Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 cze 2010, 10:59

Cześć :-D
rano zabrałam się za pracę i zeszło mi do tej pory, dlatego dopiero się odzywam. Wczoraj odwiedziłam małą Hanutkę, a po przyjściu do domu znowu położyłam się na chwilkę i podrzemałam z Zosią :ico_wstydzioch: obudziłam się na kąpiel małej, nakarmiłam ją i dalej poszłyśmy spać. Dziś tylko jedna pobudka w nocy około 1-ej, dostała cyca i spała do rana, więc ja jestem w miarę wyspana :ico_brawa_01:

Kasia90 ja mam to samo co Ty, też chętnie bym sobie popływała, ale nie chcę straszyć ludzi :-)

Wiolaw może rzeczywiście Lolusiowi będzie bardziej smakowało "dorosłe" jedzenie :ico_oczko: Jak Zosi dałam zmiksowny rosół z makaronem, to aż mruczala i sama przyciągła moją rękę, tak jej smakowało :-D

matikasia ja czasem dam się namówić na MCDonald's, ale jem wtedy tylko Snack Wrap lub MC Wrap :-) jednak zdarza się to bardzo rzadko, bo nie przepadam za fast food'ami
U mnie pada
u nas ciepło i słonecznie, tylko co z tego, jak ja siedzę w pracy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-24, 11:00 ]
A co się dzieje z Kalą? Ma ktoś od niej jakieś info?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 cze 2010, 12:37

Magda33 i Kasia90 akurat Wy to przecież dobrze wyglądacie.
Jak miałabym patrzeć kiedy się nie wstydziłam to chyba przed urodzeniem dzieci. teraz szkoda życia, by z niego nie korzystać. Cudów nie ma na niedoskonałości kobiece i może być tak że lepiej już nie będzie. Także dziewczynki bez wstydu mi tu;)

Kasia90
u nas upały.

Magda33
ja rosołku i zupek to już nawet jej nie miksuje, tylko dziabam widelcem.

My po 2 godzinnym spacerku i placu zabaw. Mama już jest i zajmuje się Milenką, a ja idę ogarnąć w kuchni i obiad zrobić.

No właśnie co z Kalą????

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 cze 2010, 12:50

i może być tak że lepiej już nie będzie.
Będzie, muszę się tylko opalić i stosować dalej diete i ćwiczenia. Apropo ważę 53kg. :-D
No właśnie co z Kalą????
Napiszę jej smsa.

[ Dodano: 2010-06-24, 13:02 ]
Napiszę jej smsa.
:ico_szoking: nie doszedł. Raport mi nawet nie przyszedł. Chyba ma telefon wyłączony.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 cze 2010, 13:15

nie doszedł. Raport mi nawet nie przyszedł. Chyba ma telefon wyłączony
miejmy nadzieję, ze jest wszystko w porządku :ico_noniewiem:

matikasia ja w sumie wstydzę się tylko swojego brzucha, bo mam oponkę i wcięło mi wcięcie :-D ale nie mam nawet kiedy poćwiczyć, chyba muszę znowu zacząć chodzić na aerobic na 20-tą, a tatus niech usypia córunię :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 cze 2010, 13:27

ja w sumie wstydzę się tylko swojego brzucha
Ja brzucha i nóg. No i biustu, ale on zakryty. :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 cze 2010, 14:34

Kasia90 a ja nadal 60, a już było 58,9 :ico_szoking:
Super, że znów schudłaś :ico_brawa_01:
Kasiu rozstępy niestety nie schodzą :ico_placzek:

Magda33 ja też głównie brzucha i kupiłam sobie strój jednoczęściowy i problem z głowy jeśli o basen chodzi.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 cze 2010, 15:08

Kasiu rozstępy niestety nie schodzą
Owszem, wiem, ale jak się trochę opalę, mniej będzie widać. A ja mam wszędzie, nawet na łydkach.
Super, że znów schudłaś :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 cze 2010, 21:04

Kasiu ja to już nie wiem co mam robić by waga szła znów w dół.

Ale tu pustki. Ja już relaksik. Dzieci śpią od 20.

My jutro na basenik jedziemy i to odkryty. Będę straszyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 07:25

Witam,
chyba wakacje się zaczęły na dobre, bo na forum cisza :-) Ale nie dziwię się, przy takiej pogodzie to tylko na spacerki chodzić, a nie siedzieć przed komputerem...co innego ja w pracy :ico_oczko:

Matikasia dziś w końcu prześlę Tobie ten spis treści, bo nie mam nic zaplanowane na popołudnie, więc będzie więcej czasu.

Kasia90 :ico_brawa_01: za spadającą wagę. Pewnie jesteś już szczypioreczek.
Będę straszyć
widziałam na zdjęciach szczuplaku, więc nie wymyślaj :ico_nienie: :-D

Jak dobrze, ze dzis piątek i weekend :ico_brawa_01: a w poniedziałek jestem sama w pracy, bo mamy imprezę dzialową, ale aż w okolicach Tarnowa, więc nie jadę, szczególnie że Zosia nie zaśnie jeszcze bez cycusiowania :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 08:03

Magda33 tak to jest z cycusiem, że na dłużej oddalić się nie można :ico_haha_01:
Magda gruba nie jestem. Nie mówię, bo bym zgrzeszyła, ale jest wiele do zarzucenia.

Ten tydzień tak szybko mi zleciał. Pozostaje nam ostatni u dziadków.
Mamy jechać dziś na odkryty basen, ale nie wiem bo Mati mi tu stęka, że noga go boli i właśnie go niosłam do sikania. Uderzył się w sali zabaw w środę i coś go pobolewa.

Muszę dziś tylko poprasować i ziemniaczki obrać. Mama będzie już o 12 i zrobi resztę.
Milenka dzis lepiej spała. Wypiła wczoraj zagęszczone kaszką bebiko 80 ml i mojego cycusia, potem o 22 pociumkała znów i spała do 1.30, a potem do 4 i znów do 6, ale ja i tak bym jeszcze pospała :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość