Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 sty 2012, 00:17

ja mam sporo pieluch po Milence i Damianie, chociaż tych na noworodka z radością się pozbylam przed wyjazdem z Polski, zakładając, że nie będzie więcej dzieci.
Mam sporo one-size, ale to już na ciut większe dziecię niż noworodek :D
Nie mam za bardzo gdzie wieszać prania, w wilgotnym kraju słabo schnie wszystko :ico_noniewiem: a ja mam ogólnie lenia na pranie i durrrną pralkę... chociaz w sumie co mi zrobi za różnicę wstawić dodatkowe płukanie zasikańców co 2gi dzień a potem normalny cykl z ciuszkami :ico_oczko:
także zależy jak się zbiorę w sobie. Całkiem fajnie mi się Milę pieluchowało w wielo, ale odkąd miała tutaj serię miesięczną luźnych kup, przestałam na długo... a potem "wewnętrzny leniwiec" nie pozwala się od nowa zmobilizować :ico_noniewiem: chodzi pod wieczór w wielo gdy wiem, że kupsztola mi nie fundnie. Bo chcę by nie zapomniała co to mokro-sucho.
Generalnie ...mam dość ...od 2008r pieluchy i pieluchy... dobrze, że nie trzeba tetry gotować chociaż :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

04 sty 2012, 09:32

mój mąż chce żeby dziecku NIC nie zabrakło..
- tylko tu sie tez mozna przejechac
no tak, ale tu to moje zdrowe podejście się liczy :ico_oczko: laktatora nie kupuję, jeśli będzie potrzebny wyślę małża do apteki.. sterylizator- skreśliłam na samym początku itp.. ale jeśli np będziemy niedługo kupować fotelik-nosidełko to cena raczej nie będzie grała roli.. jak będzie droższy i bezpieczniejszy to może być..

a jeśli chodzi o pampersy ja póki co mam zamiar przetestować czy niezbędne jest kupowanie oryginalnych.. kupiłam już okazyjnie huggiesy, małe opakowanie, mam zamiar kupić pampki zwykłe i te kremowe i zobaczę, w których małemu będzie lepiej itp.. i przed ukończeniem 6miesięcy nie mam zamiaru zmieniać pampków na tańsze.. skończy mi się macierzyńskie to pomyślimy o oszczędnościach hihi :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

04 sty 2012, 09:45

witam
ieluszki wieloraz. rozważacie jako zdrowszą alternatywę pampersów?
jednak wole korzystać z cudów techniki..niż sie bawić... :ico_oczko:
laktatora nie kupuję, jeśli będzie potrzebny wyślę małża do apteki.. sterylizator- skreśliłam na samym początku itp..
ja takich rzeczy też nigdy nie brałam pod uwagę...też muszę przeznaczyc pieniązki na porzyteczniejsze rzeczy typu dobry fotelik, dobrej jakości jedzenie...szczepienia....

Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sty 2012, 09:52

a mi akurat laktator pomógł i to nie raz. ale to kwestia uregulowania sobie cycoli z dzidzią. u nas karmienie szybko poszło w odstawkę :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

04 sty 2012, 09:56

a mi akurat laktator pomógł i to nie raz.
a nie wątpie w to ze pomaga... :ico_oczko: ale mi żal pieniędzy na coś na co bede tylko pare miesiecy używac (szczegolnie jak ich sie nie ma za wiele;))...a z karmieniem to problemow nie mielismy rzadnych...do 10m...mogłabym wiecej, ale miałam już dośc...-wyrodna matka ze mnie :-P :622:

[ Dodano: 04-01-2012, 09:07 ]
idę z małym na kontrol :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2012, 10:15

Cześć

Ja tez nie mam zamiaru przeginać z rzeczami dla małej dobrze że wiekszosc mam :ico_sorki: . Mi przy Franku bardzo sie hugissy te z biedronki sprawdziły bawełniane z kubusia puchatka i też zamierzam je używać ogólnie to bede do każdych przyzwyczajała pupcie Uli. Największym wydatkiem bedą szczepienia jak sobie przypomne ile kasy na to potrzeba to masakra Frankowi wykupowałam skojarzone i pneumokoki 4 dawki musiał miec ze wzgledu na jego kontakt ze szpitalem :ico_olaboga: wiec kasy wtedy poszło a co teraz jak wszystko w aptekach takie drogie :ico_zly: ze 2000 trzeba mieć na szczepienia.

[ Dodano: 04-01-2012, 09:16 ]
Dodano: 04-01-2012, 09:07 ]
idę z małym na kontrol
powodzenia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

04 sty 2012, 10:17

tibby ja też nie mówię że go w ogóle nie kupię.. ale kupno go przed urodzeniem dziecka jest wywalaniem kasy w błoto.. nigdy nie wiadomo jak się ułoży karmienie.. może nie będę mieć wcale problemów, mogę nie mieć pokarmu i wtedy okaże się zbędny.. ale jeśli będę go potrzebować i jeszcze w szpitalu to jest kwestia pół godziny i mam laktator przy sobie.. póki co jednak nie mam zamiaru inwestować w niego.. okaże się w praniu co i jak :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2012, 10:18

Asieńka86, mi sie sprawdziłtaki zwykły odciągacz ręczny z pompką ale ogólnie nie miałam zastojów i problemów z karmieniem karmilam długo Franka .

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 sty 2012, 12:47

wiatm kochane .. ja czuje sie juz lepiej :ico_sorki:
z badaniami wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_sorki:
zmykam was doczytac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 sty 2012, 12:51

mama_zuzi1980, naprawde w orzechach piora?Myslalam,ze tak chlapnelas tylko,ale i tak mnie rozwalilo :ico_oczko:
a pieluszki wieloraz. rozważacie jako zdrowszą alternatywę pampersów?
- w zyciu :ico_nienie: Dwoje dzieci na pampkach jechalo,to i 3 da rade,za duzy cyrk z tym jest :ico_oczko:

Moze jak ktos nie pracuje i ma tylko jedno dziecko i kogos do pomocy przy nim,to moze sie pobawic,ja podziekuje :ico_sorki:
beda sie moczyly 100 lat te biedne pieluchy ...
- dokladnie :ico_oczko:
laktatora nie kupuję, jeśli będzie potrzebny wyślę małża do apteki..
- o wlasnie :ico_sorki:
idę z małym na kontrol :ico_papa:
- daj znac po wizycie :ico_sorki:
ze 2000 trzeba mieć na szczepienia.
- ja kupuje tylko szczeponke skojarzona,zadnych dodatkowych :ico_sorki:
ale jeśli będę go potrzebować i jeszcze w szpitalu to jest kwestia pół godziny i mam laktator
- u nas dawali laktator elektryczny jak ktos potrzebowal :ico_sorki: Ale moje cycki sa antylaktator - dla nich najlepszych odciagaczem jest maly czlowiek i juz :ico_oczko:

A teraz stawiam,bo mi dzie 6 kwiatek zakwitl,jestem w 6 m-cu ciazy,wow - jak to brzmi :ico_szoking:


Stawiam Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość