szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 12:06

Strasznie wam współczuję tych mdłości.Czyli że ja chyba jak na razie nie mogę narzekać na ciąże. Bo mdłości nie miałam zbyt wiele , potem senność , kłucia były dość długo ale to nie było bardzo bolesne bardziej strachu mi robiło dużo i do teraz czuje sie superowo , nic praktycznie mnie nie boli. Śmigam jak bym w ciąży nie była.

[ Dodano: 21-09-2011, 12:09 ]
Ja skończyłam sprzątać w ganku .Szafy pomyte, ściany poomiatane, żyrandol tez błyszczy.Zostało mi tylko okno ale to P musi mi umyć i jeśli będzie pogoda to wypiorę dywan .
Teraz wcinam jabłko , cos ostatnio mam fazę na jabłka jadłam bym je kilogramami.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2011, 12:20

Cześć :-D

Sandrusia czyżby Twoje urodzinki nastały???
Wszystkiego najlepsze, Kochana!!! No i niech Ci Dziecko prezent dziś zrobi i wyskoczy do mamy :-D

szkieletorek, pytałaś jak w szpitalu sprawdzą, czy masz fotelik. No, fotelik należy okazać i pielęgniara ubiera dziecko, po czym sama go pakuje do fotelika :-D Więc, bez niego nie da się wyjść.

izabella ale masz przygody z tym szpitalem :ico_olaboga:
No, ale widać,że Ty już bliżej niż dalej :ico_brawa_01:

Moje Bobo śpi :ico_sorki: I dobrze, bo wystawiłam na allegro duuużo kurtek po Zu. Nie chciało mi się strasznie, ale kurtki najwięcej miejsca mi zajmują, no a poza tym zima idzie. Może się sprzedadzą, bo po 5 zł wystawiłam :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 12:25

szkieletorek, pytałaś jak w szpitalu sprawdzą, czy masz fotelik. No, fotelik należy okazać i pielęgniara ubiera dziecko, po czym sama go pakuje do fotelika :-D Więc, bez niego nie da się wyjść.
Żartujesz .Czyli że na wyjście z moje ciuszki nie ubieram sobie sama dziecka ?
No jestem w szoku nie wiedziałam że tak to wygląda.

Ja właśnie sprawdzam allegro jakie ma ceny wózka bo muszę w tym tyg zamówić w końcu .
Na szczęście dziadki płaca za niego.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 12:49

Kocura Bura napisał/a:
szkieletorek, pytałaś jak w szpitalu sprawdzą, czy masz fotelik. No, fotelik należy okazać i pielęgniara ubiera dziecko, po czym sama go pakuje do fotelika Więc, bez niego nie da się wyjść.

Żartujesz .Czyli że na wyjście z moje ciuszki nie ubieram sobie sama dziecka ?
No jestem w szoku nie wiedziałam że tak to wygląda.
u nas jest tak samo, przynosi sie fotelik razem z ubrankami do położnej. Ojciec moze w międzyczasie załatwić inne sprawy w szpitalu a mama siedzi i czeka na ubranie malucha, przy okazji połozna tłumaczy jeszcze wszystko jak dbać o pępek i inne ważne rzeczy.

Potem malego Bobeczka wkłada i zapina w foteliku. Takze u nas nie ma szans bez fotelika odebrac dziecko

[ Dodano: 21-09-2011, 12:49 ]
Ja właśnie sprawdzam allegro jakie ma ceny wózka bo muszę w tym tyg zamówić w końcu .
Na szczęście dziadki płaca za niego.
a jaki wózek planujes kupić chwali mi się tu zaraz :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 wrz 2011, 12:52

dokładnie fotlik sprawdzają czy masz, bo musisz ze szpitala wychodzić z dzieckiem w fotliku więc wiele osób po drodze się mija, nie wyjdzie się bez, u nas akurat samemu się dzieciaczka ubiera i wszystko ale kontrolują czy wynoszone w foteliku a nawet pytają czym i jak daleko do domu się jedzie.

co do smoków, to czytam jakiś poradnik od narodziń do 2 roku życia i pisza by nie podawać smoka do 6 tygodnia zycia i tak samo butelki, jezeli chce się karmić piersią i odciagac z jakiś przyczyn by dopiero po 6 tygodniu bo to zakłóca odruch ssania sutka i moga być problemy i dlatego ja też na zajecia póki co chodze z małym aa po 6 tyg będę odciagac mleczko i mąż z nim będzie zostawał.

izabellla może już serio bliżej jak dalej masz i pociagniesz resztę nawet te co przed toba terminowo:)

SANDRUSIA jejuś Ty biedulko to się umczysz z tą niepewnoscia ale oby maluszek zdecydował się już zawitać po tej stronie brzuszka i Sto Lat Kochana Spełnienia marzeń:)
:ico_tort:


młody śpi, mała się bawi a ja musze też powrzucać foty zdjeć ciuszków po elizie może coś się sprzeda ża kilka funtów a jak nie wyniosę do secondhand bo kurde mam tgo tyle, że już miejsca mi szkoda w szafach hehe

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 13:04

może już serio bliżej jak dalej masz i pociagniesz resztę nawet te co przed toba terminowo:)
cały czas mnie boli, ale tak samo mocno jak wczoraj, sama jestem ciekawa.
co jest dziwne boli mnie krocze jak siadam na kibelku i robię siku np.

Teraz w końcu otwieram okna, temperatura skoczyla do 17 stopni, wyszło sloneczko, aż mi lepiej się funkcjonuje i spanie mnie nie męczy :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 13:07

dziekuje kochane za zyczonka :ico_sorki: a no i stawiam :ico_tort: oczywiscie :-D
u nas jest tak samo jak u elibell z tymi fotelikami trzeba miec ale dzidzie sie samemu ubiera a polozna sprawdza czy dzidzia ma fotelik mysle ze to dobrze :ico_oczko:
ja fotelik mam ale dzidzi nie ma hahaha juz wczoraj Kubus do brzuszka mowil i prosil brata zeby wyszedl ale ten uparciuch nie slucha nikogo :ico_olaboga: krcze ja tak sie martwie bo w piatek dziewczyna ktora pracuje u nas w sklepie wyjezdza na weekend i nie bedzie jej do niedzieli wiec moja tesciowa bedzie musiala byc w sklepie , tak wiec jesli zaczne rodzic nie bede miala z kim dzieci zostawiac :ico_placzek: i boje sie jak cholera myslalam ze urodze do tego czasu a tu doopa pewnie wlasnie w weekend zaczne rodzic i chyba w domu urodze :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 13:54

SANDRUSIA)), jestem jestem ,byłam po młodego w szkole także zniknęłam na troszke :-D ,odpisałam ci na wiadomość zaraz nr tel tez napisze :-)


Jestem dziś strasznie zakręcona :ico_olaboga: ,a jeszcze młode sobie zażyczyły placuszki z jabłkami ,wiec zaraz do kuchni mykam :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 14:00

estem dziś strasznie zakręcona ,a jeszcze młode sobie zażyczyły placuszki z jabłkami ,wiec zaraz do kuchni mykam
ja pozbywam się jabłek i znów robię jabłecznik z kokosowa kruszonką :-) zupka pomidorowa juz tez prawie jest gotowa, makaron w trakcie gotowania, biszkopt pod spod ciasta w piecu.

Kurde nie wiem skad ale tyle u nas jest os ze jakis istny oblęd :ico_szoking:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 14:05

izabelllla123, to cie na ciacho wzięło :-D ,ja jakos niemam weny twórczej do pieczenie,ale chodiz za mna murzynek wiec moze sie niebawem zmobilizuje :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość