Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 mar 2012, 17:33

Martalka, a widzisz swój suwaczek? juz 8 mc!!! :ico_brawa_01:

a mój M. jak NIGDY kupił mi i mojej mamie bukiet tulipanów! :ico_szoking: tak oczy wytrzeszczalam :ico_szoking:
upiekłam babeczki na popołudnie, to chociaż coś slodkiego na uczczenie Święta :ico_haha_01:

właśnie sama nie wiem czy nie za wcześnie. nie mam kompletnie pomysłów na prezenty dla małego. :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 mar 2012, 19:28

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego dla Was! :ico_buziaczki_big:

Karuś, bukiet są cudne! :-D :ico_haha_01: A wiosny rzeczywiście już się nie mogę doczekać.

Tibby, fajny rowerek, ale mi się również wydaję, że wygodniejszy byłby 3-kołowiec, chociaż nie powinnam zabierać głosuw tej sprawie bo nie wytestowaliśmy jeszcze żadnego, ale już mamy jeden na oku :-)

Mój kochany Małżonek zawsze pamięta o świętach i nieświętach, ale też wie że moje stanowisko jest takie że znacznie bardziej lubie dostawać kwiaty bez okazji, a z okazji nie muszę. Dla mnie takie bez okazji jest znacznie bardziej romantyczne, a w przypadku takiego niby święta kojarzy się z "nie wypada nie kupić" :ico_oczko:

[ Dodano: 08-03-2012, 18:29 ]
Aha...tibby, fajne spodenki zakupiłaś! :ico_brawa_01:

Martalka, ja też otak :ico_szoking: popatrzyłam dzisiaj na Twój suwaczek ! Toż to już! :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 mar 2012, 19:37

my rowerek mamy ten plastikowy z zeszlego roku zobaczymy jak bedzie wygladala na nim Zuzia jak odmontujemy podstawke na nozki
maz jeszcze w pracy jak wyszedl o 8. w sumie dobrze niech pracuje bo wydatkow pelno ale nie ma mi kto pomoc. wieczorami bardzo zle sie czuje kregosup siada, wymioty. chcialabym aby byly jiuz swieta a pozniej nich sie dzieje co chce.

Martalka, ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 mar 2012, 21:18

FAKTYCZNIE :ico_szoking: 8 mc :ico_szoking:

Tibby, maluch może w sumie nie załapać, że musi uważać przy kręcaniu.
Mi, jak kiedyś pisałam, sprawdził się z 100% dla Damiana rowerek Lak Magic. Są na allegro i nie tylko. Po prostu magia magica polega na tym, że jest łańcuchowy. Dziecko ma pedały jak "człowiek" pod stopami ;) a nie gdzieś hen z przodu w przednim kole :ico_haha_01:
Na biegowym świetnie sobie radzą na pewno już 3 latki. Ale spytam moich koleżanek, które się zachwycały, ile ich dziewczyny miały, kiedy faktycznie zrobiły użytek z laufrada.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 mar 2012, 21:28

coś czuję że skończy się na porządnych adidasach... :ico_noniewiem:

wiecie co mój M. zrobił? kumpel zaprosił go na piwo. poszedł, ale idioci nie pomyśleli, że moga ich spisać policjanci i stali gdzieś pod sklepem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i 50zł nie nasze! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: rozstrzelać takiego typa to mało powiedziane :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 mar 2012, 21:34

coś czuję że skończy się na porządnych adidasach... :ico_noniewiem:

wiecie co mój M. zrobił? kumpel zaprosił go na piwo. poszedł, ale idioci nie pomyśleli, że moga ich spisać policjanci i stali gdzieś pod sklepem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i 50zł nie nasze! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: rozstrzelać takiego typa to mało powiedziane :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502:
bywa. Kiedys szliśmy z M z imprezki, przed wyjściem z pubu poszedł do kibalka, ale jak to po piwku, po 15 min marszu nocą do domu go przypiliło. Poleciał za jakieś garaże.
Pech chciał, że od tyłu właśnie podjechala policja do jakiejś awantury domowej :ico_haha_01: I 50zł nie nasze.
Najdrozszy wychodek w życiu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 mar 2012, 00:43

No my mamy Lak Magica właśnie.

Mój Mężuś też stanął na wysokości zadania i dostałam piękny bukiet tulipanów i czekoladki :-) Pomyślał też o Teściowej i Babci :ico_oczko: I całą resztę Bab najbliższych obdzwonił :ico_oczko:

A nie uwierzycie skąd to ja właśnie wróciłam!!! :ico_oczko: Byłam z koleżankami w klubie na występie Chippendales Show!!! :-D Było... fajnie :-) 3 gorące męskie ciała rozgrzewały kobiety do czerwoności :ico_oczko: Zszokowali mnie, bo myślałam, że tylko będą tańczyć czy tam rozbierać się ale sami, a oni wyrywali dziewczyny i wyrabiali z nimi takie rzeczy... :ico_oczko: Że uciekałyśmy za stoliki, żeby nas nie dorwali :ico_oczko: Wyobrażacie sobie? Ja - żona i matka karmiąca na rękach takiego jednego, do góry nogami (w sukience) ?? :ico_szoking: :ico_oczko: Bo ja nie :ico_oczko:

Ale laski zadowolone, jakby z łańcucha spuszczone, albo jakby chłopa pierwszy raz widziały :ico_haha_01:
W każdym razie byłyśmy mile zaskoczone, bo ciała niezłe i całkiem ładne buzie :ico_haha_01:
A Nikoś chodził po domku i wołał mama mama. A jak weszłam do domu, patrzę a moje chłopaki grają na gitarze i bawią się w najlepsze :ico_haha_01:Ale położyliśmy się do łuzia i oboje padli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2012, 10:29

karo-22, zazdroszczę tego pokazu. chętnie bym popatrzyła na takie gorrrące ciałka :ico_haha_01:

ja do mojego sie nie odzywam. mam focha za takie bezmyslne wyrzucanie pieniędzy. nie dość, że nam się nie przelewa to ten idiota mandaty zbiera :ico_zly:

ja dziś znów z Tobikiem do lekarza idę, bo ten kaszel coraz bardziej męczący, katar wciąz jest i mam dość! niech mi da coś lepszego niż syropki :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 mar 2012, 10:33

wyrywali dziewczyny i wyrabiali z nimi takie rzeczy... :ico_oczko: Że uciekałyśmy za stoliki, żeby nas nie dorwali :ico_oczko: Wyobrażacie sobie? Ja - żona i matka karmiąca na rękach takiego jednego, do góry nogami (w sukience) ?? :ico_szoking: :ico_oczko: Bo ja nie :ico_oczko:
:ico_smiechbig: No widok mógłby być niezły, ale ja chyba też byś się nie skusiła ;) Fajny miałaś wieczorek :)

Tibby, my też zamierzamy zakupić ten rowerek o którym piszą Martalka, i Karo :)

Wiśnia, Biedactwo, a ja właśnie Cię miałam pytać o Twoje wymioty - miałam nadzieję, że już Ci przeszło :ico_olaboga:

Ja dziś z samego rana ambitnie ogarniam mieszkanko, a Dawid poprawia po mnie :ico_haha_01: Za ok godzinkę zmykamy na dwór - moje Dziecie już zniosło na środek pokoju wszystkie rzeczy w które zazwyczaj ubieramy się na dwór - jest to pierwsza czynność, którą on robi po przebudzeniu :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 mar 2012, 11:28

julchik22, wymioty nie przeszly. codziennie wymiotuje wieczorami ale chyba sie przyzwyczailam do tego, ale teraz meczy mnie bol kregosupa nie jestem szczupla i chyba juz za duzy ciezar nosze.

a jeszcze dzis do szkoly jade bo mam seminarium i co 2 godziny temu zadzwonila meza siostra ze przyjezdzaja i odjada jutro. dobrze ze mieso jest w zamrazalniku i maz przyrzadzi.
karo-22, a to w lodzi bylas na tym pokazie? ale fajnie mialas.

tibby, u nas jest to samo. ja jestem bardzo oszczedna a maz nie. ale powiedzialam mu ze jak dostaniemy podatek za zuzke to ja musze sie ubrac i kase zabieram dla siebie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość