Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 cze 2010, 12:15

:) Ide murzynka piec na dzień taty dla Kamila od Kini. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 cze 2010, 17:25

jestem jużpopracy i spacerku i o dziwo w powrotną stronę Lolek był boski i mogłam spacerkim wracać ,jużzapomniałam jak to miło z wózeczkiem spacerkiem i z tym się stanie i zagada i do sklepu można zajść , po prostu bosko :ico_haha_02:

a teraz z środka pokoju przemieścił sie pod kanapę i próbuje stanąć :ico_noniewiem:

a dziś jak poszłam na pazurki to Loluś z babcią poszedł do cioci i nakarmili go tam krupnikiem , takim gotowanym dla siebie i mama mówiła że jadł aż mu się uszy trzęsły , więc nie będego już chyba katować tymi papkami i będzie jadł to co my ,poprostu zamim dodam przypraw to odłożę mu do garczka i tyle i jakie oszczędności :ico_haha_02:
Ide murzynka piec na dzień taty dla Kamila od Kini. :)
u mnie Ala kupiła czekoladę dla taty :ico_oczko:

a ztąwysokościąto jest tak że nasze maluszki teraz szybko rosną, a takie dzieciaczki które już chodzą troszkę wolniej i dlatego jest taka różnica ,ja teżostatnio to zauważyłam i do takich właśnie wniosków doszłam :ico_haha_02:

kurcze muszesobie kupić swojego laptopa, bo P wzioł do pracy swojego , Ala już mnie pospiesza bo chce pograćw simsy a mój staruszek tak wolno chodzi że nie chce mi się go nawet odpalać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

23 cze 2010, 17:51

wiolaw, pewnie że tak, ja oliwce też juz staram sie wprowadzac nasze jedzenie, dzis moja babcia ugotowała sobie zupe taką prostą jarzynówke z makaronem, oli zjadła 3/4 miski :ico_szoking: i zanim babcia zdązyła nabrać kolejną łyżeczke ta juz miała otwartą buzie i robiła aaaaaa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 cze 2010, 21:45

Wiolaw z tym zostawianiem dziecka w wózki to ciężka sprawa. Powiem Ci, że ja robię tak jak z Matim. Ok powinno się dziecko wziąć i zaspokoić jego potrzebę, ale musimy też uczyć, że nic szantażem. Zawsze sprawdzam dlaczego może płakać. Jeśli jest głodna, a nie mam jej jak dać, to jest moja wina więc ją niosę. Jak wszystko jest ok według mnie, a muszę się nagle gdzieś przemieścić, czy mam dużo zakupów i drugie dziecko obok, to się drze i jedziemy, ale zawsze mnie widzi i mówię do niej.

Wiolaw
z jedzeniem to ja tez przestałam kupować obiadki w słoiczkach. Tylko owoce i deserki kupuję, a obiady je to co my. Jeśli coś ma być dość ostre, to robię jej coś ekstra. Jeśli są ziemniaki z kotletem, to robię jej jajko sadzone lub gotuję kawałek mięska. Zupy je z nami. Nie używam ulepszaczy więc się nie boję, że coś jej będzie.

Kasia90 a czemu Ty się wstydzisz pływać?

Magda33
to Milenka drobna jest podobno choć mi się wydaje, że jest całkiem ok. A je naprawdę ładnie. Cyca w dzień mało co. Pociumka sobie z 3 razy, głównie do drzemek. Ale przed spacerkiem zjada miseczkę kaszki z musem lub startym jabłuszkiem. Potem obiadek też prawie cały.

Kasia90
mmm murzynek, jak ja bym chciała być dziś :ico_haha_01: tatusiem Kini.

My byliśmy w Mc Donaldsie, ale wypiłam tylko szejka i zjadłam ciastko z jabłkiem, by nie jeść tego jak karmię. potem 2 godz. w sali zabaw. Tylko my w trójkę i nikogo więcej, a hala z 1000 metrów. dziś niemcy grają i zero nikogo nie było :ico_brawa_01: dzieci jakie zadowolone, a Milenka to już w ogóle w kulkach poszalała. Wyślę na pocztę fotki.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 cze 2010, 23:17

jestem na zakończenie dnia :ico_oczko:
Kasia90 a czemu Ty się wstydzisz pływać?
no właśnie !!!!!!!!!!
by nie jeść tego jak karmię. potem
ja sobie nie omawiam , jedyne co nie jadłam to pikantnekurczaki z KFC :ico_haha_02:

niby siedzę ale ocy mi się zamykają, a miałam jeszcze na allegro pszukać kilku kosmetyków bo mi się powoli zapasy wyczerpują , a tu dwie soboty pełne makijaży poumawianych :ico_oczko:
nie dam rady dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 cze 2010, 08:53

i znowu pustki, ja siedze sie nudze i nawet nie mam do kogo se pojsc :( czemu mieszkacie tak daleeeko :(

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 cze 2010, 09:00

Wiolaw ja jestem w oriflame jak coś potrzebujesz.
Ja ogólnie też już wszystko jem, ale w tym z fast foodów to wiadomo, że samo świństwo i lepiej unikać, albo pozwalać sobie tylko czasem.

Dziś Mila już lepiej w nocy spała. Wstała o 6.30, ale o 7 pospałyśmy jeszcze do 8 także dziś spoko. Muffinki się już pieką bo w gości dziś jedziemy i ciasto na pierożki z serem i szynką tez już zrobione.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 cze 2010, 10:10

a czemu Ty się wstydzisz pływać?
Nie tyle pływać co rozebrać. :ico_noniewiem:
mmm murzynek, jak ja bym chciała być dziś :ico_haha_01: tatusiem Kini.
Hehe, poczęstuje i bez tatusiowania. :)

A ja uruchomiłam chodzić. Bo skoro Kinia już stoi twardo i siedzi dobrze, to czemu nie? Szczególnie, że obiad chce w spokoju ugotować, a ona mi wstaje w pokoju co chwila to lepiej żeby jak już stoi, stała bezpiecznie. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 cze 2010, 10:14

Kasia90 no co Ty opowiadasz. Na basenie nie ma ideałów. Żebyś tu w Niemczech widziała jacy ludzie przychodzą. Każdy dla swojego zdrowia i ruchu i nikt nie przejmuje się tym jak wygląda. Ja też mam cellulit i 7 kg za dużo, ale chodzę z przyjemnością bez względu na to co ktoś pomyśli.

U nas znów upały. Mila zjadła kaszkę biszkoptową z owocami, pierożki zrobione, syf w kuchni ale idziemy na spacer.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 cze 2010, 10:45

bez względu na to co ktoś pomyśli.
No, a ja właśnie tak nie umiem, wstydze sie i nic nie poradze, ehh... może jak sie troche opale i mi wybledna te rozstępy które mam dosłownie wszedzie to pójde. Tylko na solarium musze iść kilka razy.
U nas znów upały.
U mnie pada. Podobno od jutra znów ma być ciepło.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość