Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 wrz 2007, 20:27

kaasiaa79 pisze: a nie babka z wesela w tafcie koloru czerwonego

Kasiu dziekuje kochana :ico_zly:
Fela widzisz? kazdy ma inne zdanie na ten temat :ico_szoking:
Emilka nie bede komentowac tego co tu sie dzieje, dzieki za miłe słowa
Gosiu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 wrz 2007, 20:52

martuchafrost pisze:kaasiaa79 napisał/a:
a nie babka z wesela w tafcie koloru czerwonego

Kasiu dziekuje kochana

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
To sie udało Kasiuli.
I jeszcze Jasnie Pani ją opieprzy bo tez miala nie białą :-D

A ja chcialam sobie kupic czerwony gorset na slub do tego sukienka. Gorste byl sliczny. Ale w koncu przy ecru zostalam.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 wrz 2007, 21:03

martuchafrost, a myslisz ty o zjechaniu do Pl w sprawie tej choroby Frania, czy uzeranie sie z angielskim NHSem to juz twoje hobby? jeszcze jedno...
kaasiaa79 pisze:ja uważam, ze panna młoda tylko w bieli lub ecru,

martuchafrost pisze:Kasiu dziekuje kochana

gosia888 pisze:I jeszcze Jasnie Pani ją opieprzy bo tez miala nie białą

:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :shock: :shock: :-? :-?
i czy musze jeszcze cos dodawac?
masz szczescie Skarpeta, ze ja nie mialam slubu tylko podpisywalam certyfikat w USC, ale gdybym kiedys miala to i tak cie opiepsze, bo w bialej nie pojde

Ja nie wiem co z tym moim dzieckiem? od godziny ja probuje uspac i sie nie udaje. przy butli zasnela, a jak sie tylko mleczko skonczylo to sie darcie zaczelo. Teraz noga ja w lezaczku husiam, a za jej plecami farelka szumi i tylko tak dzwiekow z siebie nie wydaje, bo nawet na rekach mi beczala.

[ Dodano: 2007-09-13, 21:11 ]
acha i Luska zaczyna sie edukowac od przyszlego tygodnia jak tylko paczka przyjdzie :ico_oczko: koniec laby :-D :-D :-D
http://www.allegro.pl/item241815646__fi ... nowy_.html

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 wrz 2007, 21:49

Jasnie Pani :) pisze:martuchafrost, a myslisz ty o zjechaniu do Pl w sprawie tej choroby Frania, czy uzeranie sie z angielskim NHSem to juz twoje hobby

Jasnie Pani 28 wrzesnia mam spotkanie z konsulem i bede go błagac zeby mi w tydzien paszport dali , a Ty myślałas ze co? pozwole im zmarnowac dziecko????? wiec w październiku jade do Kaczolandu :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:, ale gdybym kiedys miala to i tak cie opiepsze, bo w bialej nie pojde

moje słowa :ico_oczko:
ej laski bo nie wiem co zrobic, bo jak pojade do Polandu to Frania ominą dwa pierwsze szczepienia i jak bede w Polsce ok 3 tyg ( lub wiecej) to praktycznie nie bedzie szczepiony, wiec co mam teraz zrobic? szczepic go w Polsce? bo jesli tak to oznacza ze kazdą kolejną szczepionke bedzie musiał niec w Polsce bo tu jest inny skład szczepionek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-13, 21:52 ]
Jasnie Pani :) pisze:a jak sie tylko mleczko skonczylo to sie darcie zaczelo

Jasnie Pani a co Ty taka skąpa???? mleka dziecku żałujesz???? daj jej więcej jak głodna :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
na pocieszenie dodam, ze juz znam Frania rytm: w dzien co półtora godziny jedzenie :ico_szoking: ( chyba ze jestesmy na spacerze to śpi) a w nocy to samo :ico_szoking: dokładnie co półtorej godziny dwa cyce plus butla :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 wrz 2007, 22:01

martuchafrost, jak ci paszportu nie dadza to zjazdowke chociz upros a w Pl w niecaly miesiac paszport dla niego dostaniesz.
martuchafrost pisze:Jasnie Pani a co Ty taka skąpa???? mleka dziecku żałujesz???? daj jej więcej jak głodna

smiej, sie smiej, ale ona dopiero teraz zasnela i nie wiem jak dlugo to potrwa. i nie ciesz sie, ze znasz dziecka rytm, bo mi sie wydaje, ze to mit, nie ma czegos takiego jak rytm. ona zawsze tak ladnie mi sam w lozeczku zasypiala, a od 3 dni mam jatke wieczorami i juz sama nie wiem czemu ryczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzisiaj sie poplakalam jak ona beczala, bo nie wiem o co chodzi... juz wszystkiego probuje i nic nie dziala... mozliwe, ze ona ma koszmary w nocy i dlatego nie chce spac? bo w nocy niby sie nie budzi, ale strasznie niespokojnie spi i nawet czasem se wrzasnie przez sen...
a ze szczepienieami to odposc se te polskie, bo to nie jest powiedziane, ze to akurat w wyznaczone dni ma byc dziecko szczepione. musi byc tylko odpowiedni odstep miedzy szczepieniami i jak wrocisz do UK to jeszcze zdazysz zaszczepic. tak mi sie wydaje, ale ja w sumie to taki ekspert jak z koziej nonono traba..

[ Dodano: 2007-09-13, 22:14 ]
martuchafrost, jeszcze szybkie pytanie... jaka masz temperature w mieszkaniu?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 00:08

hej

martusia

fela ja prawka nie mam wiec i problemow z predkoscia jazdy hihi
co do koloru sukni slubnej. mnie sie podobaja ecru ewentulanie cos jak cappucino hihi sama szlam w bieli bo przymierzalam inne i jednak mnie jako blondynce w bieli bylo duzo ladniej niz w ecru hihi
uwazam ze wybor koloru o sprawa indywidualna hiih choc ja dolaczam do klubu kasi hihi i czerwone bordowe udpadaja hihi... i juz hihi dziewica tez znie bylam ale welon miaalm dlugi. az do ziemi hihi tak jak chcialam

emilka no to niezle pomylilas urodzinki hihi ale takie dzieciaczki to sie jeszcze nie gniewaja za dodawanie lat z wrecz przeciwnie. ale po 18-tce to juz sie odejmuje hihi

martus dobrze ze jazde im zrobilas... i trzymam kciuki za szybki pazport dla frania :ico_brawa_01:
a z tym polskim lekarzem masz kontakt? bedzie robil jakies dodatkowe badania .. ?


leos dzis byl aktwny prawie caly dzien hihi zaliczyl jedna krotka drzemke ok 13 a potem dopeiro o 18 zasnal hihi
wyszlam z nim na spacer na high street wstepujac jeszzce po kumpele (renie z sonia fela) skojarzy) no i leos zaraz po wyjsciu jakos sie rozmarudzil .. musiala;m wracac do niej i karmic go hiih ale drugie podjescie bylo juz ok hihi
pozwolil nam polazic po sklepach hihi

a w ciagu dnia byl aktywny kochany usmiechniety hihi zwracal na siebie uwage i rozmawiaal na maxa owteirac slodko buzke hihi i szczerzac bezzebne dziaselka hihi

martuchafrost pisze:dokładnie co półtorej godziny dwa cyce plus butla


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

julie czekamy na fotki a tymczasem wypoczywajcie i korzystajcie ze slonca hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2007, 00:55

hej dziewczyny czytam was na raty i zapominam co pisalyscie :ico_wstydzioch: wybaczcie zaraz szybko doczytam
co do suknie to mazy mi sie biala albo ecru wlasnie mimo ze mam dziecko ale to chyaba nie grzech :ico_zly: ze niby jakas gorsza jestem bo mam wspanialego syna :ico_zly: ja sobie napewno w takiej pujde i juz niech mysla co chca w d.... to mam :-D
martuchafrost, a ja myslalam ze ty nie jestes po slubie :ico_noniewiem: a moze sie rozwiodlas :ico_noniewiem:
julie_377, witaj czekamy na foteczki opalonego cialka :-D wypoczywaj za nas tez :ico_sorki:
a moj synus tez zwariowal poprostu w szoku jestem :ico_szoking: zawsze wesoly usmiechniety towarzyski jak nie wiem co a tu nagle sie okazuje mami cycek i to jaki :ico_szoking: dzis bylismy autko ogladac i poszlam zostawilam malego w aucie z bratem L i jego dziewczyna on ich zna i nie tak dawno nawet go pilnowali pare godzin Kubus taki cyrk odstawil jak tylko zniknelismy ze szok :ico_placzek: chcieli go uspokoic ale sie nie dalo wiec zadzwonili po mnie (nie bylo mnie 10 min ) a dziecko cale spocone lzy jak grochy po policzku plyna :ico_olaboga: i caly sie trzesie masakra myslalam ze mi serce peknie przytulilam i juz sie uspokoil po 5 min buzka usmiechnieta od ucha do ucha :ico_noniewiem: co sie z nim stalo :ico_noniewiem:
no i jeszcze jedna wiadomosc kupilismy autko :-D wplacilismy zaliczke bo nie dalo rady dzis juz kasy z banku wziasc i jutro musimy odebrac albo w sobote bo jeszcze musza wszystkie dokumenty miec i takie tam :ico_haha_01: ale ciesze sie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 00:58

dziewczyny jest super kombinezon mamas and papas na zime, ale dla malutkiego chlopczyka hihi leos juz bedzie za duzy

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :IT&ih=019

wlasnie taki chce mu kupic, ale czekam jeszzce bo nie wiem czy kupic na 3-6 czy 6-9. on 6 miesiecy konczy w styczniu i boje sie ze 3-6 moze byc maly.. a koleji 6=9 za duzu hihi ta numeracja mnie dobija hihi
a ten jest nowy i dosc tani
szkoda, ze nie mam komu kupic :ico_placzek:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2007, 00:59

martuchafrost, co do lekarzy to ja nie wiem ale ja bym ich do sadu podala powarznie jakiegos adwokata i juz bo takie rzeczy :ico_puknij: :ico_zly: podiwiam cie bo i tak jestes cierpliwa :ico_szoking: poprostu bym im nie darowala i nie wyszla tak dlugo az by mi opisu nie dali to sa debile i z takimi trzeba twardo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-14, 01:08 ]
lucy co do zupek to ja dawalam od 4 miesiaca ae zaczynalam od 3 stopniowo troszke marchewki za 2 dni troszke jablaka i td. jak mial Kus 4 miesiace to juz wcinal sloiczki rosolki mamine i inne smakolyki teraz juz wszystko prawie je generalnie daje mu sloiczki ale jak ja cos jem to musi podjadac ze mna bo by umarl :ico_olaboga: nie da mi zjesc chdzby nie wiem jak byl najedzony :-D tylko nie pamietam jak ty karmisz bo jesli piersia to nie trzeba niby nic dawac do 6 miesiaca ale ja mysle ze kazdy robi jak uwaza przynajmniej ja tak robie hi hi :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

14 wrz 2007, 09:27

madzia wydaje mi sie ze kup ten od 6 do 9,bo ten mniejszy bedzie tylko na styk a zima dluga, a po rodzicach napewno bedzie wysoki....tak wiec ten mniejszy odpada.zawsze tak jest ze na poczatku ubranka sa za duze :ico_oczko: a leos napewno dorosnie. fajowy kombinezonik.
moze pozniej wkleje fotke jak konrad wygladal w swoim pierwszym kombinezonie,byl ogromniasty,topil sie w nim :ico_haha_01: ale szybko dorosl i ledwo wystarczyl na cala zime.


dziewczyny a co powiecie na niebieska suknie do slubu, pytam bo bedziemy mieli wsele i poproszono nas na swiadkow.no i panna mloda pyta sie mnie czy wypada isc w niebieskiej :ico_noniewiem: a ja jestem za tradycja i wole biala,moga byc dodatki w jakims kolorze ale biel musi byc. i tak zbieram wasze opinie zeby moc jej dobrze doradzic.

ok koncze,konrad mi nie daje pisac
potem wpadne

sandrusia gratulacje :ico_brawa_01:
a i madziorka brawa :ico_brawa_01: dla leosia za postepy,juz sie sam przewraca,spryciulek maly :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-14, 09:29 ]
jasnie pani a co ty juz grzejesz w domku???tak zimno.... :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość