Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 maja 2012, 20:25

No u nas po kapaniu ale o snie trzeba zapomniec bo nawet moim dzieciom nie ma się na spanie , póki co siedza i sie bawią a Maja pełza ode mnie do \Kubusia... jak sobie pomyslę o jej usypianiu to mnie cos trafia i odechciewa mi się wszystkiego, ale trzeba się za to zabrać ufff ciekawe za ile usnie???

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 maja 2012, 21:47

jak sobie pomyslę o jej usypianiu to mnie cos trafia i odechciewa mi się wszystkiego, ale trzeba się za to zabrać ufff ciekawe za ile usnie???
No moja wieczorne zasypianie od 3 dni jest ok bez płaczu ale za to w dzien jest tragedia i jak widzę że jest śpiąca to aż się boje i mnie trzęsie .

Moja zasnęła ładnie o 19:30 , jedynie przy karmieniu wieczornym sie pruła i ubabrała po uszy w kaszce.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 maja 2012, 21:57

Hej!

Agus ale synek fajnie stoi :ico_brawa_01:

U nas zasypianie ok, w dzień też. Na razie , haha..
A powiedzcie mi, ile godzin Wasze dzieci śpią na dobę? I ile mają drzemek w zień?
Maciek to śpioch, aż się zastanawiam, czy nie za dużo śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 maja 2012, 22:06

No nawet nie było tak źle dziisaj ... mam na nia sposób - grunt to nie pozwalać jej sie podnosic no i przytrzymuję ją ręką a ona sie wkurza, że nie może spac więc płacze i z tego wszystkiego tzn z nudów idzie spać hihih ale trwa to ok pól godzinki....
a co do spania to u nas niestety coraz mniej spi w dzien i tez mnie to wkurza , ale co zrobic... więc tak teraz od jaiegos tygodnia spi 2 razy dziennie i piewsza drzemke ma koło 11, 12 a potem koło 16, z tym, że to koło 16 to prawdziwa drzemka bo trwa w porywach do pół godziny a wczesniej to zdarzy jej sie przespać 1,5 godz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 maja 2012, 22:45

szczerze nie wiem, róznie w zaleznosci od tego jaki mamy dzień, czy w domu tylko to tak do 2 drzemek (od 30 minut do nawet 2h) a jak dużo poza domem to i wiecej tych drzemek mały ma. wszystko zalezy a ja w sumie nawet nie licze, widze , ze jest zmęczony to go kładę czy to w domu czy to w wózku i już:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 maja 2012, 23:49

A powiedzcie mi, ile godzin Wasze dzieci śpią na dobę? I ile mają drzemek w zień?
Eryk w nocy śpi ok. 12h w tym 2 wstania na jedzonko, a w dzień 2-3 razy po 30 minut.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 maja 2012, 07:21

witam
u mnie Kala spi mniej wiecej od 19/20-8/9 z 2 przerwami na jedzonko..a w dzien ma 1 konkretna drzemke, tak do 1,5 godz (okolo poludnia) a potem juz o 17 potrafi byc bardzo zmierzla, ale zasnac nie zawsze zasnie i wtedy zazwyczaj juz o 19 jest w tych miejscach :ico_noniewiem:

agus taki silny chlopczyk z Olisia, a wypadki go jakos nie odstepuja :ico_olaboga: wspolczuje ci tych stresow :ico_chory:
ale super stoi :ico_brawa_01:

Izunia tez widze juz ladnie stoi :ico_brawa_01: no i te wlosy ma zabojcze :-D

zirafka no kregoslup to powazna sprawa :ico_oczko:
jak masz mozliwosc to siedz w domu poki mozesz, tez bym chetnie sobie w domciu pobyla, ze spokojem sie dziemi i domem zajela :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 maja 2012, 08:05

A powiedzcie mi, ile godzin Wasze dzieci śpią na dobę? I ile mają drzemek w zień?
No moja zasypia na noc około 20 i śpi tak do 7 max w tym czasem 1 czasem 2 pobudki na karmienie.W dzień zazwyczaj ma 3 drzemki po około 40 min ale czasem jak np wczoraj ma 2 drzemki ale jedna długa bo prawie 3 godz spała.

Nocka dziś średnia .Jakieś wandale wracali z imprezy czy cholera wie skąd i się drażnili z psem wilczurem u sąsiada, szczekał strasznie i to bardzo długo .Mała się obudziła bo i oni się darli gwizdali i różne dźwięki wydawali.
Byłam wczoraj u tej znajomej ,mała zachwycona bo tyle zabawek nowych .Turlała się po całym pokoju a znajoma mówi że jeszcze takie dziecka nie widziała by tak się turlało i to tak szybko.
Teraz śniadanko zjem i muszę szykować obiad bo P ma 2 zmiany i o 12 obiad już musi zjeść.

Aha i nie wiem czy pisałam , wczoraj przyszły kulki co zamówiłam Lili .Bardzo fajne i kolory są piękne żywe.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 maja 2012, 09:26

hej dziewczęta

mój Konrad włsnie śpi od pół godziny ma pierwsza drzemkę, wstał dziś przed 6.00
na spacerkach śpi dłuuuugo :ico_oczko:

a tak w domu to ma ze dwie drzemki po 1,5 godzinki

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 maja 2012, 10:58

hejka. U nas nocka boska bo maja wstała dopiero o 8 :ico_brawa_01: bosz oby tak zostało!!!!
No ja po rozmowie z kierownikiem wszystko ok, on rozumie całą moją sytuacje i , że dzieci odchowac trzeba... tak więc fajnie ciesze sie z takiego obrotu sprawy no i czeka na mnie na poczatku wrzesnia :-D
A u nas dzis zimno brrrr tylko 10 stopni a do tego wieje wiatr i pada deszcz.
a co tam u Niny bo dawno jej nie było???
Moja teraz padła , znając zycie pól godziny i bedzie gotowa, tak więc szybko musze obiad przygotowac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość