Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

21 paź 2008, 20:20

czesc kochane
przepraszam za przerwe ale zabiagana ostatnio jestem wstajemy juz o 6 zeby zdazyc zawiezc Julie do przedszkola potem spowrotem porzadki obiad zas po julie i ogolnie caly dzien z dzieciakami a Mirek ostatnio zrobil sie taki maminsynek ze tylko gdzies pojde odrazu jest ryk masakra.....a wogole to powiem wam,ze zrobilam maraton zlobkowy i niestety u nas jest taka straszna lipa ze przyjmuja dzieci powyzej 1 roczku....co za paranoja!!Julie przepisalam dzis do przedszkola kolo nas zebym miala blizej...Wogole jak w poniedzialek widzialam sie z moim to powiedzialam mu ze nie mam juz na paliwo i wogole kasy a musze jeszcze miec na buty ziomowe dla dzieci i siebie,pozatym mam wizyte u ginekologa i podejrzewam ze bedzie leczona nadzerka to niestety kosztuje ale on to olał-wscieklam sie jak niewiem tymbardziej ze nie mam jak teraz pojsc do pracy to ciekawe co on sobie wyobraza jak ja na to wszystko zbiore pieniadze......
Cleono jak widzisz chyba sie nie przejoł-nie prubowal nawet mnie zatrzymywac ani nic a separacje to on sam zaproponowal-tylko nie wie ze ja po 1,5 roku separacji skladam pozew o rozwod
pinko niewiem czy kogos ma mi mowil ze nie ale jaka jest prawda nikt niewie
Asikknie lam sie kochana chlopy to takie lamagi ktore nic nie potrafia tylko narzec i nic pozatym-sa wyjatki ale tych coraz mniej-albo zonaci albo nieosiagalni

dobra uciekam buziaki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 paź 2008, 20:41

Asikk pisze:Dziewczyny nie wiem co się zemną dzieje jakoś mi ostatnio brak cierpliwości , szybko się denerwuje i krzycze :ico_zly: masakra zawsze miałam mnustwo cierpliwości a teraz szok :ico_szoking: mam już czasam dość tego wszystkiego :ico_placzek: jestem praktycznie sama z dzieckiem bo mój mąż niestety okazla się tatą tylko z nazwy :ico_olaboga: jak o coś go poprosze aby np.mleko zrobił bo ja kąpie małąego albo rozebrał go przed kąpielą bo ja ją przygotowuje to słysze wiecznie JA NIE UMIEM
no mówie wam mam już tego dosyć , wyobraźcie sobie ze nawet fotelik do samochodu musiałam sama montować bo on nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wiem już mamdość kurcze czy to jakaś depresja jesienna czy przesilenei nie wiem sama :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Nie będę się powtarzać, Marcia i Gosia wszystko już napisały, moja koleżanka, żeby dać nauczkę mężowi za takie gadanie, którejś soboty powiedziała mu, że cały dzień On się będzie zajmował dzieckiem, a Ona będzie odpoczywać.... pomogło, wieczorem padł jak kawka i powiedział jej, że wykonuje kawał ciężkiej pracy. Od tamtej pory skończyły się docinki, tylko stara się jej pomagać. Jarek też czasem miał do mnie różne pretensje, ale ja mu po prostu mówię "wykąp Ulę, nakarm" i koniec, nie ma dyskusji, pomaga mi bardzo. Teraz ostatnie dwa dni był z nią sam rano, bo ja w firmie siedziałam i przyznał mi, że nie wiedział jak to ciężko, że nic z nią zrobić nie może, ledwo udało mu się ogolić. Myślę, że naszym chłopom czasem potrzebna jest taka szkoła :-) Pomyśl o tym, w końcu sama tego synka sobie nie zrobiłaś :-)

CleoShe pisze:Pewnie Ci szkoda bardzo bo zawsze to taki osobisty kontakt z dzieckiem, ale Ulek już w takim wieku, że co miała dostać wartościowego z mleczka to to otrzymała przez te 9 miesięcy :-) Ciekawe tylko jak jej zasmakuje to nowe mleczko :ico_oczko:

Trochę mi szkoda, Jarek śmieje się, że pępowina między nami jest wielka, ale jak sama piszesz, to co miała dostać, to na pewno dostała, a mleczko sztuczne nawet ciągnie, ale tylko w nocy i tylko jeśli się obudzi :-)
CleoShe pisze:Wczoraj wreszcie kupiłam ten nocnik, ale coś mi się zdaje, że rezultatów nie będzie bop co go wczoraj sadzałam (czy to bez pieluchy czy ubranego) to on w takie przerażenie wpadał, zaczynał płakać i schodził :ico_noniewiem: Dzisiaj rano nie zdąrzyłam "złapać" kupki bo ledwo wstaliśmy a on już walnął.
\
Ula też płakała, pomogły nam bajki i mnóstwo zabawek, którymi odciągam jej uwagę od nocniczka :-)
mz74 pisze:Tylko to teraz jest 1 pokojowe, ale kuchnia wielka za to... no ale co 2 pokoje to nie jeden....

To trzymam kciuki żeby się udało i żeby cena była atrakcyjna... ciężko z tymi mieszkaniami, takie pieniądze obcym ludziom się oddaje.

Nie chorować laseczki, u nas też coś niedobrego ze zdrówkiem, Ulek nie chorowała do tej pory, a dzisiaj kicha często, pokaszluje, z nosa jej cosik wypływa, dałam jej na noc nurofen, ale obudziła się po pół godzinie z płaczem, marudna, śpiąca, widać, że coś jej dolega, nie jest taka jak zwykle, pewnie ciężka noc przed nami.

Zdjęcia jak zwykle super zamieściłyście, Pawełek w chodziku czadowe miny strzela :-) a Norbert przepięknie stoi, duży chłopczyk z Niego i superaśno wygląda w tej trawie.

Marcia, super, że rozmowa tak dobrze Ci poszła, myślę, że dostaniesz tą pracę, oby tylko szybko dali Ci odpowiedź, żebyś aż do grudnia nie musiała czekać :-)

Ja aparatu znów z auta nie zabrałam, muszę go rano wrzucić do torebki, wtedy nie zapomnę, więc zdjęcia z wesela wkleję jutro :-) obiecuję :ico_wstydzioch:

Jutro znów do firmy idę, bo nowe dziewczyny są całkiem zielone i sobie nie radzą, burdel na kółkach, nie wiedzą co z czym i dlaczego i dla kogo :ico_olaboga:
Dzisiaj już usłyszałam kilka pozytywnych zdań na swój temat, typu "ooo Pani Agnieszka wróciła, od razu porządek nastąpił" hehehe, Oni by chcieli żebym ja już do pracy wróciła, ale nie tak prędko :ico_nienie: tak bardzo mi się nie śpieszy :-) ale tak jak teraz to mogę czasem pójść, zawsze to jakaś rozrywka dla mnie i miło usłyszeć na swój temat pochwały :ico_wstydzioch: Jeszcze jutro pójdę, bo One się ciągle nie czują pewnie i zobaczymy co dalej. Jarek sobie załatwił z swoim przełożonym, że zamiast na 13 do 21, będzie przychodził na 14 do 22. Więc przychodzi do firmy zostawia mi Ulę, a sam idzie do siebie do biura :-) Dzisiaj, o mały włos spóźniłby się, bo zamknęłam go na dwa razy, a mamy gerdę i jak zamknie się zamek na dwa razy od zewnątrz, to od środka nie można otworzyć dzrzwi. Dzwonił do mnie o 13, że zamknięty, nie może wyjść, a tu do pracy trzeba, zaraz tramwaj i co On ma robić, więc szybko zadzwoniłam do kuzynki, która mieszka blisko, przybiegła, Jarek wyrzucił jej przez okno klucze i otworzyła go, u mnie był równo o 14, jeszcze w międzyczasie zadzwoniłam do Jego szefa i powiedziałam jaka sprawa, że z mojej winy itp i Andrzej na szczęście okazał się bardzo wyrozumiały.

[ Dodano: 2008-10-21, 20:59 ]
Jola_85 pisze:on to olał-wscieklam sie jak niewiem tymbardziej ze nie mam jak teraz pojsc do pracy to ciekawe co on sobie wyobraza jak ja na to wszystko zbiore pieniadze......

A sądownie nie możesz wydębić od niego kasy? Jak to jest w przypadku separacji, chyba jakieś alimenty Ci przysługują, dwoje dzieci, nie pracujesz, co On sobie wyobraża, że pozbył się i będzie miał spokój? Nie ma tak dobrze!!!!! Mam nadzieję, że masz możliwość ściągnąć od niego dużo kasy, tak zeby poczuł!

[ Dodano: 2008-10-21, 22:12 ]
Ale pustki :-)
Uciekam spać, zaraz Jarek wróci, a ja padam...
Spokojnej nocki...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 paź 2008, 22:27

Norbert od godziny śpi. Wykąpany, wypielęgnowany.. tylko kaszy coś nie zjadł. Trooszkę pociągnął i zostawił prawie całą butelkę. Może dam mu przez sen zaraz.

Jola_85 pisze:Wogole jak w poniedzialek widzialam sie z moim to powiedzialam mu ze nie mam juz na paliwo i wogole kasy a musze jeszcze miec na buty ziomowe dla dzieci i siebie,pozatym mam wizyte u ginekologa i podejrzewam ze bedzie leczona nadzerka to niestety kosztuje ale on to olał-wscieklam sie jak niewiem tymbardziej ze nie mam jak teraz pojsc do pracy to ciekawe co on sobie wyobraza jak ja na to wszystko zbiore pieniadze......

Nie rozumiem tego.. zostawić tak żonę i jeszcze dwójkę dzieci. Czy on myśli sobie, że nie ma wydatków na dzieci???? Że one niczego nie potrzebują????? Zrobił dzieci i teraz co obowiązków wobec nich nie ma????? No kurcze słów brak na tego typa :ico_zly: Egoistyczny samiec :ico_zly:
Tak mi Cię szkoda :ico_pocieszyciel:
Jola a się tak zapytam.. jaka była reakcja pseudo-męża jak zaszłaś w ciążę z Mirusiem? W ogóle wpadliścię czy chcieliście drugie dziecko? Bo mi także trudno pojąć to, że przecież Mirek się niedawno urodził a ten tak się odwrócił od Ciebie? Czy może wcześniej Wam się już nie układało? Ehhhh.. wredny typ :-/ A tą separacją to niby co chce osiągnąć? Czemu się od razu nie rozwiedzie jak tak chce być wolny? Wrrrrr :514:

pinko pisze:moja koleżanka, żeby dać nauczkę mężowi za takie gadanie, którejś soboty powiedziała mu, że cały dzień On się będzie zajmował dzieckiem

Tak Pinko, tylko, że kiedy ja np powiedziałabym coś takiego Rafałowi to by mnie wyśmiał i nawet kiedy może by zaczął się nim zajmowac to po pewnym czasie przylazły by do mnie i powiedział, żebym ja wzięła Norberta, coś z nim zrobiła. itp. itd :-D
Aczkolwiek przy najbliższym wolnym dniu Rafała wypróbuję ten myk :ico_oczko: Ciekawa jestem co Rafał na to.

No i czekamy czekamy Pinko na te focie :ico_haha_01:

[ Dodano: 21 Październik 2008, 22:43 ]
Dziewczynki, a macie jakieś kołysanki dla maluchów na kompie? Ja kiedyś szukałam na necie żeby ściągnąć ale coś bez rezultatu. A teraz to nic nie ściągam przez ten internet co teraz mam. Może któraś by mi przesłała cosik? Byłabym wdzięczna :ico_sorki: :ico_oczko: Wczoraj kupiłm Norbertowi taką książeczkę z kołysankami.. trwa pół godziny no i po angielsku.. ale i tak przyjemnie się słucha.

[ Dodano: 22 Październik 2008, 00:01 ]
Widzę, że dzisiaj ja ostatnia. Uciekam, dobrej nocki.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 06:45

Cześć,
Stawiam :ico_kawa: na rozbudzenie i herbatkę dla niepijących kawy.
U nas nocka ciężka, gorączka, katarek i pobudki z płaczem, muszę ja zarejestrować do przychodni, a wczoraj byłyśmy u dzieci zdrowych i Ula waży już 8025g, przybrała ponad 500gram, więc super.

CleoShe pisze:Dziewczynki, a macie jakieś kołysanki dla maluchów na kompie? Ja kiedyś szukałam na necie żeby ściągnąć ale coś bez rezultatu. A teraz to nic nie ściągam przez ten internet co teraz mam. Może któraś by mi przesłała cosik? Byłabym wdzięczna :ico_sorki: :ico_oczko:

Ja mam trochę kołysanek, tylko jak chcesz żeby Ci je przesłać? Pocztą na płycie CD, czy przez skypa możemy spróbować, trochę to potrwa, ale przejdą...

CleoShe pisze:nawet kiedy może by zaczął się nim zajmowac to po pewnym czasie przylazły by do mnie i powiedział, żebym ja wzięła Norberta, coś z nim zrobiła. itp. itd :-D

hehehe, spróbować możesz, Ania (ta moja koleżanka) mówiła, że jej mąż też przychodził tak parę razy, a to bo kupę zrobił, a to bo spać nie chciał, ale Ona twardo nie pomagała mu.
CleoShe pisze:No i czekamy czekamy Pinko na te focie :ico_haha_01:

uroczyście obiecuję wkleić dzisiaj :-D

Dobra, zmykam zbierać się do pracy, Ula właśnie wypiła butlę mleka i zasnęła, może trochę pośpi....

Miłrgo dzionka.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 08:15

Witajcie. my tez juz na nogach od 6.

Nocka nawet spoko. troche sie budził i popłakiwał szukal rączka gdzie jestem i jak mnie " namacał" to zasypiał z rączka na mojej buzi albo rece. ale ogólnie niezła nocka.

dzieki za Kawkę Pinko. popijam własnie.

tesciowa zajmie sie na chwilke małym a ja ide umyc okna i posciel zmienic i fieranki, troche porzadku trzeba zrobić.


Zapomniałam sie Wam pochwalić. pewnie dlatego ze to troche wstyd w moim wieku nie miec jeszcze prawka :ico_wstydzioch:
od jutra zaczynam kurs. przez dwa tyg wykłady a potem bedzie jazzzzda he he.

mój mąż przez tel sie smiał i mówił ze dobrze ze goo w kraju nie ma jak ja sie bede uczyć he he.ciekawe czego sie boi?

Ja mam trochę kołysanek, tylko jak chcesz żeby Ci je przesłać? Pocztą na płycie CD, czy przez skypa możemy spróbować, trochę to potrwa, ale przejdą...


ja tez bym bardzo chciała. odpale skype znajdziesz mnie pod nickiem martapodworska

jeśli chcesz i masz czas oczywiście.

tez szukałam w necie to znalazłam mnóstwo stronek ale z tekstami piosenek a do sciągnięcia nie bardzo. także jak możesz to bardzo proszę!

obiad na dzis mam wiec nie trzeba gotowac - spokój chociaż jeden dzien. mamy taka pyszną zupe jarzynową z dużą ilością ziemniaczków - pychota - moja ulubiona. i na drugie kotlety mielone z sosem grzybowym (grzybki z lasu nazbierane przez tescia ostatnio) mniam.

dobra lece bo tesciowa jak usłyszy ze ja na kompie a nie sprzatam to mi zaraz Krzyska odda he he.

pa pa

Aha Pinko ja włącze skype ale bede na niewidocznym jak cos to pusc a ja zaakceptuje jak zobacze ze włączyłaś bede tu zagladac co jakis czas.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 08:59

Hello kobitki.

My po 7 wstaliśmy nocka średnia, często wstawałam bo Norbert popłakiwał co jakiś czas. Ale cóż zrobić...
Norbert nakarmiony a ja idę zaraz kawkę zrobić i ubrać nas :-D

pinko pisze:Ja mam trochę kołysanek, tylko jak chcesz żeby Ci je przesłać? Pocztą na płycie CD, czy przez skypa możemy spróbować, trochę to potrwa, ale przejdą...

Na skype pinko :-). Gdzie tam pocztą.. nie będę Cię fatygować.


spróbować możesz, Ania (ta moja koleżanka) mówiła, że jej mąż też przychodził tak parę razy, a to bo kupę zrobił, a to bo spać nie chciał, ale Ona twardo nie pomagała mu.

No właśnie.. ale przetestujemy :ico_oczko:

marcia_pod pisze:troche sie budził i popłakiwał szukal rączka gdzie jestem i jak mnie " namacał" to zasypiał z rączka na mojej buzi albo rece.

Norbert też jak poczuje moją rękę to się od razu uspokaja. Ostatnio nie biorę go do naszego łózka tylko przełożyłam go w drugą stronę łóżeczka, tak by główką był przy naszym łóżku i tylko jak zapłacze to daję smoczka i przez szczebelki raz czy dwa jego główkę pogłaszczę i śpi dalej. Ale dzisiaj często wstawałam szukać mu smoczka i nad ranem już wzięłam go do siebie bo jemu chyba zimno było. Ogrzewanie się wyłączyło w nocy a on później już miał takie zimne rączki.

marcia_pod pisze:Zapomniałam sie Wam pochwalić. pewnie dlatego ze to troche wstyd w moim wieku nie miec jeszcze prawka :ico_wstydzioch:
od jutra zaczynam kurs

Jaki tam wstyd w Twoim wieku,, a co Ty stara jesteś???? :-D Jeszcze tylko jakieś choćby i małe autko i już nie jesteś uzależniona od innych osób :-) > ja też myślę by pójść na prawko. Są tu jakieś polskie kursy więc nie ma problemu bym zdawała po polsku, ale trudno mi się zdecydować bo nie mam kogoś kto by mnie samej jazdy tak poduczył..żebym nie była zielona na jazdach :ico_noniewiem:

marcia_pod pisze:tez szukałam w necie to znalazłam mnóstwo stronek ale z tekstami piosenek a do sciągnięcia nie bardzo.

Dokładnie taki sam rezultat osiągnęłam.

marcia_pod pisze:mamy taka pyszną zupe jarzynową z dużą ilością ziemniaczków - pychota - moja ulubiona.

Ojjjj.. ja też uwielbiam taką zupkę jeszcze jak ma dużo ziemniaków to już w ogóle mniami. Ja ogólnie wolę ziemniaki niż ryż czy makaron.. ja praktycznie codziennie ziemniaki na obiad mogę wcinać.. po moim dziadziu chyba tak mam :ico_oczko:

marcia_pod pisze:Aha Pinko ja włącze skype ale bede na niewidocznym jak cos to pusc a ja zaakceptuje jak zobacze ze włączyłaś bede tu zagladac co jakis czas.

Pinko to do pracy chyba już poszła więc po południu lub wieczorkiem poprzesyła nam pewnie.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 09:13

no ale się zezłościłam, tyyyle napisałam (jak nigdy) i mi się wylogowało :ico_zly:

zaraz od nowa trochę skrobnę tylko posta Cleo przeczytam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-22, 09:24 ]
to od nowa... (i pewnie połowy zapomnę :ico_sorki: )

Aga jak możesz to spakuj do winrara te kołysanki i wrzuć na www.sendspace.pl to wszystkie sobie pościągamy a nie Ty będziesz każdej wysyłać :-D i fajnie że masz jakąś odskocznię od domu że chwilkę w pracy posiedzisz

Jola no co za ignorant z tego Twojego :ico_zly: ale o to mu chodziłożeby się pozbyć i mieć spokój, że na Tobie mu nie zależy to mniejsze zło ale dzieci!!!

Cleo ekstra fotki, cała sesja :ico_oczko: , ale wkońcu będziemy Norbiego częściej oglądać

Co do pomagania mężczyzn naszych to ja mam podobnie do Agi i Gosi bo sam w sumie zostaje na cały dzień i daje radę.

Marta fajnie że rozmowa poszła po Twojej myśli a że tylko Ty zareflektowałaś do pracy w zabiegowym to napewno masz już pracę w kieszeni. I będziemy mieć kolejną zmotoryzowaną na forum :ico_brawa_01:

a i jeszcze się pochwalić ma że Arturek już wieczorną kaszkę pije sam, przekręca się na bok i sam trzyma i pije a jak skończy to albo rzuca albo trzyma i macha :ico_haha_01: a ja w tym czasie coś porobię, wanienkę wyniosę. a i w poniedziałek kupiłam mu kaszkę mlecz-ryż pomarańczową w smaku dla mnie jest taka sobie ale Pysiakowi smakuje jak wszystko, ta kaszka jest z Nestle i chyba po 9-tym miesiącu jak dobrze pamiętam
i tyle pamiętam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2008, 09:29

Ja sie witam! Dzieki za :ico_kawa:

Marcia, napewno dotsaniesz ta prace, kto inny sie lepiej nadaje jak nie TY!! Trzymam dalej kciuki!!

marcia_pod pisze:Zapomniałam sie Wam pochwalić. pewnie dlatego ze to troche wstyd w moim wieku nie miec jeszcze prawka :ico_wstydzioch:
od jutra zaczynam kurs. przez dwa tyg wykłady a potem bedzie jazzzzda he he.


no ja tez nie mam.... a starsza jestem :ico_oczko: moze kiedys zrobie jak bede miec w perspektywie zakup samochodu...

Jola, brak mi slow po prostu!! Tylko kastracja dla takiego typa!!!! :ico_zly:

Zajrze potem, musze popracowac!!
Mielgo dzionka!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 09:38

Hello

a ja dzisiaj pospalam do 9 i nawet moze bym dluzej spala tylko ze maz zadzwonil na telefon w nocy Majka kilka razy wstawala a o 5 sie obudzila i troszke nie spala wiec chyba dlatego pospala do 9 ostatnio wogole Majka mi pija w nocy dwa a czasami trzy razy mleko wiecej niz jak byla mala tylko ze wypija po 90ml lub 100ml


mialam wam jeszcze cos pisac ale oczywiscie zapomnialam

co do mezow to moj jak chce to mi pomaga i potrafi duzo zrobic przy majce ostatnio nawet chce ja karmic tylko dla nich to jest wygodniejsze powiedziec ze nie potrafia lub ze my zrobimy to lepiej ja tez czasami tak slysze no

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 09:50

Renia0601 pisze:Aga jak możesz to spakuj do winrara te kołysanki i wrzuć na www.sendspace.pl to wszystkie sobie pościągamy

Hmmm.. dobry pomysł :one:
Renia0601 pisze:Cleo ekstra fotki, cała sesja :ico_oczko: , ale wkońcu będziemy Norbiego częściej oglądać

Dzięki :-) a no będziecie, teraz często pstrykam i częściej zgrywam :ico_haha_02:
Renia0601 pisze:a i jeszcze się pochwalić ma że Arturek już wieczorną kaszkę pije sam, przekręca się na bok i sam trzyma i pije a jak skończy to albo rzuca albo trzyma i macha :ico_haha_01:

No braaaaawo :ico_brawa_01:

Norbertowi coś oczko przewiało bo od wczoraj miewa ropkę w kąciku oka. Dobrze, że mam sól fizjologiczną to mu zakraplam.

Dzisiaj posadziłam małego na nocnik, zabawiałam, ale tylko odrobinkę siusiu poleciało.. dłużej nie chciał siedzieć.. ale i tak kupki jeszcze nie zrobił, ale wątpię bym wyczuła moment i posadziła na nocnik szybciutko. Jak Wy to wyłapujecie??? :ico_noniewiem:

Justyna coś wczoraj nie zaglądała..

Do 12-tej.. (Waszej 13) siedzę z Wami :-D

[ Dodano: 22 Październik 2008, 09:54 ]
..bo Rafał zszedł z nocki i śpi tylko do 12 bo dzisiaj już nie idzie do pracy.

[ Dodano: 22 Październik 2008, 09:57 ]
Ahaaaa... i stawiamy :ico_tort: do kawusi - Norbercik 10 miesięcy kończy dzisiaj :ico_haha_02:
I Dawidek z nami obchodzi.. tylko, że dziewiąty kończy miesiączek :ico_tort:

[ Dodano: 22 Październik 2008, 10:00 ]
Sama tu jestem :029:

W ogóle Rafał za 4 dni też ma urodziny.. macie może jakiś pomysł na prezent? Zawsze mam problem :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość