Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sty 2008, 20:21

Asiulka właśnie jutro jadę do innej przychodni.. Recepcjonistka nie będzie decydować czy zapisać do lekarza.. Kuźwa!!

Avisek współczuję szmerów..moja ma leciutkie, ale ledwo wyczuwalkne.. Az z tego wszystkiego zapomniałam i o tym napisać :ico_noniewiem: Zobaczę co mi powiedzą w innej przychodni jak mnie wkur...ią to pojadę do prywatnej .. Tylko teraz mam iść do alergologa i dermatologa, no nie? bo ja juz głupieję..

Jezeli laurka nie ma wypkłego ani czerwonego, to moze nic nie będzie? Wańce rośnie cały czas i puchnie...

[ Dodano: 2008-01-05, 19:34 ]
Avisek a kiedy wykryto te szmerki?
Biedne te nasze dzieciaczki..Byłaś juz u kardiologa z tym? Czy to dopiero pierwsza wizyta?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 20:42

Dziewczyny, oby z tymi szmerami bylo tak jak u mnie, ze wykryli mi szmery jak bylam niemowleciem, potem bylam do pelnoletnosci pod stala obserwacja kardiologa, ale tak naprawde moja wada serca nie jest (i nigdy nie byla) dla mnie odczowalna (chociaz dalej jest) to jest niedomykanie zastawki sercowej spowodowane jej przesunieciem.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sty 2008, 20:55

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sty 2008, 22:09

Alinko kochana tych naszych niektorych lekarzy to tylko :502: :503: :504: :505: :505: i slowo tylko sie na suwa "ku...wa mać" z dziecka kaleke by zrobili i kto by cierpial ech ........jak czytałam twojego posta to z jednej strony płakac sie chciało a z drugiej wsciekła byłam.
Teraz tylko trzeba znalesc odpowiedniego lekarza i wszystko bedzie dobrze, musi być dobrze :-D

Kurcze takie male kochane bezbronne dzieci....życze zdrówka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-05, 21:21 ]
[size=200]Moj syn mówi MAMA[/size]

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 sty 2008, 23:25

Alinko :ico_szoking:
Mnie zatkało. Wścieklizna, złość, bezradność mnie ogarnęły. Nawet nie wyobrażam sobie co musisz przeżywać. Ja bym chyba zwariowała ze strachu.
Ja Ci pisałam, że niedobrze jak ciemiączko tak szybko sie zrasta. To w gazecie wyczytałam.
Co do wit D to w Mamo to ja mówili, że nie można przedawkować takze dawaj śmiało.
To znamie usuwaj jak tylko sie da. Nie ma na co czekać.
I to ulewanie... a ona mocno ulewa? Tomek po jedzeniu troszeczkę jak beknie to mu sie uleje, ale to chyba nie o takie ulewanie chodzi tylko większe co?
Zdjęcia urocze, rodzinne i pełne miłości.
Cieszę się, że u mamy było tak dobrze jak piszesz. Jednak w domu rodzinnym to zawsze najlepiej.

Avisku i u Was ciągle jakieś problemy. tez się bidulko namartwisz. Znamie to właśnie trzeba obserwować i jeśli sie nie zmienia to ok. Gorzej jeśli się powiększa i nabrzmiewa jak u Waneski. A z serduszkiem jednak mam nadzieję, ze nie będzie tak źle. trzymam kciuki.

madziu gratuluje MAMA!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 23:36

magda26, a moja corka mowi mamamamamamamamamamamamma i ak pol dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 00:13

MADZIU za mama wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,moja niunia to non stop mamamamamamamamama,tata,dada,baba i hej :-D a Wiki jeszcze sie bawi :ico_szoking: chyba ksiadz ja zauroczyl na kolendzie hihi

[ Dodano: 2008-01-05, 23:16 ]
PORA SPAC DOBRANOC Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sty 2008, 12:19

Witam z rańca!
Dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia :ico_sorki:

Z tego wszystkiego nie napisałam do zadnej z Was ani słowa..
a więc:

Asiula :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 6 zębów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no piękną mamy zębatkę na czerwcu !!!!!!!!!!

Magda gratuluję MAMA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakie to musi być piękne.. Jak Wanmesska się usmiecha do mnie juz mdleję, a co dopiero jak powie mamo..

Lucy zyczę Twojemu tatusiowi zdróka, niech się wykuruje i rzuci papierochy.

Juli współczuję zdropwotnch kłopotów :ico_szoking: oby było lepiej i minęło wcale. Matko Ty się musiałaś wystraszyć..

A tak wogóle, to chyba kazdej z nas coś ze zdrówkiem nie teges? Ja po Sylwestrze kicham, kaszlę (o właśnie.. kaszlę czy kasłam??) Wanesska roskichana, a Karol się wścieka ze nie moze spopkojnie obejrzeć TVv przez to zympolenie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Madziorka i Aniu, Kamilko i Lucy tak się cieszę, ze Wam się udało spotkać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdjęcia udane i piękne, widać, ze wam się dobrze rozmawiało :ico_brawa_01: tak Wam zazdroszczę. madziorka mam nadzieję, ze się spotkamy w Wawce :-D :-D :-D

Avisku trzymam kciuki za Laurkę, oby to był fałszywy alarm, a jezeli nie, to zeby nie przeszkadzało by jej to w zyciu jak Dominice i mnie ;)

Owłaśnie, Dominika Luśce się nie udzieliła Twoja wada? Bo Wanesska chyba w maluśkim stopniu ma po mnie.. ale narazie nie ma powodów do niepokoju u nas.

Kamilko co do ciemiączka. Pamiętam jak pisaaś o tym, ze jest niedobrze jak się zbyt szybko zrośnie. Dlatego lekarka mi zabroniła podawać witaminę D. A teraz jak widać tylko zaszkodziło to małej. Ponoć zrastanie się ciemiączka a witamina D mają niewiele wspólnego. Tym bardziej, ze rosną jej juz ząbki.. mała musi dostawać witaminę!! Moja pediatra powiedziała ze w swojej 30-letniej praktyce nie spotkała przypadku, kiedy to zakazano podawać wit.D :ico_noniewiem:
Co dotyczy ulewania.. Tomuś najprawdopodobniej ma beknięcie z niewielką ilością treści pokarmu. Wanesska czasem wyleje całą kaszę (!!) i się dławi tym.. Czsasem zje zupkę, odbijeze 3 razy po godzinie po posiłku wychlapie z 1/3 na bluzkę... Kiedyś Nutritin (zagęstnik do mleka) pomagał i juz z miesiąc mało ulewała, a teraz znowuuu .
Dzięki Bogu nie jest dzieckiem marudnym i płaczliwym , bo bym ocipiała chyba. Uśmiecha się do mamy i taty, bawi się zabawkami i przewraca się radośnie z plecków na brzuszek, zuje nogi i wogle :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 12:20

CZESC wstalam poczytac co napisalyscie a tu pustki :ico_szoking: ,my w nocy poszukiwania smoczka a ryk ze sie nie gada ,dobrze ze mialam stary nie wyzucilam :ico_oczko: to Wiki dostala na podmianke,a rano sie znalazl smok niunia go miala pod szyja :ico_szoking: ,jak Wiki jest marudna to mamy na nia 3 sposoby,pralka jak pranie sie pieze to jest zachwycona,w dzrzwiach pleksa drapie pazurkami :-D i odkurzacz to sa mega zaspakajacze Wiki jak jest :ico_zly: ,to nareczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sty 2008, 12:28

a teraz zagadka :-D :-D :-D :-D kto to??

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość