam ja poprawic i dac smoczka :ico_brawa_01: :ico_oczko:
No i mnie gardlo boli ale kuruje sie herbatka z miodem, takze nie bedzie tak zle..
A u nas ZIMA pierwszy snieg sobie spadl wczoraj i dzisiaj fajnie bialo jest ale i tak stopnieje :ico_oczko:
A moja slodka Nicole to pomimo ze jest chorusek to taka zywa jest ze jej nie poznaje.. za n iedlugo pojdzie spac a powiem wam ze mala Nicole tak pieknie spi w dzien nawet po 2,5 godziny ale tulmacze sobie to tym ze jest chorusek i potrzebuje wiecej spanka :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Zubelek ciesze sie ze jestes z nami na tym wateczku bo jestes naprawde doswiadczona mama i podziwiam cie :ico_oczko: :ico_brawa_01: Niemialam pojecia o tym ze z katarku mozna dostac zapalenie ucha u Nicole jest narazie w stponiu poczatkowym i to uszko ja nie boli :ico_nienie: ale antybiotyk potrzebny dzieki za informacje naprawde mozna sie od ciebie duzo dowiedzec :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Aginka cos mi sie wydaje ze twoja Malwinka i Kinga od Ani cos sa w zmowie jesli chodzi o lobuzowanie teraz Kinga miala maly wypadek i prosze Malwinka tez juz cos sobie zrobila :ico_oczko: No ale to taki bardziej przypadek i zbieg okolicznosci :-)

Dziekuje wam za zyczenia powrotu do zdrowia trzymamy sie cieplo i mam nadzieje ze za niedlugo wyzdrowiejemy :ico_oczko: Teraz siedzimy w domku a przy takiej pogodzie tym pierwszym sniegu chcialo by sie wyjsc i zaczerpnac swierzego powietrza ale nic z tego jeszcze zdazymy wyjsc na dwor jak Nicolcia wyzdrowieje :ico_oczko:
Milego dzionka wszystkim zycze i buziaczki dla was papatki

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 paź 2007, 19:28

diem - tak niedawno podziwiałam Kourosha za samodzielne jedzenie jabłka .... nie upłynęło dużo czasu a malwinka juz robi to samo :ico_brawa_01: no no i na dole przykwaszona warga Malwinki

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość