Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:13

hej dziewczyny :-D was doczytać to masakra :ico_olaboga:
kawe cała mrozona 0,5l wypiłam do tego czytania :ico_puknij:

ja wreszcie załatwiłam :ico_sorki: jutro ide do USC po akty urodzenia i bede mogła złożyc wnioski :ico_brawa_01: jupppii :ico_brawa_01:

Sandrusia
sto latek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
niech dzidzia wyskoczy szybciutko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 14:16

Karina jabłecznik akurat lubię a pozbywam sie jabłek w ten sposób, albo racuchy robię, pieczone jabłka, cokolwiek. To zapraszam do mnie na ciacho jak nie masz weny :-D
ja wreszcie załatwiłam jutro ide do USC po akty urodzenia i bede mogła złożyc wnioski jupppii
na reszcie jakiś pozytyw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sandrusia sto latek
niech dzidzia wyskoczy szybciutko
dołaczam sie do zyczeń :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:19

co do smoczków- ja uważam żeby dać wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba, ja miałam ze sobą i to na moje szczęscie :ico_sorki: bo okazało sie w szpitalu ze zabrakło tej immunoglobuliny dla Majki a ja z dodatnim HBS nie mogłam karmic cycem :ico_olaboga: wiec jak Majka chciała sie do cyca dorwać a wypiła mleczko to musiałam ja uspokoić smokiem, położne same mnie o smoka prosiły zeby maz przywiózł szybko :ico_noniewiem:
nie wystarczało samo bujanie i kołysanie

a jak dziecko ma silny odruch ssania to może cyce mamusi zmasakrować przez potrrzebe wiecznego wiszenia na cycu, wiec wtedy smoczek moze uratowac laktacje :ico_oczko:

ale jak dziecko spokojne, pierś łądnie ssie i nie domaga sie cycania 20 godzin na dobe to uważam smoczek rzecz zbędna :-D

[ Dodano: 21-09-2011, 14:20 ]
izabelllla123, daj mi słońce ten przepis co ostatnio robiłas ciacho z jabłkami i budyniem plissssss :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 14:23

przynosi sie fotelik razem z ubrankami do położnej
No to mnie zaskoczyłyście bo nie miałam o tym pojęcia.Oczywiście fotelik mam już wyprane wszystko i czeka sobie ale nie wpadłabym na ten pomysł.
Dzięki za doinformowanie.
jaki wózek planujes kupić chwali mi się tu zaraz :-D
Takie coś , kolor czerwony .
Obrazek
A jaki ty masz wózek ?
Teraz w końcu otwieram okna, temperatura skoczyla do 17 stopni, wyszło sloneczko
O widzisz . No zdziwiłam się jak pisałaś już o sezonie grzewczym .
młode sobie zażyczyły placuszki z jabłkami
Mnie mama o racuszki już nudzi kilka dni , może jutro albo w piątek zrobię.

Sandrusia wszystkiego najlepszego a teraz to chyba najbardziej będę ci życzyć by akcja szybko się rozwinęła i by dzieciątko już się urodziło.
Karina jabłecznik akurat lubię
Oj ja jabkowce uwielbiam .

Ja siedzę w kuchni i teraz piję kawkę. Zupa jest z wczoraj ale drugie danie muszę zrobić. Robię pierś z kurczaka w sosie koperkowym i będzie to z ryżem albo makaronem ale najpierw muszę to zrobić do końca by stwierdzić co do tego będzie pasować.Bo pierwszy raz to robię.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:24


na reszcie jakiś pozytyw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chociaż to jedno dizś załatwiłam :ico_sorki: a burdel maja w tej skarbówce :ico_olaboga: na szczescie babka bardzo miła, na miejscu wprowadziła dane z mojego Pitu (dobrze ze go miałam) i na miejscu mi dała zaświadczenie :ico_sorki: tak to bym musiała znów jutro iść :ico_noniewiem:
pierwszy raz sie staram o rodzinne, wczesniej progi mieliśmy przekroczone ale tym razem na Natalię moge składać wiec na większą ilosć osób jest dzielony dochód :ico_sorki: szef Przemka też go rozlicza wg najnizszej krajowej, co nijak sie ma do rzeczywistych jego zarobków, ale nam to akurat na rękę w tej sytuacji :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 14:26 ]
u nas dziecko sie samemu ubiera, i nie trzeba fotelika pokazywać :ico_szoking:
w żadnym ze szpitali o tym nie słyszałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-09-2011, 14:29 ]
a ja w ogóle wam ciacha nie postawiłam :ico_tort: 38 tydzień skończony :ico_haha_01:
sorki już sie poprawiam :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 14:30

szkieletorek, sliczny wozek ja mam podwojny wozek bo Hubcio jeszcze w wozeczku jezdzi ale jest fajny bo mozna w nim wozic jedno dziecko albo 2 :ico_brawa_01: tak wiec narazie Hubcio jezdzi pozniej beda w 2 a pozniej tylko maly bedzie :-D jest dosc duzy ale bardzo wygodny dla dzieci :ico_sorki: wiec jestem zadowolona

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:31

Sandrusia a jakim cudem ty masz na pierwszej stronce naszej termin na 25 wrzesień?
pomyliłam się????????? czy tak mi podawałaś????
bo nie wiem skad wytrzasnełam te date

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 14:32

:ico_brawa_01: izuś_85, za kolejny tydzien

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:32

ide odgrzać bigos :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 14:33

daj mi słońce ten przepis co ostatnio robiłas ciacho z jabłkami i budyniem plissssss
ja wziełam Izus pierszy lepszy przepis z google. wpisałam jabłecznik z budyniem zaraz moge poszukac który to przepis robilam jesli chcesz....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość