Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 sty 2012, 18:46

W połączeniu z moczem one śmierdzą mi chemią, aż dusi!!
Może i wonią ale taki maluszek tak często ma zmienianą pieluszkę że chyba nie zdążą :ico_oczko: Twoja Milenka to ma chyba inny mocz, tzn. je wszystko więc i zapachy inne.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2012, 18:55

moja szwagierka używała oryginalnych pampersów
- m tez,bo pierwsze dziecko itd a pozniej jak chcialam zmienic na tansze,to go uczulaly,czasem z Happy jeszcze mogl zakladac ale generalnie wciaz oryginalne,Zuzi kupilam ta mala paczke do szpitala oryginalnych,potem jedna duza,potem jeszcze ze dwie duze dostalismy od rodzinki i przeszlismy na dade i bylo git.
Jedyne moje zboczenie,to kupowanie oryginalnych chusteczek,Zuzce zmienilam na Biedronkowe chyba dopiero po roczku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mój mąż chce żeby dziecku NIC nie zabrakło..
- tylko tu sie tez mozna przejechac,ja juz kiedys pisalam,ze my tez mielismy podobne podejscie,ze wszystko sie przyda,zwalszcza,ze planowalismy wiecej dzieci i kupowalam wszystko o czym kolezanki pisaly i tak miala kilka niepotrzebnych rzeczy - sterylizator do butelek(zbedny wydatek jak dla mnie),laktator - nie na moje cycki :ico_oczko: ,kapturki na sutki - nie dla mnie itp itd :ico_wstydzioch:
A i kupilam tez poduszke do karmienia,no ok - pomocna ale nie niezbedna,jak sie przeprowadzalaismy to zaginela w akcji i przy Zuzi nie uzywalam i tez zyje :ico_oczko:
jak bylismy teraz w PL to kupiłam Milenie Dada z biedronki. W połączeniu z moczem one śmierdzą mi chemią, aż dusi!!
- to byla chyba jakas felerna seria,bo ja tez kupilam Zuzce i przez jakis czas smierdzialy i myslalam nawet,ze Zuzka ma jakas infekcje a potem przy nastepnym opakowaniu,bylo juz git :ico_sorki:
bo teraz liczę jedynie na Męza, który ... liczy na mnie
- cudownie :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 sty 2012, 19:10

tatus pojechal z zuzolkiem na basen wiec mam 2 godzinki dla siebie.

my dla zuzki tez na poczatku wszystko co najdrozsze wozek mamy x-landera i dla mnie to porazka ciezki, w spacerowce nie dokonca mozna usiasc wiec szkoda kasy.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

03 sty 2012, 19:33

witajcie babeczki:)

Jak sie miewacie po Sylwku i Swietach??

Ja ostatnio ciagle chodze zmieczona;(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2012, 19:42

serniczka, my tu juz pisalaysmy,pisz Ty co u was :ico_sorki: :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 sty 2012, 19:44

a ja maniak zdrowych zawartosci nie kupilabym pieluch wybielanych chlorem, pelnych silikonow, plastiku i chemicznych balsamow. Nie wiem ktore z polskich producentow spelnia te kryteria, wiem ze na allegro moltex jest do kupienia. I wisi mi to ze drozsze, w koncu to wlasnie z pielucha dziecko ma kontakt niemal 24 godz/dobe... Jak starsze to mozna bardziej kombinowac wlasnie z wielorazowkami i szybciej odpieluchowac... Natomiast ciuchy czesto kupuje uzywane.

Chusteczek nie uzywam, doopsko pod kran, ew mydelko szare, czy inne tego typu przy grubszej sprawie. No na spacerze mozna miec, choc i nieraz radzilam sobie woda mineralna niegazowana i chusteczkami papierowymi hehe

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 sty 2012, 19:52

Chusteczek nie uzywam, doopsko pod kran,
ja tak samo robie. jak czyscilam zuzie chusteczkami to czesto miala zapalenie drog moczowych przed niedokladne czyszczenie. moja wina.


ciuchy tez kupowaluje uzywane procz butow na nich nie oszczedzam. kupuje jedna pare na sezon i chodzi w nich non stop

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2012, 19:56

a ja jestem len patentowy i skoro mozna sobie udogodnic pampersem i wytrzec dupke nawilzana chusteczka - to jestem za i przeplacac tez nie chce na jakies wyszukane :ico_wstydzioch: Pampki i tak czesto przebieram,wiec skoro z pupcia jest wszystko git,to bede uzywac :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 sty 2012, 19:57

mama_zuzi1980, a jaki kupiłabyś materac do łóżeczka?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 sty 2012, 20:05

biniu_s, ja mam gryczano kokosowy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość