barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 kwie 2008, 20:05

faktycznie sosim nawet nie zauważyłam, w takim razie zapraszam na :ico_kawa: i :ico_tort:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 kwie 2008, 20:29

Witamy sie...Kubuś spi wiec mam troche czasu dla siebie :-) musze sie pochwalic ale kuba s[b]oi juz sam w lozeczku , wczesniej stawal ale tylko na kolanach, a dzis naormalnie stawal, i to czesto :) radocha ogromna.. :ico_szoking: [/b] :ico_szoking: po za tym to dzis caly dzien w domu siedzielismy bo pogoda brzydka ... jutro ma byc pieknie to moze skorzystamy,po jutrze mam dentyste, boje sie tego okropnie nie bylam a z 5 lat, teraz bede miec znieczulenie, po raz pierwszy je biore, bo bez tego ani rusz, okropnie nie lubie dentysty, powiedzcie mi kochane czy przy znieczuleniu nic nie czuc?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: blagam powiedzcie bo chyba spanikuje i znow nie pojde, a mam troche leczenia przez tyle lat sie uzbieralo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 kwie 2008, 20:55

brawa dla Kubusia za postępy :ico_brawa_01:
a u nas dziś cudnie było :-D
ja to ci nie pomogę w kwestiach dentysty, bo ja boję się igły i na jej widok mdleję, więc nie ma mowy o znieczuleniu u stomatologa, ale jakoś mi to nie przeszkadza specjalnie kiedy mi na żywca robi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 kwie 2008, 21:20

sylwia ja chodze regularnie i mialam znieczulenie kilka razy
nic nie czulam , dziwne uczucie
cala strona szczeki zdretwiala, i uwazaj bo mozesz sobie wtedy jezyk przygryzc i nawet nie poczujesz :ico_oczko:
strasznie dawno bylas u dentysty
wiesz ze jesli bedziesz chodzila systematycznie to unikniesz wiekszych borowac, wyrywan itd i nie bedzie tyle paniki
ja sie nie boje ale sprawdzonego
chodze do niego z przyjemnoscia
i nic nie boli bez znieczulenia
powodzenia i nie zniechecaj sie
to dla twojego zdrowia!!
powodzenia

dziewczyny szukam spacerowki dla lelka
mialam tutaj kupic ale kiepski wybor
a ja mam wymagania. chce zielona
u duzy kosz na zakupy
i nie taka zwykla parasolke na tych najmniejszych kolkach
poradzicie cos?

[ Dodano: 2008-04-08, 21:22 ]
a i jakies sprawdzone dobre firmy znacie poza chicco bo ta znam hihi
dzieki

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 kwie 2008, 08:03

madziorka dzieki za pocieszenie, moze dojde do dentysty, a boli jak daja zneczulkene?? no jak teraz pojde to juz systematyczne bede chodzic i leczyc po kolei wszystkie zabki :) :ico_haha_01: wylecze wszystkie zeby potem problrmow nie miec zwlaszacza ze u mnie w rodzinie normalka jest paradontoza.. ja juz mam oznaki, krwawia mi dziaska okropnie przy kazdym myciu ;/

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 kwie 2008, 10:03

Czesc
Dla wszystkich dzieciaszkow za postepy :ico_tort:
Moja tez reaguje jakos na obcych tzw jak ktos nas odwiedzi to potrzebuje czasu na podejscie do kogos a jesli jestesmy u kogos w odwiedzinach to jest odwazniejsza.Lece bo Juli wola :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 kwie 2008, 10:23

Ehh z tymi ząbkami :ico_olaboga:
Sylwia tak jak Madziorka mówi przy znieczuleniu nic nie boli, moja mama przy znieczuleniu przegryzła sobie wargę i nie czuła. A czujesz jedynie samo ukłucie przy wstrzykiwaniu znieczulenia więc się nie martw będzie ok. Ja też muszę się wybrać na kontrolę. jeszcze w dodatku mi ząb mądrości wylazł i sobie jest narazie taki kurdupelek.

U nas nocka całkiem nieźle. Jedynie od rana Eliza mi zaczyna popłakiwać przez sen i nie wiem o co chodzi :ico_szoking: Na nocnik ślicznie sikamy i kupkamy :ico_brawa_01: Ostatnio niunia zaczęła gadać tata bo tak to zacięła się na mama i nic więcej. Więc tatuś chodzi jak paw :ico_oczko:

A tak to ostatnio nie mogę się z mężem dogadać :ico_placzek: ale nie będę wam zanudzać.
Lece myć głowę bo później mi zawory będą wymieniać.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 kwie 2008, 10:51

A ja tu dzisiaj tylko na chwileczke, bo wyjazd przygotowuje! No i po powrocie bede miala pewno pelno czytania :-D No to do czwartku w przyszlym tygodniu oczywiscie! :-D
no i gratulacje dla maluszkow za postepy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widze, ze tylko moja niunia to taki spokojniutki leniwiec :-D ona to by tylko ogladala wszystkie zabaweczki w szczegolach, kazda dziureczke i kazdy guziczek, godzinami i namietnie :-D Grzeczniutka na razie jest, ze hoho!!! A kolezanka wczoraj u mnie byla z taka mala w tym samym wieku, co na czworakach zasuwa! Ta mala wszystkie zabawki mojej zabierala, a Amalka kwitowala to wieeeelkim usmiechem i inna zabawke brala i tak w kolko!!! A ta mala to wcale sie tym bawic nie chciala, bawilo ja tylko zabieranie! Oj cierpliwa byla Amalka :ico_szoking:
Teraz to juz lece, jesli bede miala chwilke to moze wstapie!
pa! :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 kwie 2008, 11:06

No to faktycznie cierpliwa Amalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eliza to wiercipięta chwilę się bawi zabawką nawet na nią nie działa jak chowam na kilka dni zabawkę najlepiej to interesuje się wieżą, płytami kompaktowymi kamera itp. ale zaczyna rozumiec jak mówię, że nie wolno :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 kwie 2008, 15:03

wpadam na chwilkę...wcześniej nie mogłam jakoś otworzyć strony tt :ico_zly: ...
a teraz jestem na spacerku z Milenką...tzn. Mikołaj z nią spaceruje a ja wpadłam przygotować obiadek.... pogoda dziś super!!!

dałam dziś znowu MIlenie kaszkę...i znowu było bleeee :ico_olaboga:
nie da rady chyba musze na jakiś czas odstawić kaszki...
wcale nie smakują Milenie.... przez pół godziny może 1/4 kubka zjadła :ico_noniewiem:
i to tak na siłe...więc chyba odstawię je...

lecę do kuchni...
póżniej poczytam dokładnie o czym naklikałyście....

aha zakupiłam juz nowy komplet wypoczynkowy taki jak chciałam..... tzn. zamówiłam, bo będzie dopiero za ok. 2 tygodnie...
a jak narazie jeszcze nie sprzedałam mojego naroznika...mam na to dwa tygodnie...hahahaha :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-09, 16:44 ]
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość