ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 wrz 2007, 12:45

witam dziewczyny!!!
My dzis z Vinee wstalysmy o 9.30,a pozniej zanim wyszlysmy z lozka minelo pol godziny.hihi
Gosia ale post gigant Ci wyszedl,ale ja taki najabrdziej lubie czytac :ico_brawa_01: co do chodzikow to tez jestem przeciwna,sama nie kupilam Vinee i nawet nie bylo takiej potrzeby szczerze mowiac..slyszalam i czytalam wiele niepochlebnych opini na ich temat..co do sadzania dzieciatek,to ja bardzo dlugo nie sadzalam,dopiero wtedy jak Vinee sama sie do tego brala czylI jak miala okolo 7 miesiecy.Nawet w wozku jezdzila w pozycji lezacej bardzo dlugo dopiero wtedy jak sama byla gotowa zmienilam na pozycje siedzaca w spacerowce!!Nawet pamietam jak sasiadka sie mnie pytala co chwile dlaczego jeszcze nie sadzam Vinee,bo ona swoja corcie od 3 miesiaca sadzala to ja jej odpowiadala,ze moje dziecko jeszcze nie jest gotowe i tyle jej do tego!!!!
Dziewczyny no nie myslalam,ze az Was tak nabiore na te miliony..hihi...ale jakby co to wiecie,ze kazdej sie dostanie jakas gotowka,macie to pewne jak w banku...SandrusiaTwojemu L.tez czek wysle :-D :ico_haha_01:
Martus jak bedziec co wiedziec to nam pisz,bo my strasznie sie denerwujemy co Z Franiem....trzymamy monco kciuki,caly czas mam Was w glowie i mysle... :ico_noniewiem:
A teraz zapraszam wszystkie na babke,upieklam sama,dla Gosi wersja bezglutenowa oczywiscie .
Madziorka super Leos pilka,nie moge sie napatrzec na jego slodkie usteczka!!! :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani:) szkoda,ze na Lusie nie podzialala ta masc i bidulka cierpiala... :ico_pocieszyciel: caluski dla niej wielkie :ico_buziaczki_big:
Na szczescie Vinee jakos znosila szczepionki i prawie nie plakala o dziwo,chyba lubi igly tak jak ja :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 wrz 2007, 13:24

hej mamuski
u nas dzis pobudka byla po 10 ale lezelismy sobie i byczyclismy sie do 11.. a co sie bede spiepszyc skoro leos tak slodko lezakowal obok i usmiechal sie do wszystkiego hiih
teraz zaliczyl krotka drzemke oczywiscie na kanapie w salonie przy muzyce :ico_olaboga: i znow szczerzy dziaselka hihi

a ja musze sie zbierac i isc do joc centre plus bo cholera za nic nie moge sie dodzwonic w sprawie Maternity.. a tyle cazsu juz minelo i nic...
:ico_olaboga:
adam juz mi truje glowe wiec musze sie tym zajac.. a tak mi sie nie chce..
ale nakrecil mnie mezulek mowiac ze to niedaleko shopping centre wiec mi smaka zrobil i ide ufff

co do sadzania to tez wiem ze to niedobre.. ale nie konca tego przrestrzegam :ico_wstydzioch:
bede teraz uwazniejsza
bo leos ma troche zdjec w takiej pozycji
no i nosimy go tez trzymajac za pupke :ico_olaboga:
musze adamowi to wszystko powiedziec
a chodziki to wiem ze niezdrowe i nawet nie zamierzalam ich kupowac

gosia jak przeczytalam o tym jak nakluwali tomka :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie masakra.. biedne dziecko!!!!

lucy zachowania kolezanki nie bede komentowac... normalnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij:

ilonka wy to jestescie hardcorowe babki z vinee co sie igly uwielbiaja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

13 wrz 2007, 15:51

gosia o ja nie moge jakas chora ta pielegniarka igla wiercic..ja to bym chyba nie pozwolila tak....powiedzialabym jej niech zabiera lapy jak nie umie.
a z tym smokiem to sama sie dziwie ze tak poszlo gladko,teraz nawet nie wspomina.....sprobuj schowac smoka i powiedziec ze nie ma ze ptaszki zabraly jak piszesz ze sam go wywala to chyba nie zabardzo juz mu zalezy....
chyba od dzis biore sie za to jego sikanie bo juz mam dosyc wywalania kasy na pampersy...chyba w piatek kupie pieluchy do nauki i zobaczymy jak to dziala. :ico_noniewiem:

sandrusia no to jak bedziesz w londynie to dawaj znak...moze sie spotkamy :ico_haha_01:

ilona no to sie dobralas z corka :-D obie hardcorowe :-D

lucy kopnij ta kolezanke w tylek i niech juz da ci spokoj bo jak mozna byc tak nachalnym...ona naprawde jest tepa bo normalny czlowiek wyczulby atmosfere i dalby spokoj a ta nie.....
a co do zup to od 6 mca wprowadza sie warzywka miesko ale jak widzisz ze dziecko zaczyna nie przybierac na wadza to wtedy mozna wczesniej.ja konrada od 5 mca dokarmialam....

madziorka ale leos fajna pileczka :ico_brawa_01: ja tez nie mialam chodzika....

marta jak franio,wiesz juz cos...

kasik fotki ksiezniczki super :ico_brawa_01: kiedy wracacie do uk????

my dzisiaj na farmie pol dnia spedzilismy,konrad uwielbia tam chodzic wiec mialam troche spokoju :-D karmil i glaskal zwierzaczki,pozniej lunch tam zjedlismy bo maja przytulna kafejke i do domku tylko ze z nogi i znowu musialam go niesc na rekach,ale tym razem pojechalam w tamta strone samoch a z powrotem tak wyszlo bo pawel potrzebowal zeby przewiesc graty na inna robotke i wpadl do nas i zabral autko.
ale co tam najwazniejsze ze mi usnal na rekach w autobusie i spi do teraz :ico_brawa_01: :-D

jasnie pani a moze ta masc juz przestala dzilac bo piszesz ze poltora godz po aplikacji zostalo wykonane kucie :ico_noniewiem: biedna luska ...... caluski dla niej

[ Dodano: 2007-09-13, 16:02 ]
a madzia a czemu wam ten alarm tak sie wlacza???to mieszkancy mieli jazde jak lisc zostawili :ico_oczko:

a zapomnialam wam napisac,ze do nas po roku czasu dochodza mandaty z uk do pl.w tym czasie mielismy samochod na polskich blachach i myslelismy ze moze nie dojdzie bo niby wszyscy tak mowili a tu szok trzy mandaty na 300 funtow :ico_zly: jestem wsciekla i to wszystko za parkowanie.a i dzisiaj przyszedl kolejny ale to juz na ten samoch co mamy i to pawel za przekroczenie predkosci :ico_zly: juz mu dalam szkole przez telefon :ico_zly: bo ja nie rozumiem jak pisze 30 to jade tyle,przeciez nigdzie mi sie nie spieszy i nie bez powodu jest tam takie ograniczenie.ja to jestem z tych co przestrzegaja. a wy jak jezdzicie???

[ Dodano: 2007-09-13, 16:09 ]
a jeszcze jedno gosia piszesz z polowa dzieci na 2005 juz sika ale zobacz ile one sa starsze od naszych a na dziecku nawet miesiac to duza roznica.ten ze stycznia to juz ma prawie trzy lata a nasze jeszcze dwoch nie maja,tak wiec glowa do gory i na nasze szkraby przyjdzie kolej :ico_oczko: przeciez cale zycie w pieluchach nie beda smigac :-D

[ Dodano: 2007-09-13, 16:10 ]
kasia a jak lenoslawa teskni jeszcze za smokiem???

[ Dodano: 2007-09-13, 16:29 ]
mam jeszcze jedno pytanko do was wszystkich :czy panna mloda powinna isc w bieli do slubu koscielnego czy moze w innym kolorze jak jej sie podoba,czy powinna byc zachowana tradycja tej czystosci i niewinnosci ktora jest przywiazywana do bieli czy powinnysmy od tego odejsc bo i tak zadna z nas nie byla pewnie dziewica w dniu swego slubu???chyba ze trafila sie jakas...???
chodzi mi o panny bezdzietne , bo te ktore maja dziecko to chyba nie bardzo jakby szly w czystej bieli,co sadzicie??? mam na mysli slub koscielny.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 wrz 2007, 16:33

fela pisze: a wy jak jezdzicie???

:ico_wstydzioch: troche przekraczam :ico_wstydzioch:

fela pisze: gosia piszesz z polowa dzieci na 2005 juz sika ale zobacz ile one sa starsze od naszych

no wiem i te dzieci jakos w ostatnim miesiacu dopiero zalapywaly i to hurtem. Ale wtedy bylo ladnie. A te pieluszki do nauki sikania tez chcialam kupic huggiesy pull ups. Ale moge natrfaic tylko dla dziewczynki. Ja uzywam pampersy let's go. Łatwo sie zdejmuje.
fela pisze:chyba w piatek kupie pieluchy do nauki i zobaczymy jak to dziala.

wysadzaj go co 30 minut i zobaczysz ze w koncu zalapie. Tylko dziewczyny piszą zeby calkowicie sie pozby pampersa. Bo jak dzieci go mają to sikają.
A wiesz co jeszcze robilam? On sika jak przystawiam mu stoleczek przy sedesie potem sam spuszcza wode a ostatnio kupilam brise taki odswiezacz przyklejony do sciany. I sam psika po kazdym sikaniu. Strasznie mu sie ten pomysl podoba. Niech ma nagrode. U nas najgorzej bo nie ma w ogole rozmowy z nim bo on nic nie mowi. Taki to mi sie trafil niemowa.

ilonakk9 pisze:Gosia ale post gigant Ci wyszedl,ale ja taki najabrdziej lubie czytac


tak jakos wyszlo samo :ico_wstydzioch: , dzieki za ciato pyszne bylo.
Madziorka ale ci zazdroszcze tego wylegiwania sie w lozku. Tez bym tak chciala,a tak to musze przysypiac na biurku w pracy :-D

[ Dodano: 2007-09-13 ]
fela pisze:bo te ktore maja dziecko to chyba nie bardzo jakby szly w czystej bieli,co sadzicie???

ja bylam w 3 miesiacu ciazy jak bralam slub wiec teoretycznie tez nie powinnam isc w bieli. W sumie szlam w ecru ale nie dlatego ze nie chcialam bieli tylko dlatego ze mi sie bardziej podobal ten kolor. Gdyby bialy mi sie bardziej spodobal bez skrupolow bym wybrala bialy.

A ty bedziesz miala slub koscielny? Czy to jakas kolezanka?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

13 wrz 2007, 17:24

Witam kochane :ico_haha_02:
fela, co do bieli to ja sie wypowiem :ico_noniewiem:
Ja bralam slub koscielny jak ALa mial 3 latka bylam w bialej sukni i ksiadz nic nie komentowal ani nikt z rodziny tylko co do welonu zdania byly podzielone ale jednak go mialam upietego nisko :ico_noniewiem:
Co do jazdy autem to niestety w Pl przekraczalam predkosc nieraz tu w UK staram sie pilnowac bo jakos albo zmadrzalam albo po prostu nie chce nieprzyjemnosci :ico_noniewiem:
Kurde martwie sie o Franusia bo Marta sie nie odzywa :ico_olaboga:
ilonakk9, ja na twoj zart sie nie nabralam :-D bo juz jakis czas temu maz pokazal mi te stronke :-D
lucy23, zakoncz te znajososc z ta "dziwna kolezanka" bo rece opadaja
kasi.k ja juz Natiego bralam na pollezaco jak mial ok 5 miesiecy poniewaz juz probowal siadac
kasia prezentuj tyleczek w nowych dzinsach i to juz :-D

U nas niby po staremu :ico_noniewiem: pomijajac fakt ze slubnego siostra i tatoi przyjechali wiec musialam wczoraj z nimi jechac do centrum i pokazac gdzie NIN sie zalatwia ktorymi autobusami tam sie dostac itd tylko ze ich przyjazd wcale mnie nie cieszy bo ja jednak wole sama z mezem tu byc tylko jeden dobry aspekt tej sprawy jest taki ze w koncu brat meza sie od nas w sobote wyprowadza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo juz nie moglam wytrzymac z tym czlowiekiem :ico_zly:
Wczoraj jeszcze bylismy wieczorkiem na urodzinkach kolezanki corki (8 urodziny a ja kartke z 9 kupilam :ico_puknij: ) kupilam jej taka fajna ksiazke dla dzieci 501 eksperymentow i juz zapowiedziala ze dzis po szkole bedzie cos probowac robic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 wrz 2007, 17:37

hej laski!
no wiec od początku
dzis z rana zadzwoniłam do przychodni ( bo szpital miał dac znac z rana co z wynikami) a tam mi baba mówi ze nic nie mają wiec dzwonie do szpitala, a tam mi mówią ze nikt taki jak Franio nie miał zdjęcia wiec sie poryczałam bo juz nie miałam nerwów i zadzwoniłam do Jacka a on mówi ze nie mam sie nerwowac tylko do szpitala jechac jazde zrobic, jak powiedział tak zrobiłam, zajeżdżam a tam???? " nikt takiego zdjęcia nie robił" wiec pytam sie :" to ja miałam omamy czy zwidy?" no i czekałam , po 45 min przszła jakas baba i mówili ze nie mieli czasu zdjęcia opisac :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: mówie jej:" obiecaliscie ze bedzie na wczoraj popołudniu :ico_szoking: to ona ble ble wiec mi cisnienie skoczyło i oto jaka mowe wygłosiłam:" kur@@@@@@ co Wy myslicie, ze jak jestem z POlski to wszystko wam wolno i mnie olewac macie? do czego to doszło ze ja musze dziecko w Dublinie leczyc???? płace podatki i wszystko i mi sie nalezy opieka i zrozumcie mnie ze tu nie chodzi o mnie tylko moje dziecko !!!!!!! :ico_szoking:
waliło mnie ze na poczekalni było tysiące ludzi ( o dziwo angielski mi sie nie plątał, a nadawałam jak katarynka) wiec oni ze spokojem mi mówią ze za dwa, 3 dni bedzie opis u mojego GP :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dziewczyny ręce opadają, wiec znowu w ryk i taka uryczana wracałam do chaty bo juz nie mam nawet sił :ico_szoking: :ico_szoking: albo ja jestem taka nienormalna, albo ten kraj walnięty :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:


Fela jesli chodzi o słub to ja do kościelnego sobie kolor bordo wymarzyłam i miałam bordowy gorset, a dół ecruu z czerwonymi różyczkami na dole, w ciązy nie byłam i dziecka nie miałam, ale welon miałam tez, tak ze co do bieli to bym sie spierała bo ja lubie kolory, ale to jest kazdego indywidualna sprawa
Madziora Leoś piłeczka super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

13 wrz 2007, 18:06

Kurde ale sie narobilo :ico_olaboga: wspolczuje i nie rozumiem tych lekarzy :ico_olaboga: oni sa jacys porabani marta trzymaj sie i mam nadzieje ze jednak nic Franiowi nie dolega

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 wrz 2007, 19:25

cześć dziewczyny!
jestem oczywiście padnięta i głodna, i nie wiem czy obżerać sie na noc czy zacisnąć zęby i zjeść gruszke :ico_noniewiem:
tylko Feli napisze, wybaczcie :ico_sorki: :ico_oczko: Felunia, ja uważam, ze panna młoda tylko w bieli lub ecru, osobiście nie toleruję innych kolorów przy ołtarzu :ico_noniewiem: panna młoda to panna młoda, a nie babka z wesela w tafcie koloru czerwonego :-D
aha, za smokiem lenka nie tęskni, ale po nocy budzi sie wcześniej, jednak ze smokiem pospała do 9, a teraz przed 8 wstaje :ico_oczko:

dobra, spadam, bo mi burczy w brzuchu, pa! :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 wrz 2007, 20:19

Marta trzymaj sie kochana

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 wrz 2007, 20:20

halo halo
witam z hiszpanii :ico_haha_01:
siedzimy na piwku u znajomych a ja co :ico_oczko: do was..hihihihhi
upal jest straszny ale do przezycia zdjeica beda w poniedzialek :-D nie chche mi sie wracac normalnie...
maz mi sie wyluzowal natek daje czadu ja bym chciaa miec choc jedna dziedsiata jego energii...
niech mi ktos w skrucie na pw napisze co u was bo ja nie dam rady normalnie 20 stron :ico_haha_01: :ico_szoking:
buziaczki dla was kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość