Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 maja 2009, 20:49

jak sie czujesz? masz juz wyniki badan? kiedy wizyta u gina?
jedno badanie powtarzałam bo , babki w laboratorium zamiast dobrze probke
opisac kawe popijaja nieroby caly dzien

ale nakłuć 2 raz sie musiałam dać
Wyniki mam dobre, bakterie w moczu ale na tym etapie to standard, a tak mieszcze sie w normach
jutro wizyta na 15:40 jestem dobrej mysli
Luteina chyba pomogla tak mi sie wydaje
pokonac ten katar i kaszel.
jak goraczki nie ma to z tym juz z górki macie :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 maja 2009, 21:26

Hejka:)

malutkaniunia, gratulacje 8 miesiąca :ico_oczko:
Ja też już mogę powiedzieć że mam wszystko, no oprócz drobiazgów do szpitala, i poprania pieluszek i kocyków ale najważniejsze że mogę spokojnie oczekiwać bobaska :ico_brawa_01:
Jutro mam badanie Dopplera :ico_chory:

Beata, trzymam kciuki za wizytę :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 maja 2009, 21:38

a ja jutro ide do lekarza rodzinnego bo u mojej mamy wykryli wzw typu c i prawdopodobnie dostane skierowanie na badanie krwi :ico_chory:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 maja 2009, 22:57

malutkaniunia88, za 8 miesiąc :ico_brawa_01: ja w sobote wskocze w 8 okienko :-)
a co ostatnio kupiłaś dla maluszka, pochwal sie :-) trzymam kciuki za badania &&&

beata powiem ci ze ja nienawidze chodzic do naszej przychodni rodzinnej w polsce, jejku jak ja zobacze te babki i ta higiene tam to od razu mam ochote zwiewac, dlatego teraz juz jak jestem w polsce to chodze prywatnie w K-cach na żelazną do ŚLA
melduj sie jutro po wizycie.

Kajunia25, mnie tez juz pozostalo tylko wyprac to wszystko co mam, a uzbieralam tego juz naprawde duuzo :-D ale tak mnie ciesza te różowe pieknosci ze nie moge sie oprzec :ico_haha_01:

dobra ide spac bo dopiero wrocilam z samotnych hipermarketowych zakupow
DOBRANOC :ico_spanko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

20 maja 2009, 07:25

hej LIpcówki :ico_haha_02:

MNie ta cisza na wątku tez bardzo smuci ...

malutkaniunia za 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatko trzymam kciuki za wizyte u ginka :-)
Kajunia trzymam kciuki za badanie dopplera :ico_haha_02:

Mojego Teddusia nadal nie ma :ico_placzek: Zamartwiam sie i tęsknie potwornie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wczoraj spuchły mi nogi i wygladaja jak łapki Fionki, dwie bańki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Pogoda cudna, wiec zaraz wrzucam pierwsza partię Aurelkowych łaszków :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 maja 2009, 08:07

witam lipcóweczki

Katka, moze piesek sie jeszcze znajdzie...a jak to sie stalo ze zaginal?
stosujesz cos na opuchniete nogi? w rossmanie jest specjalny krem do stop dla ciezarnych marki rossmaan, super chłodzi i przynosi ulge, polecam:) :-)

u nas pobudka o 6.00 :ico_spanko: szymon juz nie chcial dluzej spac
wiec i ja z przymusu musialam sie obudzic...ehhh

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

20 maja 2009, 08:51

Wczoraj moczylam nogi w wodzie z solą i trzymałam je w górze. W nocy opuchlizna zeszla, a teraz znów mam baloniki :ico_olaboga:

Puścilam pierwsze Aurelkowe pranko, ale sie kręci :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

M przed praca pojechal na bazar (sprzedaja tam tez zwierzaki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ), szukał Tedduszki- nie ma :ico_placzek: Na pocieszenie przywiózł mi kosztk truskawek- teraz szamam je z cukrem mniam :ico_haha_02:

eve moj tata byl na spacerze z Teddym, w srode wieczorem, ok.20.I twierdzi, ze Teddus wyplątał sie z szelek i uciekł :ico_szoking: Jak było naprawde???Nie wiem :ico_noniewiem: Bo rodzice co chwilke mówia, co innego :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 maja 2009, 10:39

Bo rodzice co chwilke mówia, co innego :ico_placzek: :ico_placzek:
no nie mow?!!!!!
wsumie ciezko uwierzyc w to ze piesek znajacy osoby ktora go wyprowadza wyplatuje sie
z szelek i ucieka.....ja nie wiem gdyby moja Biana uciekla co bym zrobila
chociaz ona ma czasem takie odchyly ze jak za długo w sklepie jestem a jej czekac sie niechce idzie sobie pod dom i czeka pod klatka
tylko dla mnie moment przemarszu spod sklepu do klatki
to jak wielka zagadka czy tym razem rowniez jest pod klatka ?
Puścilam pierwsze Aurelkowe pranko, ale sie kręci
juz powoli sie kreci ja tylko 5 ubranek musze wyprac wiec im daje czas :)
Beata, trzymam kciuki za wizytę :ico_haha_02:
odrazu dam znać :-D

Młody szaleje od rana, T. chciał mu wytłumaczyc ze ma spokojniutko siedziec bo dziś na USG bedziemy go podgladac wiec zeby nie szalał, no to dostał serie kopniakow w twarz jak tylko zaczol dyskutować z nim :/ ale mi ziółko rośnie, wkulał ojcu na starcie :ico_brawa_01:
beata powiem ci ze ja nienawidze chodzic do naszej przychodni rodzinnej w polsce
:ico_brawa_01: mam to samo tylko ze to prywatna przychodnia ale babki sa te same co w normalnych przychodniach, wiec te typy tak maja
Człowiek sie nazłosci tylko a jak sie odezwie to one tez chetnie demonstrują krzyk

nie wiem co by tu zrobic by czas mi szybko zlecial do 15....musze cos wymyslec...
Na pocieszenie przywiózł mi kosztk truskawek- teraz szamam je z cukrem mniam
hehe ja przedwczoraj kg zjadlam a wczoraj kolejne kg kupilam upieklam ciacho i juz nie ma zjedzone :)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 maja 2009, 12:49

hello, u mnie tez juz z górki bo mamuska mi w niedzile poprasował i poparała wiekszosc ciuszków, tylko wczoraj sie troszke przeraziłam bo zeszłam do piwnicy i znalazłam jeszcze 2 reklamówy z ciuszkami po Pawle, naszczescie wiekszosc w neutralnych kolorkach, ale ciuszkó to mam jak dla trojaczków :-D śmieje sie do meza ze tylko sukineczki bedeziemy teraz kupowac :-D musze jeszcze dizsiaj przebrac te ciuszki i narazie popiore tak do rozmiaru 68 bo w przeciwnym razie to szafy moze mi zabraknac :-D

ostatnio narzekałąm troszke ze małą w brzuszku juz tak nie szaleje i mało sie rusza i chyba sie przejeła bo od wczoraj to chyba jakies lekcje tańca mi sie w brzuszku odbywaja :-D

po mału zbieram sie jzu do pakowania torby bo w niedzile juz mi 36 tydzien stuknie, normlanie w sozku jestem ze to tak szybko leci :ico_olaboga: niedawno przeciez dopiero wateczek zakłądałysmy a tu juz nam rodzic niedługo przyjdzie :-)

Katka wpsółczuje utraty pieska, mi kiedys z ogórdeczka ukradli spaniela wiec wiem jak to jest, niekótrzy ludzie niestety nie maja rozumków :ico_olaboga: bo rozumiem jeszcze ze ktos by sie tam mógł na szczeniaka skusic ale dorosłego psa krasc to jzu głupota :ico_noniewiem:

Trzymam kciukasy za wasze badanka oby wszystkie super powychodziły :-)

Miłego dzionka zycze i uciekam segregowac ciuszki poki łobuziaczek na drzemce :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 maja 2009, 14:25

hello
ja juz po wyprawie na targ :ico_oczko: zakupki zrobione kupiłam dla R. rybaczki :ico_oczko: a później jak wroci z pracy jedziemy mu po jakieś butki na lato
a co ostatnio kupiłaś dla maluszka, pochwal sie
dziś kupiłam Obrazek za 5 zł :ico_brawa_01:
a wczoraj Obrazek za 20 zł
zostało mi tylko kupić aspirator do noska jałowe gaziki i spirytus do pepka ale to kupie najprawdopodobniej juz dzis jak pojade z R. na zakupki
a jutro do gin bo miałam isć w poniedziałek ale moj lekazr rodzinny nie wie zbytnio co zrobić z tym ze moja mama jest zarazona tym wzw typu c i kazala mi jak najszybciej zgłosić sie do gin zeby on podjał decyzje co ze mna czy robić badanie na HCV czy coś innego :ico_noniewiem:
Katka, a może znajdzie sie jeszcze twoj piesek :ico_sorki:

mam pytanko co można kupić mamie i teściowej na Dzień Matki??

[ Dodano: 2009-05-20, 15:27 ]
ostatnio narzekałąm troszke ze małą w brzuszku juz tak nie szaleje
moj mały to czasem tak kopnie po zebrach ze az łzy w oczach :/ albo obudzi mnie w nocy
niedawno przeciez dopiero wateczek zakłądałysmy a tu juz nam rodzic niedługo przyjdzie
to prawda jeszcze troszke i bedziemy tulic nasze maluszki do siebie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość